УЄФА закликав арбітрів до жорсткої реакції щодо договірних матчів

УЄФА закликав арбітрів до жорсткої реакції щодо договірних матчів

30 января 2013, среда. 13:292013-01-30T13:29:00+02:00

УЄФА під час щорічних зимових суддівських курсів, які проходять цього тижня у Римі, попередив європейських арбітрів про небезпеку та ризики, пов'язані з договірними матчами.

Арбітри під час проходження курсів продивилися презентацію УЄФА, яка підкреслила позицію Європейського футбольного союзу щодо договірних матчів.

«Договірні матчі є обманом, учасники якого завжди знаходяться у програші. Це проблема, з якою у футболі часом доводиться стикатися. УЄФА має захищати футбол. Цілісність нашої гри знаходиться під загрозою. Всі футбольні матчі повинні проходити відповідно до ідеалів справедливості і взаємоповаги. Ті, хто займаються договірними матчами, не розуміють цих принципів. Їх лише цікавить фінансова сторона питання. Це небезпечні люди для футболу», - сказав під час презентації координатор УЄФА Грехем Пікер.

Представник УЄФА закликав арбітрів до жорсткої реакції, якщо ними будуть виявлені спроби організації договірних матчів. «Арбітри мають дізнаватися, протистояти та повідомляти про подібні випадки», - додав Пікер.

Нагадаємо, відразу 29 національних асоціацій представлені у Римі арбітрами-новачками, які лише нещодавно отримали категорію ФІФА. Всього ж вступні курси відвідують 45 арбітрів, серед яких є представники з України - Сергій Бойко та Катерина Монзуль.

Источник: ФФУ

Тэги: УЕФА


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев