ПРЕМ’ЄР-ЛІГА долучається до ініціативи ЄПФЛ і ФАО

ПРЕМ’ЄР-ЛІГА долучається до ініціативи ЄПФЛ і ФАО

13 января 2010, среда. 10:392010-01-13T10:39:29+02:00

Більше одного мільярда людей у світі страждають від голоду! Асоціація європейських професіональних футбольних ліг (ЄПФЛ) та Продовольча і сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) прагнуть підвищити увагу футбольної спільноти до цієї кричущої проблеми. З цією метою ЄПФЛ спільно з ФАО починаючи з 2008 року проводять соціальну кампанію «Професіональний футбол проти голоду».

Минулого року сотні футбольних матчів у 12-ти країнах Європи відбулися у рамках ініціативи «Матчі проти голоду». Гравці виходили на поле у майках спеціального зразка, а на табло транслювалися соціальні ролики. Послами акції у різних країнах були видатні футболісти сучасності та минулого, такі як Рауль, Хрісто Стоічков, Хансі Мюллер, Паоло Россі, Фернандо Коуту, Дітмар Кюхбауер.

Наступні «Матчі проти голоду» відбудуться 27-28 березня 2010 року. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА як соціально відповідальна організація долучається до ініціативи ЄПФЛ/ФАО. Департаменту організації та проведення змагань і відділу розвитку ПЛ доручено розробити план проведення акції «Матчі проти голоду» у відповідні дні проведення Епіцентр Чемпіонату України. Також Прем’єр-ліга проситиме клуби-учасники організовувати додаткові благодійні заходи у рамках проведення акції.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: “Прем’єр-ліга”


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев