×
Спасибо, я уже с вами
Президент ПФЛ взяв участь у роботі Генеральної Асамблеї ЄПФЛ

Президент ПФЛ взяв участь у роботі Генеральної Асамблеї ЄПФЛ

7 марта 2009, суббота. 14:032009-03-07T14:03:18+02:00

Святослав Сирота взяв участь у роботі Генеральної Асамблеї Асоціації європейських професіональних ліг

Президент ПФЛ Святослав Сирота взяв участь у роботі Генеральної Асамблеї Асоціації європейських професіональних ліг, що пройшла в столиці Данії - Копенгагені.

Президент ПФЛ виступив із доповіддю про ситуацію, що склалася в українському професіональному футболі у зв’язку з відокремленням першого вітчизняного футбольного дивізіону в окрему структуру та впливу кризових явищ на розвиток другого і третього ешелонів професіонального футболу України.

З метою підвищення статусу ЄПФЛ, значимості неелітних ліг та чемпіонатів Святослав Анатолійович виступив із трьома ініціативами, що були позитивно сприйняті. Постановою Генеральної Асамблеї ЄПФЛ ініціативи президента ПФЛ України включені до порядку денного засідання фінансового Комітету ЄПФЛ та Комітету з маркетингу та PR для опрацювання.

Зокрема, президент ПФЛ України ініціював розгляд питання про захист неелітних континентальних ліг. Причому в даному контексті мова ведеться не лише про другі та треті дивізіони, а й про перші, котрі не мають суттєвого фінансового та маркетингового підґрунтя в особі місцевих спонсорів. Тому президент ПФЛ запропонував Асоціації європейських професіональних ліг знайти для таких дивізіонів спільного потужного міжнародного спонсора.

Наступна ініціатива Сироти – розгляд питання про включення чемпіонатів неелітних ліг до загального пакету, що продають топ-ліги.

Святослав Сирота також запропонував створити соціально-фінансовий Фонд Солідарності ЄПФЛ, який підтримуватиме найменш захищені професіональні ліги Європи. Питання наповнювання Фонду та схему розподілу коштів Святослав Анатолійович запропонував розробити фінансовому Комітету ЄПФЛ.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ПФЛ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев