Відкритий лист прем'єр-міністра України до вболівальників


Тимошенко переконана, що з таким футболом ми гідно проведемо Євро-2012, а, можливо, і виграємо його!

Відкритий лист прем'єр-міністра України до вболівальників


Прем'єр-міністр України Юлія Володимирівна Тимошенко звернулась з відкритим листом до українських вболівальників.

Дорогі друзі!

Я щиро вітаю футболістів та вболівальників українських команд "Динамо", "Шахтар", всю футбольну Україну з блискучим виступом в Кубку УЄФА.

Крім того, я від усього серця вітаю харківський "Металіст", який хоч і поступився киянам, але продемонстрував таку фантастичну гру, таке прагнення до перемоги, яких країна не бачила с 86 року. Я розумію тих людей, які зізнаються, що у них просто розривалося серце на матчі Харкова і Києва, і так хотілося, щоб обидва клуби грали в чвертьфіналі.

Але найголовніше - цього вечора у Європі був день України, Дорогі мої футболісти! Ви навіть самі не знаєте, що Ви зробили. Ви подарували людям справжнє велике свято. А це так потрібно сьогодні. Щиро вважаю, що ваш учорашній тріумф для країни не менш важливий ніж другий транш МВФ чи всі разом узяті переговори в парламенті. Я дякую Вам за це, дорогі мої.

Не буду лукавити, я не є великим спецом у футболі. Коли ви вчора грали, я перебувала в літаку над Європою. Але, чесне слово, щойно зійшла з трапу, в першу чергу, я зателефонувала своїм, щоб дізнатися результати.

Я переконана, що з таким футболом, як показали кияни, донеччани і харків'яни ми не тільки гідно проведемо Євро-2012, але, можливо, і виграємо його!

Дякую Вам!

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Робин (Никополь)
От блин! Ну хорошо же сказала, сколько же в нас говна накопилось то?!!! Ну можно просто прочесть или не читать ?!!! Сцуко, страна рабов и ухарей голимых! Пофик, женщина. не женщина!!! Только дали пасти пооткрывать, сразу начали хамить! Ну сидели бы под урками, наверное там и есть место таким уродам!!!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 67
Робин (Никополь)
От блин! Ну хорошо же сказала, сколько же в нас говна накопилось то?!!! Ну можно просто прочесть или не читать ?!!! Сцуко, страна рабов и ухарей голимых! Пофик, женщина. не женщина!!! Только дали пасти пооткрывать, сразу начали хамить! Ну сидели бы под урками, наверное там и есть место таким уродам!!!
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
Dan2907 (Запорожье) 23.03.09 20:54 Она знает что слово професор с одной литерой Ф... передай там Вите... из Донецка
Ответить
0
0
Dan2907 (Запорожье)
она хоть знает чем отличается пассивный оффсайд от активного:???
Ответить
0
0
Dan2907 (Запорожье)
... че это она про футбол вспомнила??? К чему бы это
Ответить
0
0
stefan681103 (Dokuch)
сУка редкая.Кто ж задавит эту ЕХИДНУ.
Ответить
0
0
Тигра (Крым)
Не ну раз разместили новость - получайте комментари. Эта тварь уже до болельщиков и до футбола добралась. Нафик с бара змея! Заползёт куда угодно.
Ответить
0
0
Горчичник (Кировоград)
ОДНО радует: БОЛЬШАЯ! вероятность, что ни ЮркийТхоряка, ни ВрущийАртист, ни ВсюдуФраер не имеют особенных шансов... И, может быть, появиццо новая элита, более приличная, что ли...
Ответить
0
0
kokosuc (Тернополь)
Народ та перестаньте навіщо Вам та політика, уболіваємо за футол і все буде добре!!!!Нива Тернопіль вперед!!!!!
Ответить
0
0
kokosuc (Тернополь)
ГГГггГГГгГГ:))))))
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 23.03.09 15:36 ============= Фальсификация говоришь.... да, ну ты и конь!!!!!!
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
Ну как, ЭТО с Юлей, =============== Кстати по имени публичных людей в ласкательном тоне называют лишь в томе терпимости.Я бы сказал, учитывая ее выдающиеся заслуги в деле перетягивания простыней и бабла - Жуля.
Ответить
0
0
slava1970 (Сумы)
Не смог дочитать ..стошнило. Хоните эту сучку отсюда подале, а то буде то, что с украиной сейчас.. на хр ... и каким боком то она здесь?И приче она вообще к событию? G/C/ УА- футбол, вам много проплатили, дабы поступится своим имиджем не булварной прессы? Хотя это- комерційна тайна ... тьфу.
Ответить
0
0
Дмитрич (Харьков)
Человек поздравил - плохо. А что плохого? Если хоть чуть-чуть почеловечески хотябы и ради выборов, то почему плохо? У меня те знакомые, которые не знали сколько футболистов в команде и то смотрели и болели! Может и Юлька искренне рада, чёрт её знает!
Ответить
0
0
8712 (Львів)
кааліция
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 16:51 я просто навів приклад, що він хоть на футбол ходить.......... ------------------------ а толку... ? навіщо ти це говориш... ок. він на футбол ходить, а вна все робить (тому що прем"є), щоб ЄВРО відбулось в україні... згадай, яка лажа була при Янику з ситуацією ЄВРО.... а сьогодні... тому те, що він кудись ходить... це ще ні про що не говорить... розумітися в правилах футболу... чи знати ціну кожної копійки на ЄВРо це різні речі... тому розмежовуй ці поняття. І вона куди більше має прав вітати чим він, який кожного тижня в Донецьку на футболі піариться, навідміну від неї...
Ответить
0
0
waldemaar08 (Харьков)
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 23.03.09 15:37 Ну как, ЭТО с Юлей, представить можно.А воспользовавшись фотошопом, очень даже ярко!Однако,эта тема для другого сайта. А вообще,дикая несправедливость,что люди,которые ТОЧНО знают ЧТО надо делать,чтобы их любимые команды только выигрывали,причём у всех,работают в таксопарках,на стройке,в забое и т.д.:)
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) ти публічного його покриваєш.! //// я покриваю!? я просто навів приклад, що він хоть на футбол ходить і його привітання було б природнішим, аніж Йуліне! і все, а при чтому тут покриваєш, не розумію! зі але ж тяжко з тобою! доюре буду завершувати!
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 16:33 Так ти зрозумій... що я перечитавши всю гразь, яку вилляли на прем"єр-міністра написав.... про Яника... до чого тут твій комент, що він на всіх матчах присутній... ти публічного його покриваєш... не знаю чому і навіщо, але це так...
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
waldemaar08 (Харьков) 23.03.09 16:30 Ты вообще представляешь себе,КАК ЭТО с Витренко??? -------------------------------------------------- Уважаю таких как ты.... человек с юмором. :) ок. Токо о футболе... но тут же Юля... о ней как не вспомнить? :)
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) я приплів? шановний ти що? перечитай гілку! //////////////////////////////// А що Яник недодумався привітати? чи клепків не витачає? убоге... донецьке Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 23.03.09 14:30 ///////////////////////// 2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) Яник при всьому .... на кожному другому матчу Шахтаря присутній! sandro (Kyiv) //////////////////////// ти задав питання! я прокоментував!
Ответить
0
0
waldemaar08 (Харьков)
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 23.03.09 15:37 С каких это пор слово "псевдопатриот" стало оскорбительным в правовом поле?Вы можете мне только бросить вызов,если позволяет статус. А насчёт Витренко-рассмешил,пост принимается как сатисфакция!!! (Ты вообще представляешь себе,КАК ЭТО с Витренко???) :) В дальнейшем давай только о футболе.
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 16:20 До чого ти його приліпив дро мене? І ще в формі... мовляв він дивись який... проФФесор... на всіх матчяах.. а школу прогулює :))))
Ответить
0
0
waldemaar08 (Харьков)
Блин, основная масса людей на этом сайте всё-таки думающая и вполне воспитанная,но обязательно на любой,практически,ветке найдётся ВАЛИД(это не инвалид,у него "душа" болит)который постарается всунуть какое-нибудь гаденькое словцо.А пользуясь неприкосновенностью электронного пространства ещё и сохраняет неповреждённым своё хайло.Обидно,да-а!
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
22Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) то є звернення до тебе! хочу пояснення про пост від 23.03.09 14:32! що там є позором?!
Ответить
0
0
DimaX (Украина)
waldemaar08 (Харьков) 23.03.09 16:01 ненадо никого оскорблять и падать до уровня тех кто тут пытался стать на одну или другую сторону...., Нас простых болельщиков поимеют в любом случае... И ПР и БЮТ и люби друзи....., так что лучше поговорите про футбол.
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 16:13 Взагалі... до чого це ти сказав написавши в повідомленні мій нік? Адекват?
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
waldemaar08 (Харьков) 23.03.09 16:01 Читай уважніше... моє повідомлення за 23.03.09 15:36... цитую "мені пох на Юлю"... ЗІ Не кажи, що в тебе в лівій руці фото Вітренко, а правою... не потрібно цієї публічності. ЗІ Тема як не як політична... тоуму за що бан. Мої коменти по темі. Не потрібно було цю статтю викладати, я б і не коментував би. ЗІ Модери забаньте його за образу в мій бік... цитую "Ненавижу таких псевдопатриотов"... людина не знаючи мене, назвала мене псевдопатріотом... для будь якої людини, яка себе поважає, це трактується як образа.
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2waldemaar08 (Харьков) да впринципе здесь никто не ссорится! просто человек не совсем адекватно реагирует, вот и завязалась дискуссия! 2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) вибач, чогось не розумію, що в моєму пості від 23.03.09 14:32 є позором??!!! поясни, просто цікаво!
Ответить
0
0
waldemaar08 (Харьков)
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 23.03.09 15:37 Ненавижу таких псевдопатриотов,как ты!!!На футбольном сайте начинаешь пиарить свою ст*рву.Здесь люди отдыхают от дерьма в которое твоя красавица всунула страну.Люби и превозноси её у себя дома,держа в левой руке её фотографию,а правой думай о ней. Чувырло.всё настроение спартачил.Модераторы спят,или как?Почему политика и разжигание розни по территориальному и политпринадлежности принципу присутствуют?
Ответить
0
0
vickov (Днепр)
Поиск электората? 100% PR-акция :)
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
а в результаті 23% = а в результаті 53%.
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
а ти її нш = а ти її ненавидиш
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 15:08 Знаєш в чому особливість... мені пох на Люлю, а ти її нш. Нах ти мені тикаєш тернопільські вибори? Лише ло.хи не розуміють, що ЄЦ, Свобода та Пр сфальсифікували вибори... насправді проголосувало більш як 1/3, а в результаті 23%. Фальсифікація. 50 % не прийшло на вибори... а рейтинг як Свободи так і ПР в іншому... згадай як в ночі з п"ятниці на суботу ці псевдо українські партії і об"єднання вивозили бюлтені... а в ночі з неділі на понеділок докидали... Не давайся, щоб тебе розводили... будуть президентські вибори. Тоді і побачимо who is who. Що стосується того, що ти дивишся телевізор і бачиш там завжди Яника... так Х з того? я не поважаю його... він на футболі піариться.... і ЩО З того, що він там присутній? ти думай, що говориш... ще раз повторяю, твій аргумент за 23.03.09 14:32 - це ніщо інше, як публічний твій позор.
Ответить
0
0
Елена Гончар
интересно, пресс-служба не просчитала именно такую реакцию? :)
Ответить
0
0
Dany Heatley (Киев)
Крім того, я від усього серця вітаю харківський "Металіст", який хоч і поступився киянам, але продемонстрував таку фантастичну гру, ----- Ты бы хоть голы посмотрела, про игру вообще молчу.
Ответить
0
0
Teofilo (Харьков)
Юля начала PR-компанию. Мерзко.
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) А ти пасеш його... не позорся.. не захищай ім"я його...////// я, якби тобі пояснити, намагаюсь завжди дивитися футболи за участю українських команд на европу та матчі-туру в Україні(де Шахта грає часто), і Яника на стадіоні бачу часто! де ти побачив, що я його захищаю? це просто констатація факту!
Ответить
0
0
ale (Ташкент)
А мне понравилось...
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) Соціолоігю дивись... і говори як буде, а не так як ти хочеш. вільний. /////// вельмишановний, подивись будь-ласка на результати виборів, доречі, до Тернопольської облради!!!! у Йулі 8 %! ХА-ХА! у Регіонів, котрі на западенщині ніколи високо не котувалися 10% по-моему! ось тобі і вся соціологія!
Ответить
0
0
Falko (Велике Село)
Это в очереди придется постоять. По многочисленным утверждениям наших проницательных читателей, мы уже несколько лет как рупор ФФУ, ПФЛ, "Шахтера" и "Динамо". Павел Булах, 23.03.09 14:01 Та ось, почитаєш останні місяць-півтора, і враження складається, що поза всіма чергами пропхалися. Як ті інваліди.
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 14:34 Соціолоігю дивись... і говори як буде, а не так як ти хочеш. вільний.
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
sandro (Kyiv) 23.03.09 14:32 А ти пасеш його... не позорся.. не захищай ім"я його...
Ответить
0
0
tulja (Lvov)
Наглядний приклад того як наші політики нічого не зробивши стараються ідентифікувати і себе до певних успіхів ,але ми маємо таку владу яку заслуговуємо і до поки нас буде так легко розводити,доти будемо так і жити,нажаль.
Ответить
0
0
seagull77772 (Харьков)
Где Ю.В. влазит всегда полная лажа получается. Ув. Ю.В. не трогайте футбол, единственная радостная тема которая осталась на Украине...
Ответить
0
0
ferum.mariupol (Mariupol\')
А що Яник недодумався привітати? чи клепків не витачає? убоге... донецьке Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) 23.03.09 14:30 Судя по твоим высказываниям это у тебя убогое мышление. И еще Я тебе очень не рекомендую гнать на "донецьке"
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) сьогодні прем"єр, а завтра.... .....в опозиції
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
2Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ) Яник при всьому .... на кожному другому матчу Шахтаря присутній!
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
А загалом кожен повинен без будь якої агресії ставитись до слів прем"єр міністра... сьогодні прем"єр, а завтра президент. Тому наше свято (ЄВРО 2012) в її руках. А оскільке це так, то думайте, що відписуєте під стетею.
Ответить
0
0
Mr.McKAY (ТЕРНОПІЛЬ)
А що Яник недодумався привітати? чи клепків не витачає? убоге... донецьке
Ответить
0
0
ferum.mariupol (Mariupol\')
Patso (Київ) 23.03.09 14:01 Полностью согласен!
Ответить
0
0
Patso (Київ)
Привіт, справді, знайшли привід для суперечок, я бачу в тому лиш позитив, що поганого, коли міністр висловила подяку 3 клубам, вболівальникам і українському футболу...ви сприймаєте це як негатив, я особисто ні, хоч згадала і то добре...інша справа, щоб ми з вами на виборах адекватно оцінювали політиків, вони хай говорять, дарують, аплодують, все рівно вирішувати НАМ, тому...
Ответить
0
0
Павел Булах
2_Falko (Велике Село) "перетворилися на дочірній сайт харківської прес-служби"(c) Это в очереди придется постоять. По многочисленным утверждениям наших проницательных читателей, мы уже несколько лет как рупор ФФУ, ПФЛ, "Шахтера" и "Динамо".
Ответить
0
0
Yura90 (Чернигов)
Что вы тут спорите? Вы посмотрите! Напечатано без единой ошибки!)) Понятно что не она набирала!))))
Ответить
0
0
Chester (Dnepropetrovsk)
"Ви подарували людям справжнє велике свято. А це так потрібно сьогодні. Щиро вважаю, що ваш учорашній тріумф для країни не менш важливий ніж другий транш МВФ чи всі разом узяті переговори в парламенті" - а вы 3,14дорасы каждый день людям только боль и разочарование приносите. Про переговоры в парламенте вообще улыбнуло, для кого они "важливi"? А бы написать.
Ответить
0
0
fal30 (Киев)
даааа, скоро на стадионе появляться начнёт....
Ответить
0
0
YM (Донецк)
Игру не видела, но одобряю:)
Ответить
0
0
Syavon (Обухов)
Смешно , не более ........
Ответить
0
0
D(K) (Kiev)
Спасибо ! хоть на этом!
Ответить
0
0
Falko (Велике Село)
" ше цікаво чому саме прес-служба металіста це опублікувала. :о OM (Lviv), 23.03.09 11:14" Це як раз зрозуміло - тому, що Ярославський планував лизнути у відповідь. - А ось цікаво, чому UA-футбол передруковує Йулькіного листа саме із сайта Металіста через 3 дні після його написання? Не було чим заповнити площу на вікенд :D - могли б узяти з першоджерела, з урядового портала якогось. А то, складається враження, що перетворилися на дочірній сайт харківської прес-служби: половина новин про український футбол - після "одобрення" й оприлюднення, з Харкова, ну і ясний пеньок, в їхній інтерпретації.
Ответить
0
0
Злой Агент (ДОНЕЦК)
"Металіст", який хоч і поступився киянам, але продемонстрував таку фантастичну гру, таке прагнення до перемоги, яких країна не бачила с 86 року."(с) и "Не буду лукавити, я не є великим спецом у футболі. Коли ви вчора грали, я перебувала в літаку над Європою."(С) Наверное в подзорную трубу смотрела, чтобы оценить качество игры Металла. ))) Интересно она хоть знает чем отличается футбол от бобслея?
Ответить
0
0
Joyce (Donetsk)
Судя по всему, в этом и заключается весь вклад Ю.В. в развитие украинского футбола, о котором упомянул Ярославский... Хорошо, что вообще помнит о существовании футбола в Украине:)
Ответить
0
0
sandro (Kyiv)
да, Юля ничем не брезгует! Но большинство болел люди думающие, и на подобные вещи думаю отреагируют соответственно и адекватно!
Ответить
0
0
OM (Lviv)
шонібудь. кубок уєфа, євро-12 і мвф в одній купі. і написано зовсім неграмотно. і ше цікаво чому саме прес-служба металіста це опублікувала. :о
Ответить
0
0
rem30 (Харьков)
ДА.Выборы не за горами.
Ответить
0
0
Ihorko_T (Львів)
при тому.. А вона як людина розумна, хоче підкреслити важливість чинника, який дав нам всім можливість на певний час забути про негаразди, кризи і просто отримувати хороші емоції ;))
Ответить
0
0
evgen79 (Мариуполь)
причем тут игра клубов и выгрыш сборной Евро 2012. Она бы ещё написала что сборной надо купить хороших игроков
Ответить
0
0
Гаррик (Днепр)
О! Выборы близко. Суч.ка хитрожо.пая и сюда уже подмазалась.
Ответить