Помер генеральний директор львівських "Карпат" Богдан Федоришин


Смерть настала близько 9-ої години вечора, від раптового серцевого нападу

Помер генеральний директор львівських "Карпат" Богдан Федоришин


Вчора близько 9-ї години вечора від раптового серцевого нападу передчасно пішов з життя генеральний директор ФК «Карпати», відомий львівський бізнесмен та активний політик Богдан Іванович Федоришин. Смерть застала Богдана Івановича у своєму робочому кабінеті…

Богдан Федоришин народився 28-го жовтня 1962 року у Львові. У 1987 році став головою виробничого кооперативу «Стимул». У 1991 році став генеральним директором СП «Сонор», а в 1995 році був переведений на посаду президента-директора концерну «Богдан». У 2001 році закінчив Національний університет „Львівська політехніка” за спеціальністю „Інформаційні технології проектування”. До останніх днів Богдан Федоришин був Президентом-директором концерну „Богдан”, головою правління СП „Гранд-готель” (з 2004 року), генеральним директором ФК „Карпати” (з 2005 року), президентом благодійного фонду „Наш дім – Україна”, Почесним Консул Грузії у Львівській області.

Будучи успішним бізнесменом, Богдан Федоришин прийшов у „Карпати” весною 2005-го року і відразу включився в активну розбудову інфраструктури клубу. На його плечі було покладено непросте завдання – відстоювати інтереси „Карпат” у найвищих футбольних інстанціях України.

Керівництво, працівники, футболісти та вболівальники футбольного клубу «Карпати» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Богдана Федоришина.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
mps (Киев)
Глибокі співчуття львiв'янам....
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 60
mps (Киев)
Глибокі співчуття львiв'янам....
Ответить
0
0
kakhaber (Александрия-Харьков)
Вiчна память Богдану Федоришину
Ответить
0
0
darkduke (Киев)
Судя по биографии, высшее образование получил намного позже чем стал директором, однако!
Ответить
0
0
Карпати (Львів)
Юрій Шведа: смерть Федоришина була невипадковою http://www.leopolis.info/?idp=20
Ответить
0
0
Карпати (Львів)
Юрій Шведа: смерть Федоришина була невипадковою
Ответить
0
0
TWL (Hannover)
Родным и близким большое соболезнование .....а Львову процветания.
Ответить
0
0
Rom (Lwiw)
Щирі співчуття родичам та друзям. Так, між іншим, для любителів сенсацій. В свої 42 роки, Богдан вже переніс два інфаркти і операцію на серці. Під час остпннього серцевого приступу при ньому були присутні медики - але врятуавти, на жаль, не змогли. Вічная пам"ять та Царство Небесне, тобі Богдане!
Ответить
0
0
Игорь (Луганск)
Соболезнования... Искренне жаль...
Ответить
0
0
ARSENAL Tallinn (Таллинн)
Дуже жаль. Я ж також у Львовi народився, i я всього на 12 днiв старше Богдана. Вiчна память Богдану Федоришину!!!!
Ответить
0
0
swyatik (L'viv)
вічна пам"ять
Ответить
0
0
дзеня (талнах)
НЕХАЙ з БОГОМ СПОЧИВАЕ . ВИЧНАЯ ПАМЯТЬ.
Ответить
0
0
Dneprfan (Dnipropetrovsk)
Соболезнования
Ответить
0
0
Супєрмен-Вікінг (Київ)
Только сделал материнку.... подключаюсь к инэту и... тут такое.... Соболезнования....
Ответить
0
0
kola (Днепропетровск)
Бор (Львів-Луцьк) 18.03.06 13:30 Пожалуй, ты прав. Прошу прощения за свою нетактичность. Присоединяюсь к остальным и приношу свои соболезнования...
Ответить
0
0
Люцифер (Москва)
Мои соболезнования всем родным и близким
Ответить
0
0
sinsiv (киев)
Мої співчуття. Все ж, думаю тут не обійшлось без "посередників". Карпати Вперед!
Ответить
0
0
alexself (Львов)
мої співчуття родичам і близьким..земля пухом
Ответить
0
0
Landstreicher (Odessa)
... Щирі співчуття... Львів'яни тримайтися! ...
Ответить
0
0
maslovec_ds (Запорожье)
Мои соболезнования..... Карпати,держитесь!!!
Ответить
0
0
KІEV (Ukraine)
В самом расцвете сил... :(
Ответить
0
0
shel (Луганск)
Мои соболезнования.....
Ответить
0
0
etomist (Cherkasy)
Дуже співчуваю... Сподіваюсь, на команду це не сильно вплине...
Ответить
0
0
kumich (Kiev)
мда...соболезную...
Ответить
0
0
Бор (Львів-Луцьк)
Люди схаменіться, яка різниця в який спосіб людина пішла з життя, нашим базіканням ми її не повернем. Нехай спочиває в мирі, земля йому пухом...
Ответить
0
0
kola (Днепропетровск)
Ser tabu (Львів) 18.03.06 11:28 Вспомни, что было в ШД лет 5-7 назад (приблизительно, но могу уточнить). Но там просто застрелили человека...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Соболезную близким, сочувствую львовянам....
Ответить
0
0
gal (Kiev)
42 года? Очень печально...
Ответить
0
0
Mel_Dlanod (Zentr_Kievskoy_obl)
Хоть Карпаты и не люблю, но к соболезнованиям присоединяюсь. "Такова се-ля-ви" (с), иногда теряем людей, которые являются опорой надежд.
Ответить
0
0
Henry (Тернопіль)
Мої співчуття... хай земля йому пухом
Ответить
0
0
Billy_Club (Kiev)
karabek (Донецк) 18.03.06 11:14 Я так понял у вас в Донецке своей смертьюне умирают. Трудно вам там, должен сказать. Если кандидат в мэры, то знчит безсмертный? Некоторые такую пургу несут. Царство ему небесное......хотя Бог думаю разбереться что там и к чему.
Ответить
0
0
sw (Харьков)
Царство ему Небесное. Пусть земля будет ему пухом
Ответить
0
0
stelios (СОЛОНИКИ)
держитесь карпаты,мои соболезнования
Ответить
0
0
Холден Колфилд (Запорожье)
Співчуваю. "Карпати", тримайтеся. .........
Ответить
0
0
Access (Odessa)
...
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Сер Табу, але ж це є трохи дивно - за тиждень до виборів за нез'ясованих обставин... :((
Ответить
0
0
ЧБК (Киев)
Соболезную всем львовянам! Держитесь!
Ответить
0
0
trix (Луганск)
Львовяне, мои соболезнования! Очень обидно.
Ответить
0
0
dn2003 (Донецк)
Примите искренние соболезнования.
Ответить
0
0
Ser tabu (Львів)
karabek (Донецк) 18.03.06 11:14 ============== У Вас на Востоке о всех так думают ?????????????????????????????????
Ответить
0
0
Alterus (Киев)
Глибокі співчуття... Так, дійсно, хоч його і лаяли подекуди фанати нашої команди, але ж він зробив стільки для неї, що гідний найсвітлішої пам'яті...
Ответить
0
0
Макс\'88 (Бердичів)
Висловлюю глубокі співчуття сім'ї,рідним,близьким,друзям,вболівальникам у зв'язку із смертю Богдана Федоришина.Хай земля тобі буде пухом!
Ответить
0
0
oleh86 (Stryi)
Мої спiвчуття львiв'янам.
Ответить
0
0
karabek (Донецк)
По всей видимости помогли умереть.....
Ответить
0
0
karabek (Донецк)
По всей видимости помогли умереть.....
Ответить
0
0
Heat (Львів)
Доречі не забувайте що він був кандидатом в мери....
Ответить
0
0
KALASH (Одесса)
........жаль........
Ответить
0
0
rr (lviv)
Вчера во Львове при невыясненных обстоятельствах умер кандидат на должность городского головы Львова, президент футбольного клуба «Карпаты», глава концерна «Богдан» Богдан Федоришин. Как сообщил источник в правоохранительных органах, его тело было найдено около 22.00 в помещении его офиса на проспекте Свободы во Львове. Работники правоохранительных органов сейчас работают на месте происшествия, выводов относительно причин смерти пока нет. По словам источника, следов огнестрельного оружия и видимых признаков насильственной смерти на теле нет. УНИАН 18 марта 2006. 10:07
Ответить
0
0
rr (lviv)
люди, які з ним працювали, дуже добре відзивалися... (((
Ответить
0
0
Ser tabu (Львів)
Шкода....42 роки....цукровий діабет+гепатит Б+2 перенесених інфаркти....третій не переніс...(((((((
Ответить
0
0
ovsvik (Lviv)
Lourens (Львів) 18.03.06 09:11 Я знав Федоришина особисто. Димінський має гроші, але всім відомо, що він конфліктний чоловік. Всіма особистими контактами із гравцями займався Федоришин. Саме Федоришин взяв в свої руки фінансову сторону. Я маю на увазі не вкладення грошей, а організацію фінансових справ. І повірте мені, коли Федоришин говорив про Карпати, в нього "очі блестіли", видно було, що він переживає за Карпати. Те, що у Львові залишились більшість гравців - з моєї точки зору - його заслуга. Я поважаю Димінського, але без Федоришина йому і Карпатам буде тяжко. Хай земля вам буде пухом, Богдан Іванович! Віримо в Карпати!
Ответить
0
0
А. Владимиров (Луганск)
Присоеденяюсь к соболезнованиям
Ответить
0
0
Мал (Донецк)
Пусть земля ему будет пухом...
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
та все буде добре. карпати живуть не на гроші Федоришина а на гроші Димінського... Надіюсь що нічого поганого не станеться... Але жалко людину.
Ответить
0
0
Smiter (Berdichev)
І що тепер буде з Карпатами? Відомий львівський підприємець - це багато про що говорить!
Ответить
0
0
Карпати (Львів)
От це новина. Я в шоці. Не можу повірити. Через 6 годин гра. Як там все буде. Вічна пам"ять!!! Ще не відомо достименно помер він чи йому помогли. Звичайно, що нікому не потрібно "глухаря".
Ответить
0
0
stariy ed (Львов)
ой боюсь, щоб Карпати після цього не ,,опустились,,
Ответить
0
0
romanovych (Philadelphia)
извините, все понял , один - гендиректор , другой - почетный президент . "Карпаты" , держаться .
Ответить
0
0
romanovych (Philadelphia)
а кто тогда Дыминский ?
Ответить
0
0
Mitra (Одесса)
Интересно, сам умер, или его умерли?
Ответить