Андрій Садовий: "Приємно, що ФК "Карпати" велику частину бюджету виділяє на розвиток дитячого футболу"

Андрій Садовий: "Приємно, що ФК "Карпати" велику частину бюджету виділяє на розвиток дитячого футболу"

22 января 2010, пятница. 08:272010-01-22T08:27:16+02:00

Міський голова Львова Андрій Садовий та керівники департаментів відвідали Академію ФК «Карпати» та СДЮШОР «Карпати». Зокрема, мер подивився на найкраще штучне поле в Західній Україні, завітав до відремонтованих кімнат академіків, відвідав їдальню та процедурні кабінети. Після цього керівництво міста вирушило до СДЮШОР «Карпати», де за присутності усіх тренерів делегація провела плідну робочу нараду з керівництвом клубу. Про те, що було метою зустрічі та якими будуть подальші кроки сторін, міський голова розповів Інформаційному центру клубу по завершенні наради.

- З якою метою ви сьогодні завітали до Академії ФК «Карпати»?

- Коли я бачу те, як дитина займається спортом, це в мене викликає захоплення. На жаль, є частина дітей, для яких спорт байдужий. Тому ми повинні так організувати роботу, щоб дозвілля в дитини було цікавим. Я не погоджуюся з тими людьми, які нарікають, мовляв, нема умов, нема де займатися. От ми бачимо, що тут створили якісні умови для навчання та проживання дітей. І, відповідно, у батьків з’являється бажання привести сюди дітей. Наскільки мені відомо, збільшився конкурс (за словами старшого тренера Академії Вадима Белоцерковського, на одне місце претендує 25 дітей – Авт.). Не факт, що всі підуть у професійний спорт, але у них буде здоров’я і зараз вони раціонально використовують свій час. Вони є прикладом для своїх друзів та колег.

- На вашу думку, чи все тут є для того, щоб дитина змогла якісно займатися футболом?

- Є хороше поле зі штучним покриттям. На дворі -10 С, а діти спокійно займаються, при цьому дотримані усі норми безпеки. Що стосується проживання та харчування – теж усе на високому рівні.

- В приміщенні СДЮШОР «Карпати» ви провели робочу нараду з представниками клубу. Якою була її тема і до чого вдалося домовитися?

- Я часто пригадую історію розвитку Італії. Один з дослідників з’ясував, що та частина країни, де був розвинутий футбол, відповідно, мала і кращий економічний розвиток. Я хочу сказати, що дитячий футбол – це вигода для громади. Ясно, що частину зобов’язань бере на себе місто, але мені дуже приємно відзначити, що ФК «Карпати» у своєму бюджеті велику частину виділяє саме для розвитку дитячого футболу. Ми подивилися і на те, що вже зроблено, і на те, що планується зробити у цьому році. На робочій нараді ми також обговорили питання, що стосуються приміщень, оренди землі, дали чіткі вказівки для того, щоб ФК «Карпати» зміг нормально працювати. Зокрема, ми постараємося замінити вікна у спеціалізованих класах СДЮШОР «Карпати», зробимо усе можливе, щоб пришвидшити оформлення всіх документів, які необхідні для пільгової оренди землі. Словом, робоча нарада продовжиться наступної п’ятниці. Свої завдання отримали керівники департаментів, дехто з них в школі залишилися ще глибше вивчати проблемні питання.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев