×
Спасибо, я уже с вами
Угода на благо дитячого футболу

Угода на благо дитячого футболу

13 марта 2010, суббота. 11:232010-03-13T11:23:33+02:00

У п’ятницю, 12 березня, у Будинку футболу відбулося підписання угоди про співпрацю між ФФУ і міжнародною Асоціацією проекту перетинання культур (CCPA) − неурядовою гуманітарною організацією, засновниками якої є міністерства закордонних справ Данії, Норвегії, Швеції, Фінляндії та УЄФА.

Під патронатом УЄФА

Свої підписи під документом поставили віце-президент ФФУ Анатолій Біденко, керівник CCPA Андерс Левінсен (Данія) і керівник проекту в країнах СНД Валерій Чоларія (Грузія). Відповідно до Угоди, Україна приєдналася до патронованого УЄФА міжнародного проекту розвитку масового футболу Open fun football schools.

Екіпірування для дітей

Відтепер в Україні планується щорічно відкривати 10-12 спеціальних футбольних таборів, куди запрошуватимуться хлопці та дівчата, які не займаються футболом на елітному рівні. При цьому школам постачатиметься спортивне обладнання, діти отримуватимуть необхідне екіпірування, а тренери, вчителі та інструктори до того ж проходитимуть спеціальну підготовку.

Футбольні табори

ФФУ вже почала формувати перелік регіональних федерацій та муніципалітетів щодо місць проведення відповідних заходів та людей, які будуть задіяні в реалізації проекту. Цього року вісім таборів планується відкрити у Криму та Севастополі, по одному − у Києві, в Одеській, Волинській та Луганській областях.

Задоволення від процесу

Проект Open fun football schools вже був з успіхом реалізований у країнах Балкан, Закавказзя, на Ближньому Сході та в Молдові, а його мета − сприяння виходу на передній план у дитячому футболі власне процесу гри і задоволення від неї, а не результату.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев