Офіційний календар ФФУ: гравці збірної в дещо незвичному ракурсі

Офіційний календар ФФУ: гравці збірної в дещо незвичному ракурсі

31 января 2011, понедельник. 14:142011-01-31T14:14:53+02:00

У продаж надійшов офіційний календар ФФУ. Ви маєте можливість побачити своїх улюбленців − гравців національної збірної − в дещо незвичному ракурсі. Задля цього була влаштована спеціальна фотосесія, результатом якої її учасники залишилися задоволеними. Сподіваємося, отримаєте задоволення й ви, шановні вболівальники.

«Для нас, футболістів, головна справа − це саме гра і підготовка до неї, але було дуже приємно відчути себе в іншій іпостасі, − каже один із героїв фотосесії Артем Федецький. − Довелося побувати в ролі актора, зіграти емоції − так, щоби було правдиво. Мені сподобався контраст чорно-білого фото і яскравих синьо-жовтих барв національного стяга на наших обличчях. Як на мене, вийшло й оригінально, й патріотично».

«Календар сподобався, − підтримує партнера по збірній Дмитро Чигринський. − Оригінальним видається рішення надрукувати фото у чорно-білому кольорі. Це підсилює характер персонажів. Зйомки під час збору запам’яталися, хоча для багатьох це була не перша фотосесія. Позувати з оголеним торсом особисто мені поки не доводилося. Фотографи зробили все професійно: хлопці жартували, просили виявити себе у різних настроях, що лише підсилювало задоволення від незвичної роботи. Її підсумком і став календар, що, сподіваюся, сподобається вболівальникам».

Источник: ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев