×
Спасибо, я уже с вами
ФК "Єдність" вирушить до Португалії за Кубком регіонів УЄФА

ФК "Єдність" вирушить до Португалії за Кубком регіонів УЄФА

9 февраля 2011, среда. 18:012011-02-09T18:01:14+02:00

Фінальна частина VII розіграшу Кубку регіонів УЄФА відбудеться в червні цього рокуна півночі Португалії - в регіоні Міньо. Матчі будуть проходити на стадіонах «Фау», «Примейру-де-Майю» в Бразі, «Мунісіпал» в Віла-Ведрє та «Сідад-де-Барселуж» в Барселуш. Остання футбольна арена приймала матчі чемпіонату Європи серед молоді у 2006 році.

Жеребкування фінального турніру, в якому візьмуть участь вісім команд, відбудеться 11 травня 2011 року в Бразі (Португалія). А ігри за почесний трофей пройдуть уже на початку цього літа.

Вже відомі перші 5 із 8 фіналістів цього турніру. Це, зокрема, команди Вюртемберг (Німеччина), Брага (Португалія), Ленстер/ Манстер (Італія), Південний федеральный округ (Росія). Нашу державу на турнірі представлятиме аматорська команда футбольного клубу «Єдність» з села Плиски Чернігівської області – чемпіон України серед аматорських команд 2010 року. У відбірному міні-турнірі, який проходив торік на Чернігівщині, наші земляки розгромили своїх суперників із Молдови, Латвії та Азербайджану забивши їм 15 сухих м’ячів.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Єдність"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев