Представляємо суперників "Карпат" на Copa del Sol

Представляємо суперників "Карпат" на Copa del Sol

12 января 2011, среда. 15:422011-01-12T15:42:33+02:00

На тренувальних зборах в Іспанії «зелено-білі» візьмуть участь у міжнародному турнірі «Копа дель Соль», який триватиме з 27 січня до 7 лютого. У групі «В» разом з «Карпатами» гратимуть норвезькі «Тромсе» та «Мьольде», а також шведський «Гетеборг».

«Тромсе» (Норвегія)

Заснований 1920 року. Матчі проводить на стадіоні «Алфхейм» (7 500). «Тромсе» - найпівнічніший клуб в світі, який грає у вищому дивізіоні своєї країни. «Тромсе» ніколи не вигравав чемпіонат Норвегії, одного разу ставав срібним призером, двічі бронзовим та ще двічі вигравав національний Кубок. «Тромсе» був одним з перших клубів відомого норвезького футболіста Торе Андре Фло.

Проти українських клубів у єврокубках не грав.

«Гетеборг» (Швеція)

Заснований 1904 року, «Гетеборг» входить до так званої «великої трійки» шведського футболу. Разом з АІК та «Мальме» «синьо-білі» виграли 43 національні чемпіонати, 18 з яких здобув саме «Гетеборг». Саме цей клуб вважається найуспішнішим в Скандинавії, адже зміг двічі виграти європейський трофей – у 1982 та 1987 шведи піднімали над головами Кубок УЄФА. У «Гетеборзі» грали відомі футболісти – Кеннет Андерсон, Ніклас Александерсон, Тедді Лучіч, Томас Равелі та інші. З-поміж відомих тренерів можна виділити Свен-Горана Еріксона, який працював з командою з 1979 по 1982 рік. Саме цей наставник і зумів вперше привести скандинавську команду до європейського тріумфу.

Проти українських клубів у єврокубках не грав.

«Мьольде» (Норвегія)

Заснований 1911 року, «Мьольде» ніколи не вигравав чемпіонат своєї країни, проте відразу 7 разів ставав срібним призером. Ще двічі клуб вигравав Кубок Норвегії. Найцікавішим є те, що турнір «Копа дель Соль» стане для «Мьольде» дуже важливим. Справа в тому, що з січня 2011 року тренером команди став один з найвідоміших норвезьких гравців – Оле Гунар Сульшер, який за час своєї кар’єри в «Манчестер Юнайтед» заслужив прізвиська «суперзапасний», «палочка-виручалочка» та «убивця з обличчям немовляти». Тож дебютує на посту головного тренера Сульшер саме матчем проти «Карпат».

Проти українських клубів у єврокубках не грав.

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев