Рівненська обласна федерація футболу вимагає відставки Суркіса

Рівненська обласна федерація футболу вимагає відставки Суркіса

13 января 2011, четверг. 09:532011-01-13T09:53:50+02:00

Рівненська обласна федерація футболу звернулася до Федерації футболу України з пропозицією скликати позачерговий конгрес, на якому підняти питання недовіри президенту ФФУ Григорію Суркісу. Рішення підтримали переважною більшістю голосів.

Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомив перший заступник голови обласної федерації футболу Юрій Веремчук.

«Було дуже багато обіцянок, але конкретна робота в регіонах не велася. Ми за десять років ні Суркіса не бачили, ні його заступників. Були почесні тільки члени на конференціях. Отака реальна допомога. Хоча надавались у свій час м`ячі, майданчики, але хотілось бачити набагато більше. Бо від цього залежить розвиток футболу в Україні»,- розповів Ю.Веремчук.

Варто зазначити, що наприкінці минулого року рівненськими футбольними функціонерами було прийняте кардинально інше звернення, в якому проведення позачергового конгресу було названо несвоєчасним і недоцільним. Чому прийняли таке рішення делегати, голова обласної федерації футболу Володимир Поліщук не знає. «На тій конференції всі члени виконкому проголосували так, а сьогодні навпаки. Висновки робіть самі. Але більшість делегатів проголосували за включення питання про недовіру Суркісу – значить це їхня думка. Я залишаюсь при своїй думці. Щоб висловлювати недовіру треба вказати конкретні факти. Я вважаю, що повторні збори були скликані під впливом влади»,- заявив В.Поліщук.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: axid.net


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев