Арсенал звинуватили в рейдерському захопленні бази в Щасливому


Юрій Кіндзерський подав до суду на київський "Арсенал"

Арсенал звинуватили в рейдерському захопленні бази в Щасливому


Колишній президент ФК "Львів" Юрій Кіндзерський звинувачує київський "Арсенал" у рейдерському захопленні бази в Щасливому.

"Рік тому вони орендували в мене базу в Щасливому. Але вже четвертий місяць не платять – мовляв, фінансові труднощі. Але ж вони здавали цю базу "Олімпіку", "Шахтарю", збірній, дитячій школі. А гроші собі в кишеню поклали. І поле знищили – жодного разу не сіяли траву минулого року", - повідомив Кіндзерський.

Після того, як Кіндзерський приїхав до бази, щоб розірвати договор, він поставив там свою охорону, але наступного дня приїхали інші люди та влаштували штовханину з охороною бази. Зі сторони Кіндзерського було все зафіксовано, після чого екс-президент ФК "Львів" подав на "Арсенал" до суду. Представники "Арсеналу" вважають договор діючим, але не розповідають, коли заплатять борг. Крім того, вони досі погрожують захопити базу.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
"Трибуна"
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Зубарев (Краснокутск)
А правда, що віце-президент Арсенала - Павло Черепін?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
Зубарев (Краснокутск)
А правда, що віце-президент Арсенала - Павло Черепін?
Відповісти
0
0
citizen (Prolisky)
Там було дуже пристойне поле.
-----------------
На ньому дубль Динамо, ще при Лобановському, інколи грав.
Відповісти
0
0
citizen (Prolisky)
[quote datetime=" 22.05.2015 18:07 " author="xo66it (Киев (Оболонь))"] " я считаю, что любой отобранный у средней школы стадион, который довели до ума нормального спортивного сооружения есть благо" [/quote]Я вчився у тій школі. Там було дуже пристойне поле. З часом побудували ще два поля - одне трибунами. Ще прийняли 100 чи 200 (точно не пам'ятаю) вихованців академії "Шахтаря". Тільки питання: а школярам тепер є де грати?
Відповісти
0
0
Очевидец+ (Киев)
Очень интересно как база оказалась у Юрия в "собственности".
И ещё разве есть такой клуб Арсенал Киев?
Відповісти
0
0
небритый мужик (Черкассы)
дурдом ))))))))
Відповісти
0
0
vituynia (Черкассы)
[quote datetime=" 22.05.2015 18:05 " author="Инспектор (Донецк)"] " Арсенал, это Рабинович?" [/quote]Ну в принципе,все права (как и долги) на тот Арсенал, который играл в ПЛ,остались у Рабиновича. А эти объявили себя правоприемниками на все Арсеналы в мире, даже на существовавшую в Киеве 1950-60 годах заводскую команду Арсенал (Темп, Машиностроитель).
Відповісти
0
0
старий фан (Рівне)
Звиняйте, але спочатку та команда називалась "Машинобудівник" потім "Темп", потім "Арсенал".
Відповісти
0
0
vituynia (Черкассы)
Та хто ж спорить). Хотя... С 1925 до 1959 команда называлась Арсенал,затем Машиностроитель,в начале 60-х снова Арсенал,а в 1964 получила название Темп.Впрочем здесь вопрос,каким боком создатели новой команды,назвавшие своё детище Арсеналом, имеют отношение к той команде.А тем более к творению мэра Омельченко с тем же названием,учредительные документы которого где то бережно хранятся у некоего Рабиновича.А если бы назвались Баварией.Страшно подумать на какую историю они претендовали бы).
 
0
0
N.Sanzhary (Киев)
Чуть не по теме. Кто знает, на "Оболонь-Арену" продают билеты на Металлург Д? Или бесплатный вход?
Відповісти
0
1
xo66it (Киев (Оболонь))
продают, вроде
Відповісти
0
0
Игорь Краб
[quote datetime=" 22.05.2015 18:05 " author="Инспектор (Донецк)"] " Арсенал, это Рабинович?" [/quote] не, Мойша там не при делах)
Відповісти
1
0
xo66it (Киев (Оболонь))
я считаю, что любой отобранный у средней школы стадион, который довели до ума нормального спортивного сооружения есть благо
Відповісти
2
0
Манн Майкл (Los Angeles)
Юра, не умничай ! Ты таким же захватом на пару с Суркисом отобрал этот стадион у местной средней школы. Поделом тебе..
Відповісти
2
1
Инспектор (Донецк)
Арсенал, это Рабинович?
Відповісти