Роз'яснення генерального секретаря УЄФА

Роз'яснення генерального секретаря УЄФА

29 января 2011, суббота. 14:332011-01-29T14:33:50+02:00

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно на засіданні Виконавчого комітету в Ньоні пояснив позицію Європейського футбольного союзу щодо листа ФІФА до Федерації футболу України (ФФУ) від 24 січня, в якому йдеться про втручання представників державних органів влади у діяльність національної асоціації.

«Політичне втручання у діяльність футбольних асоціацій заборонене Статутами ФІФА та УЄФА, і це те, що ми не можемо дозволити, − цитує Інфантіно UEFA.com. − Сьогодні ми надіслали листа ФФУ з проханням вжити необхідних конкретних заходів та надати відповідне підтвердження того, що втручання припинилося, і федерація працює у звичному режимі».

«Українська сторона повинна відрапортувати до 4 лютого», − додав він, пояснивши, що Виконавчий комітет УЄФА застосує відповідні санкції, якщо будь-яке втручання триватиме. Покарання означатиме, що українські клуби не зможуть брати участі в турнірах під егідою УЄФА. Крім того, з офіційних європейських змагань виключать і національні команди.

«Виконавчий комітет УЄФА одностайно вирішив, що у разі призупинення членства ФФУ в складі УЄФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним, − сказав генеральний секретар. − Але, ми впевнені, ситуація може бути швидко вирішена, і це задовольнить усіх».

Источник: ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев