×
Спасибо, я уже с вами
Агент Сарате: Мауро хоче покинути "Лаціо", але ми змушені терпіти знущання президента клубу

Агент Сарате: Мауро хоче покинути "Лаціо", але ми змушені терпіти знущання президента клубу

1 февраля 2013, пятница. 10:172013-02-01T10:17:00+02:00

Агент нападника "Лаціо" Мауро Сарате Луїс Руцці розповів, чому перехід його клієнта в київське "Динамо" перебуває на межі зриву.

- Ми досягли угоди з київським "Динамо" декілька днів тому. Всі їхні умови ми прийняли, тому що Мауро хоче покинути "Лаціо". Це неправда, що трансфер зірвався через те, що ми вимагали прописати в контракті клаусулу у розмірі 5 млн євро.

Там дійсно була розмова про клаусулу, але ми узгодили все з українським клубом. Дійсно, щоб довести бажання мого клієнта принести користь "Динамо", я запропонував варіант, при якому цей пункт міг стати активним лише після одного року перебування Мауро в Києві. У будь-якому випадку, мова йшла абсолютно не про п'ять мільйонів євро, оскільки "Динамо" платить "Лаціо" більше. До того ж, цей пункт для нас не є принциповим.

Переговори заморожено з вини Лотіто, який вимагає більше грошей від "Динамо". І це при тому, що днями президент "Лаціо" публічно оголосив про те, що домовленість між римлянами і киянами досягнута. Це означає, що спочатку він прийняв пропозицію. Це абсурдна ситуація. На жаль, ми змушені терпіти знущання Лотіто, - цитує Руцці Lazialità.it.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Pro Динамо Київ

Тэги: Динамо (Киев), Лацио (Италия), Мауро Сарате, трансферы


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев