Маркевич: Не уявляю, як в нинішній ситуації можна працювати в Спартаку

Маркевич: Не уявляю, як в нинішній ситуації можна працювати в Спартаку


Екс-наставник "Металіста" спрокоментував розповсюджену в ЗМІ інформацію, що московський клуб розглядає українського фахівця в якості заміни Валерію Карпіну, який був відправлений у відставку.

- Ніхто зі "Спартака" зі мною не зв'язувався, вперше про це чую. Та й взагалі, не уявляю, як в нинішній політичній ситуації можна там працювати. В ідеалі політика і спорт не повинні перетинатися, але ми всі бачимо, якими є реалії.

- За грою " Спартака" спостерігали?

- Так, регулярно. Не розумію, чому зняли тренера. Команда реально претендує на чемпіонство, від лідера відстає всього на чотири очки. Але з того, що я бачив, вважаю, що рівень нинішнього "Спартака" не дозволяє вирішувати серйозні завдання. Для того, щоб претендувати на більш вагомі успіхи, зокрема, на євроарені, керівництво має переглянути внутрішню політику клубу. Карпін, вважаю, зробив усе, що міг. Більшого досягти з нинішнім складом просто нереально.

У народі московську команду називають "м'ясо".

- Називати можуть як завгодно. Мені, якщо чесно, в молодості імпонувала гра "Спартака". Пам'ятаю, як грали Бєсков, Романцев, Севідов. Такий футбол мені подобається. Нинішній "Спартак" - далеко не та команда, що була раніше.

- А взагалі як ставитеся до м'ясних страв?

- Їм, але дуже рідко.

Оцените этот материал:
Источник:
Gazeta.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Гетьман Сергій (Мена)
Ти русіш швайн? )) диви ато забанять за невміння спілкуватися без матюків
Ответить
3
3
Вернуться к новостям
Комментарии 35
Гетьман Сергій (Мена)
Ти русіш швайн? )) диви ато забанять за невміння спілкуватися без матюків
Ответить
3
3
MU 0710 (Харьков)
В Зените...и чувство патриотизма и гордости за свою Родину никуда у него не делось..
Ответить
0
0
MU 0710 (Харьков)
Тимощук играет,и ничё...
Ответить
0
0
Aleksej 78 (Житомир)
Молодец Мирон! Работать на оккупантов - предательство!
Ответить
4
0
moderator
Шановні форумчани, переконливе пррохання припинити офф-топ !
Ответить
1
1
Veminal (Киев)
вообще-то Маркевичу никто не предлагал тренировать спартак ил предлагали?
Ответить
0
2
Surik (Харьков)
[quote datetime=" 20.03.2014 15:48 " author="Гетьман Сергій (Мена)"] " пристрелив би як скажених собак" [/quote]- А якщо тебе москалі?
- А мене ж за що?....
Ответить
6
2
Гетьман Сергій (Мена)
Ну за рідну неньку не шкода, Бог розсудить хто кого і як
Ответить
6
3
Surik (Харьков)
Это чтобы не забывали, что живёт на свете такой себе Мирон Богданович Маркевич?
Ответить
5
3
miguel (Киев)
Мироне Богдановичу, в жодному разі не Спартак! Навіщо вам оті "свині" потрібні?
Ответить
4
2
fliggi (Николаев)
Даёшь Тоттенхем!!!)
Ответить
4
0
Буллит (FCSD)
Мирон Богданович,соглашайся тренировать.И отправь их в пердив.
Ответить
12
3
наварін (Київ)
Відповідно до нинішніх відносин між Україною і Росією то все правильно. Але якщо взяти виключно футбольний аспект, то трохи прикро. Для Мирона Богдановича робота в Спартаку могла б стати новим викликом у професійному зростанні.
Ответить
10
4
Гетьман Сергій (Мена)
Я в Росію і Крим доки він окупований ні ногою... Доки не підуть окупанти чисто принципово не поїду
Ответить
26
13
stefan681103 (Докуч)
Тогда можешь о нём забыть. Окупанты они для нас, а для них(крымчан) освободители.
Ответить
12
16
Назаренко Борис (Козелец)
Сегодня 28.03.14 звонил в Крым(Евпатория), друзья татары говорили, что мартовскую пенсию дали 1X1, если 1.800 гривен - 1.800 рублей. "Моледец" Колесников и его семейник Аксенов, привели исторических москалей к началу конца
 
1
0
Бобошко Мария (Александрия)
серега ты в геополитике не шариш разсуждай о футболе они такие же окупанты как США в югославии, ливии гранаде, ранаме, судане, сирии , афганистане, египте, сербии, Украине. Это называется геополитика.
Ответить
6
23
Гетьман Сергій (Мена)
а я думаю навпаки ))
 
8
0
Aleksej 78 (Житомир)
США оккупировали все эти страны?? Любишь киселева смотреть?
 
3
0
pya22 (Знаменка)
a якщо в росію - у якісті окупанта? бо вони так ніколи з криму і не підуть, принципово...
Ответить
6
1
Гетьман Сергій (Мена)
мені шкода вбивати простих росіян, окупантів в Криму я б в разі повномасштабної війни пристрелив би як скажених собак, а тих що в Росії чомусь шкода....
 
4
6
Lera Khoma
ну разве шо развалить россейский хфутболЪ !
 
0
0
Dseven (Харьков)
Сколько раз ты был в России, и когда последний раз?
Ответить
3
3
Гетьман Сергій (Мена)
Проїздом один раз коли їздив в Абхазію (до її окупації росіянами). В Криму кожен рік на протязі останніх 10 років. Але тепер в Крим я не ногою.... Єгипет і Турція краще
 
4
2
Маххimus (Симферополь)
[quote datetime=" 20.03.2014 14:24 " author="Гетьман Сергій (Мена)"] " Я в Росію і Крим доки він окупований ні ногою... Доки не підуть окупанти чисто принципово не поїду" [/quote]ну та виводьте скорiше своїх окупантiв з територiй наших вiськових частин, i все буде дзьобре.
можно їхати
Ответить
1
8
ПАРФЮМ (Харьков)
Богданович,как всегда на высоте! Успехов Вам и крепкого здоровья!!!
Ответить
24
4
Mozzarella (Бердянск)
Всё правильно, Мирон Богданович. Не сейчас...
Ответить