×
Спасибо, я уже с вами
Представник УЄФА: Учасники ЧСНД не будуть брати участь у європейськиї кубках

Представник УЄФА: Учасники ЧСНД не будуть брати участь у європейськиї кубках

20 февраля 2013, среда. 19:242013-02-20T19:24:00+02:00

У разі створення футбольного чемпіонату СНД його клуби-учасники будуть позбавлені можливості виступати у Лізі чемпіонів і Лізі Європи УЄФА.

Таку думку висловив член виконкому Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Штефан Лаурінец.

"Якщо з'явиться проект (створення футбольного чемпіонату СНД. - Ред.) як якесь суперпідприємництво і без згоди УЄФА, для всіх його учасників це стало би кінцем участі у європейськиї кубках", - сказав функціонер УЄФА.

Лаурінец зазначив: "Я входжу до робочої групи, яка обговорює ці питання. Однак до цього часу проект російсько-української ліги офіційно представлений не був. Важко оцінити, наскільки це реально".

Зрозуміло, що у разі створення мільярдерами Росії та України такого чемпіонату без дозволу європейської футбольної асоціації, їх тріумфу в Лізі чемпіонів настав би кінець, резюмував Лаурінець.

18 лютого у Москві відбулася нарада оргкомітету об'єднаного футбольного чемпіонату Росії та України. На ньому було представлено бюджет і структуру нової Ліги. Українські клуби на зборах представляла лише одна людина - виконуючий обов'язки генерального директора Об'єднання професіональних футбольних клубів України Петро Іванов.

Ідею про організацію чемпіонату СНД не підтримує і Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА).

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ukrinform.ua

Тэги: объединенный чемпионат СНГ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев