Коньков: Футбол не повинен бути важелем впливу на політичні рішення

Коньков: Футбол не повинен бути важелем впливу на політичні рішення


Президент ФФУ виступив з офіційною заявою з приводу останніх подій в Україні:

- Нещодавно, даючи інтерв’ю, і в чергове говорячи про аполітичність футболу, я зазначав, що час в країні дуже непростий. І від цього неможливо відхреститися. І мені дуже шкода, що до процесу долучилися вболівальники.

Ще раз наголошую на розмежуванні футболу і політики. Футбол не повинен бути важелем впливу на політичні рішення, навіть у такий складний період. Ніхто не відміняє права будь-якого громадянина на вираження своєї позиції і на свободу висловлювань. Це гарантуєтсься основним законом України − Конституцією. Але, вплутуючи клубні прапори, люди перестають висловлюватись лише від себе. Вони починають виступати не як окремі громадяни, а як фан-угрупування від того чи іншого футбольного суб’єкту.

Наголошую - футбольний вболівальник не повинен бути учасником дій, що призводять до кровопролиття. Тим більше − ставати його ініціатором. Впевнений, що прихильники клубів, як і раніше, проявлятимуть притаманні їм мудрість та розум. Глибоко переконаний у вашій зваженості та розумінні, - зазначив Анатолій Коньков.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
victorstriha (черкассы)
краще б повчився у фанатів як треба об єднати прем р лігу. а не подобаються йому фанати, хай грають на пустих стадіонах.болільники Динамо, Шахтаря, Метал, Дніпро об єдналися- це після проведення Євро 2012, друга історична подія століття.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
victorstriha (черкассы)
краще б повчився у фанатів як треба об єднати прем р лігу. а не подобаються йому фанати, хай грають на пустих стадіонах.болільники Динамо, Шахтаря, Метал, Дніпро об єдналися- це після проведення Євро 2012, друга історична подія століття.
Ответить
0
0
Инспектор (Донецк)
[quote datetime=" 28.01.2014 14:02 " author="diador (харьков)"] " сейчас мы должны быть едины,болельщиками единой УКРАИНЫ!" [/quote] Сплотимся вокруг Допы и Гепы?
Ответить
2
0
сливовоабрикосовый (Харьков)
вот что может заставить стать рядом ультрас ЧО и ДК, ДД и МХ.
Ответить
0
0
satellite (Харьков)
Коньков: Футбол не повинен бути важелем впливу на політичні рішення .......Эти бы слова да Богу в уши......
Ответить
0
0
Парус2 (Днепропетровск)
Смотри Анатолий Дмитриевич и думай, народ Украины лучше не доводить, мало не покажется. Слава Украине !
Ответить
4
1
spasatel (Ахтырка)
Дуже приемно проглядаті такі коментарі, де думки вболівальників з усіх областей сходяться до спільної думки. Україні Слава. Усім фан-клубам УПЛ та звичайним вболівальникам - Слава. Хай живе УПЛ, хай живе Україна.!!! P.S Україна гідна жити краще!
Ответить
4
1
killim (Харьков)
Героям Слава!
Ответить
4
2
Elnino (Simferopol)
Здесь уже нет разделения на футбол и не футбол, здесь мы все граждане Украины и должны защищать свою страну и быть едиными в этой сложнейшей ситуации, которая сложилась. Отступить - значит согласиться с тем, что происходит!
Ответить
9
1
unit113
Да, а футбольный ультас не должен защищать простых людей от отморозков. Но они это вынуждены делать при этом фашистком режиме.
Ответить
12
2
diador (харьков)
сейчас мы должны быть едины,болельщиками единой УКРАИНЫ!
Ответить
12
2
Nostradam (Днепропетровск)
Конь агитирует покинуть майдан и идти домой? Интеграция в рабство, я так понимаю?
Ответить
12
2
Гринченко Сергей (Алушта)
Украина Выше Всего!Я болел и болею за Металл и против ДК и ДД,но теперь я стал УВАЖАТЬ заклятых!Слава неравнодушным к судьбе Украины!Клубы разные,а Украина одна!
Ответить
16
2
spasatel (Ахтырка)
Конь педальный - независимый угога !!
Ответить
5
3
Real fan (Kharkov City)
Коньков???? а не прихвостень ли Ахметова это????? Нам мнение Конькова до одного места. Лично я болельщик Металлиста и в случае победы майдана... судя по всему у Металлиста из-за Курченко начнутся серьёзные проблемы... но я готов пожертвовать своим любимым клубом ради свободы и процветания страны... надеюсь Ярославский вернётся....
Ответить
15
2
killim (Харьков)
Вернется, и дай бог не только президентом клуба!...
Ответить
3
1
Alex51 (Kiev)
бла-бла, проснулся
Ответить
7
2
Георгий Мироненко
Просто можна пишатися такими болільниками, що мають сміливість навіть у східних областях висловитися на підтримку боротьби за справедливість і свободу вибору. Ми самі розберемося коли шалики вдягати. Без порад регіоналів з ФФУ. Коньков поза політикою? Хто в це вірить..
Ответить
7
1
green whites (Львів)
дуже цікаво чи Коньков не залежний від політики? хоча фанатів агітує ))
Ответить