×
Спасибо, я уже с вами
"Кока-Кола" підтримує "Шкіряний м’яч"

"Кока-Кола" підтримує "Шкіряний м’яч"

19 марта 2010, пятница. 16:192010-03-19T16:19:54+02:00

У п'ятницю, 19 березня, у конференц-залі Будинку футболу відбулася прес-конференція представників Федерації футболу України (ФФУ), Асоціації аматорського футболу України (ААФУ), Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» та компанії «Кока-Кола».

Довгострокова угода

Захід був присвячений підписанню довгострокової угоди про підтримку світовим брендом головного дитячого турніру України з футболу, яким є «Шкіряний м'яч». У прес-конференції взяли участь віце-президент ФФУ Володимир Лашкул, президент ААФУ Федір Шпиг, президент клубу «Шкіряний м’яч» Андрій Біба, зірка київського «Динамо» і збірної України Сергій Ребров та генеральний директор «Кока-Кола Беверіджес Україна» Марчел Мартін.

Знакова подія

На думку Володимира Лашкула, підписання цього контракту є знаковою подією: «Компанія «УФІ» підписала чимало спонсорських угод, однак практично всі вони торкалися розвитку професіонального футболу − насамперед національної та молодіжної збірних. Сьогодні ж ми досягли домовленості про підтримку світовим брендом «Кока-Кола» дитячого аматорського футболу.

Вигідна співпраця

У свою чергу Федір Шпиг, який стояв біля витоків відродження турніру, пригадав, що 13 років назад у змаганнях на призи «Шкіряного м’яча» брали участь лише 100 команд, в наступному сезоні − 13 тисяч, а у минулому − більше 50 тисяч. «Я переконаний, що завдяки компанії, яка має величезний досвід спонсорування величезної кількості турнірів і була однім з перших партнерів ФІФА та УЄФА, ми зможемо підняти турнір на більш високий рівень. Наша співпраця матиме обопільну вигоду», − підкреслив президент ААФУ.

Спільні зусилля

Натомість генеральний директор «Кока-Кола Беверіджес Україна» Марчел Мартін зазначив, що його компанія долучилася до цього проекту з двох причин: «Україна завжди була багата на таланти. Достатньо згадати хоча б перемогу збірної країни на Євро-2009 серед 19-річних. Тож нам приємно робити свій внесок в пошук нових зірок «Шкіряного м’яча». З іншого боку, ми сподіваємося на те, що спільними зусиллями надихнемо молоде покоління на досягнення високих результатів та культивування активного способу життя».

Ребров − посол турніру

Також на прес-конференції було оголошено про те, що Сергій Ребров погодився на пропозицію організаторів змагань стати офіційним обличчям «Шкіряного м’яча».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев