Міжнародні призначення українських арбітрів

Міжнародні призначення українських арбітрів

25 января 2011, вторник. 13:122011-01-25T13:12:07+02:00

Комітет арбітрів Федерації футболу України отримав від УЄФА повідомлення щодо призначень вітчизняних рефері на міжнародні поєдинки.

Швецов із збірною − на Кіпр

Зокрема, одесит Віктор Швецов разом із асистентами Олександром Войтюком та Миколою Левком вирушать на Кіпр, де вони з 7 по 10 лютого працюватимуть на міжнародному турнірі, в котрому візьмуть участь місцева збірна, а також національні команди України, Румунії та Швеції. Ще одна бригада вітчизняних рефері 9 лютого розсудить товариську зустріч між збірними Туреччини та Кореї. Колективи виведуть на поле Сергій Бойко та його асистенти помічники Олег Плужник і Сергій Беккер.

Кубок Альгарве під наглядом Монзуль

У Португалію вирушить Катерина Монзуль, яка з 23 лютого по 10 березня другий рік поспіль проводитиме поєдинки Кубку Альгарве, котрий розіграють національні жіночі команди. Міні-турнір елітного раунду чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років пройде у Греції з 22 по 29 березня під наглядом Олександра Дерда й Сергія Беккера (асистент). А ось на подібному турнірі в Бельгії, котрий відбудеться з 25 березня по 1 квітня, працюватимуть Юрій Можаровський і Семен Шлончак (асистент).

Еліт раунд юнацького ЧЄ-2011

Окрім того, Бойко та Шлончак відвідають Хорватію, де з 23 по 30 травня судитимуть поєдинки міні-турніру елітного раунду чемпіонату Європи серед юнаків до 19 років. Двобої в іншому квартеті цієї вікової групи, які відбудуться з 30 травня по 6 червня у Швейцарії, проводитимуть Євген Арановський та Беккер.

Курси УЄФА для дебютантів

Треба зазначити, що Арановський, Бойко, Дердо та Можаровський, котрі вперше потрапили до списку міжнародних арбітрів ФІФА на 2011 рік, з 30 січня по 4 лютого відвідають на Кіпрі Вступні курси УЄФА для рефері.

Источник: ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев