×
Спасибо, я уже с вами
Ігор Ощипко: "Приємно здивований викликом до збірної"

Ігор Ощипко: "Приємно здивований викликом до збірної"

16 марта 2011, среда. 21:392011-03-16T21:39:46+02:00

Ще на турнірі Сopa del Sol за грою «Карпат» спостерігав головний тренер збірної України Юрій Калитвінцев. Зокрема, його цікавили дії Ігоря Ощипка, який тільки-но почав набирати форму після важкої травми, отриманої влітку минулого року. Судячи з запрошення, тренерський штаб збірної залишився задоволеним формою Ощипка.

- Якщо чесно, то я приємно здивований, що отримав запрошення до збірної. Справа в тому, що я багато не грав – пропускав через травму. Тому і не очікував на цей виклик. Але якщо тренери таким чином висловили мені свою довіру, то я буду робити все від себе залежне і навіть більше.

- Як думаєш, перемога над «Шахтарем» була визначальною для тренерів збірної щодо вибору гравців «Карпат»?

- Не думаю, що одна гра приведе футболіста до збірної. За нашою командою слідкували і, очевидно, що одна перемога не могла бути головним критерієм.

- Під час чемпіонатів світу та Європи футболісти часто підтримують збірну Італії…

- У деяких матчах, зокрема, на останньому чемпіонаті світу я теж бажав італійцям перемоги. Але більшість моїх симпатій все ж належали іспанцям.

- Можеш відзначити когось з гравців збірної Італії?

- Це не обов’язково. Збірна, яка вигравала усі можливі трофеї, просто не може мати у своєму складі неяскравих гравців. Там кожен футболіст може зробити результат.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев