Представник УЄФА: Учасники ЧСНД не будуть брати участь у європейськиї кубках

Представник УЄФА: Учасники ЧСНД не будуть брати участь у європейськиї кубках


У разі створення футбольного чемпіонату СНД його клуби-учасники будуть позбавлені можливості виступати у Лізі чемпіонів і Лізі Європи УЄФА.

Таку думку висловив член виконкому Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Штефан Лаурінец.

"Якщо з'явиться проект (створення футбольного чемпіонату СНД. - Ред.) як якесь суперпідприємництво і без згоди УЄФА, для всіх його учасників це стало би кінцем участі у європейськиї кубках", - сказав функціонер УЄФА.

Лаурінец зазначив: "Я входжу до робочої групи, яка обговорює ці питання. Однак до цього часу проект російсько-української ліги офіційно представлений не був. Важко оцінити, наскільки це реально".

Зрозуміло, що у разі створення мільярдерами Росії та України такого чемпіонату без дозволу європейської футбольної асоціації, їх тріумфу в Лізі чемпіонів настав би кінець, резюмував Лаурінець.

18 лютого у Москві відбулася нарада оргкомітету об'єднаного футбольного чемпіонату Росії та України. На ньому було представлено бюджет і структуру нової Ліги. Українські клуби на зборах представляла лише одна людина - виконуючий обов'язки генерального директора Об'єднання професіональних футбольних клубів України Петро Іванов.

Ідею про організацію чемпіонату СНД не підтримує і Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА).

Оцените этот материал:
Источник:
ukrinform.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Igorotchok (Львов)
Пропоную організувати загально-національне опитування на цю тему з одним єдиним запитанням : "Ти "за" проведення об"єднаного чемпіонату обидвох країн ?" , відповідь "Так" " Ні" .Опитування на протязі одного місяця потрібно провести на офіційних сайтах клубів ПЛ , а виступити головним ініціатором, пропоную шановному нашому сайту УА.футбол , а потім зібрати всю інформацію з оф.сайтів клубів і оприлюднити її тут .
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 27
Igorotchok (Львов)
Пропоную організувати загально-національне опитування на цю тему з одним єдиним запитанням : "Ти "за" проведення об"єднаного чемпіонату обидвох країн ?" , відповідь "Так" " Ні" .Опитування на протязі одного місяця потрібно провести на офіційних сайтах клубів ПЛ , а виступити головним ініціатором, пропоную шановному нашому сайту УА.футбол , а потім зібрати всю інформацію з оф.сайтів клубів і оприлюднити її тут .
Ответить
0
0
Hi-Tec (Днепр)
[quote datetime="20.02.2013 19:42" author="waleo (Киев)"] лярд взнос сделают и будут брать участие, хотя я конечно же против [/quote] Никакой взнос не поможет. G-14 предлагала такой взнос, который не снился никакому Газпрому. Не помогло.
Ответить
0
0
RJ Baker (Мариуполь)
"їх тріумфу в Лізі чемпіонів настав би кінець..." - это о ком?
Ответить
0
0
marko74 (Дунаевцы)
скоро ваша система уефа пойдёт под снос, сами будете бегать за владельцами клубов и просить вернуться...
Ответить
0
1
Агент007 (Ковель)
При таких призовых владельцам клубов еврокубки в принципе и не нужны будут.
Ответить
1
2
Rion (Birmingham)
оно и украинскому футболу не нужно но никто конкретно так и не озвучил причину отказа фифа, уефа.
Ответить
5
0
spartak.sumy (Сумы)
Пусть русские тогда орбъеденятся с Литвой латвией Эстонией Белорашей и прочими Супер-футбольными державами....и там играют)))))
Ответить
9
2
Zapp Brannigan (Київ)
У них є Тайожний союз з білорусами і казахами, скоро туди киргизи ввійдуть. От хай між собою і чемп роблять. Буде весело! Особливо супер-матчі типу Актобе-Гомель...
Ответить
9
3
Kevin Durant (Lviv)
Якщо росіяни і далі будуть просувати свій ЧСНГ,то не бачити їм чемпіонату світу 2018
Ответить
10
0
Snepp (Kishinev)
Суммирования квот похоже не будет. Будет их вычитание. 6-6=0
Ответить
7
2
ihora89 (Тернополь)
це посьміховисько не потрібне ні українським, ні російським вболівальникам, а те що плачуть олігархи, що футбол затратний, треба десь заробляти - ТАК ПОЧЕКАЙТЕ ви тратите не свої гроші, а гроші вкрадені у своїх народів(ніодин з власників цих клубів не заробив мільярди чесно), так хоть народ потіште футболом за ці гроші!
Ответить
12
4
alkor (Кировоград)
[quote datetime="20.02.2013 20:04" author="Юрій Луцьк (Луцьк)"] Чемпіонат СНД - потрібен олігархам, а не клубам. Я, особисто, цю ідею не підтримую. [/quote] Ваше мнение обязательно учтут!
Ответить
2
5
Стефанов Александр (Купянск Узловой)
Идея не плохая,думаю чемпионат был бы многим интересен,но без участия в Европе ни кто из наших клубов на это не пойдёт.
Ответить
8
1
Veminal (Киев)
все, обье.бол можна считать закрытым или этот ЧСНГ обанкротит Россию)))
Ответить
7
1
ghbltnczg (Севастополь)
Тактично намекнул, что надо занести))
Ответить
1
4
Duha (Донецк)
С исправлением пошло два!:)
Ответить
1
3
Юрій Луцьк (Луцьк)
Чемпіонат СНД - потрібен олігархам, а не клубам. Я, особисто, цю ідею не підтримую.
Ответить
11
0
Чiжик (Красноярск)
Конечно олигархам. А кто на футбол будет ходить?!
Ответить
0
0
Duha (Донецк)
Да слышали уже,шо повторяться,при этом ещё и заявляя- Проект не видел,поэтому "важко" его оценивать!:)
Ответить
1
2
Duha (Донецк)
Да слышали уже,шо повторятся,при этом заявляя- Проект не видел,поэтому "важко" его оценивать!:)
Ответить
1
2
Hi-Tec (Днепр)
[quote datetime="20.02.2013 19:53" author="Адам Жоржевич (Хмельницький)"] Посмотрим у кого яйца крепче. Включай конфорку, "ГазЧёс" - будете "глазунью по СНГовски" хавать.)) [/quote] Ха! А вот тут газанутым нужно быть осторожней. На свете существуют Норвегия и Алжир, в которых, в сумме, сосредоточены около 15% мировых запасов газа. Аккуратненько им прийдется вопрос проламывать!
Ответить
6
1
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Да ну перестань - я иронизирую! Из своих яиц, имелось ввиду. Я всей душой против этой горячки заевшихся олигархов.
Ответить
4
2
Адам Жоржевич (Хмельницький)
Посмотрим у кого яйца крепче. Включай конфорку, "ГазЧёс" - будете "глазунью по СНГовски" хавать.))
Ответить
4
10
alkor (Кировоград)
Значит, скоро разгонят УЕФА...
Ответить
5
19
Kievchess (Киев)
что и требовалось доказать!
Ответить
18
0
Hi-Tec (Днепр)
G-14 зарубили? Зарубили. Причем, война была очень жесткой. По какой причине зарубили? По той же, по какой зарубят и эту муть беспросветную.
Ответить