×
Спасибо, я уже с вами
Футбольна академія Лужного обійдеться Львову у 15 млн. євро

Футбольна академія Лужного обійдеться Львову у 15 млн. євро

14 апреля 2008, понедельник. 14:072008-04-14T14:07:01+03:00

Завершити роботи зі створення академії планується не пізніше початку 2011 року

"Ми вже подали у Львівську міську раду наш проект створення "Футбольної академії Олега Лужного" і відкрито та прозоро заявили, що він обійдеться приблизно у 15 млн євро. Завершити ж роботи створення академії плануємо не пізніше початку 2011 року", - заявив під час спілкування із журналістами директор Благодійної організації "Фонд розвитку спорту Олега Лужного" Олег Звір.

Планувалося, що затвердження цього проекту відбудеться на сесії Львівської міськради у квітні, проте представники фонду вирішили перенести це питання на травень. Олег Звір пояснив це тим, що депутати Львівської міськради захотіли ширше ознайомитися із концепцією розвитку даного проекту.

Сьогодні ж відбулася зустріч представників батьківського комітету дітей, що навчаються у львівській СДЮШОР №4 (на базі цієї школи планують створити "Футбольну академію Лужного"), з представниками фонду, на якій було одноголосно підтримана ідея створення академії.

Більшість батьків не влаштовує те, у яких умовах їхні діти займаються футболом нині. Олег Звір продемонстрував копію листа президента Федерації футболу України Григорія Суркіса до мера Львова Андрія Садового, у якій той висловив прохання посприяти створенню академії.

У разі, якщо академію таки побудують, то на базі СДЮШОР №4 буде створено сучасний спортивний комплекс з кількома трав'яними та штучними полями, новий спортзал, сполучений із гуртожитком для юних футболістів, невеликий футбольний готель.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: champion.com.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев