Клуб-наследник "Оболони" приступил к работе

Клуб-наследник "Оболони" приступил к работе


Новосозданный киевский ФК "Оболонь-Бровар" начал тренировки и просмотр игроков.

Команда начала подготовку 1 февраля.

"Мы тренируемся и просматриваем футболистов. Провели поединок с белоцерковским "Арсеналом" (1:2). Клуб проходит лицензирование под названием "Оболонь-Бровар". Если все будет хорошо, то следующий сезон начнем во второй лиге, а пока что будем играть в любительском чемпионате", - заяивл источник в команде.

"Оболонь-Бровар" все поединки будет проводить на стадионе "Оболонь-Арена", где ранее выступала "Оболонь": "В этом плане у команды все осталось как раньше".

Главным тренером команды является Сергей Солдатов, работавший в юношеской школе "Оболони". Ему помогает экс-игрок "пивоваров" Олег Мазуренко и тренер вратарей – Валерий Паламарчук.

Напомним, бывший президент ФК "Оболонь" Александр Слободян инициировал создание нового футбольного клуба под названием "Оболонь-Бровар".

Ранее сообщалось, что долги киевского ФК "Оболонь" на финише осенней части Первой лиги достигли 16 миллионов гривен, так как по причине внутриклубного конфликта почетный президент "Оболони" Александр Слободян отказался финансировать команду.

Оцените этот материал:
Источник:
Комментарии
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Petrovich.UA (Kyiv)
Прикро що Слободяну доводиться починати все з початку... Краще б було знайти інший спосіб позбутися таких уродів як Злотоябко і Алімов, чиї лиця говорять самі за себе http://fc.obolon.ua/club/kerivnictvo, але сволота вирішила сховатися за контрактами... Сподіваюся цього разу менеджмент клубу "Оболонь-Бровар" буде значно надійніший і професійніший, а рано чи пізно, після того як вищевказані "фахівці" все ж таки остаточно уграють ФК "Оболонь", можливо дані дві команди стануть одним цілим, що буде логічним підсумком... Доречі, а яка емблема буде у "Оболонь-Бровар", де свої домашні ігри гратиме залишена Слободяном ФК "Оболонь", що буде з сайтом...?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 24
Petrovich.UA (Kyiv)
Прикро що Слободяну доводиться починати все з початку... Краще б було знайти інший спосіб позбутися таких уродів як Злотоябко і Алімов, чиї лиця говорять самі за себе http://fc.obolon.ua/club/kerivnictvo, але сволота вирішила сховатися за контрактами... Сподіваюся цього разу менеджмент клубу "Оболонь-Бровар" буде значно надійніший і професійніший, а рано чи пізно, після того як вищевказані "фахівці" все ж таки остаточно уграють ФК "Оболонь", можливо дані дві команди стануть одним цілим, що буде логічним підсумком... Доречі, а яка емблема буде у "Оболонь-Бровар", де свої домашні ігри гратиме залишена Слободяном ФК "Оболонь", що буде з сайтом...?
Ответить
0
0
brewers_art (obolon)
насправді..не потрібно забувати про історію клубу. Ким і ЯК він заснований. Окрім "У 1992 році ентузіастами на базі відомої футбольної школи «Зміна» було створено футбольний клуб" нічого не відомо. Є деяка інформація про період з 1992 року і "до Слободяна"..сподіваюсь найближчим часом удасця зустрітися з деякими людьми і вияснити всю інфу.
Ответить
0
0
brewers_art (obolon)
в добрий путь...
Ответить
2
0
Маска (Киев)
Все они пи-эарым цуко
Ответить
0
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Тут декого почало "душити", що клуб подвійну назву має. Це мене дратує до нестями! Вам, панове, "душити" має бути соромно, бо Слободян як ніхто інший заслужив щоб у назві клубу було слово "Оболонь"! Стільки, скільки він, та його підприємство, зробив для розвитку українського футболу, зробили в нашій країні одиниці! Людина довгий час спонсорувала "Оболонь", Прем`єр Лігу, інші футбольні проекти! І не його провина, а його горе, що до керівництва цього, одного з моїх улюблених клубів, дорвалися шахраї, люди які ошукали клуб! Люди які його зрадили, та вбили яскраво-виражений про-український клуб! Я досі злюся, що на цих злочинців ще не завели карну справу! А ще мене до нестями обурює, що проти Слободяна оголосило війну видання "Український футбол". Журналюги з "УФ" вже понад 3 роки постійно глузують з цього мецената та ентузіаста футболу! Їм муляє очі, що є ще люди, які (на відміну від "УФ") вірять та підтримують Український футбол, люди, для яких Україна - це святе! Огидно було читати, як Баняс, переповнений жовчю, сичав на Слободяна в своїй смердючій, явно замовній, статті (наприкінці минулого чемпу, в якому судді вбивали "Оболонь"), мовляв "я не розумію, навіщо той добродій фінансує клуб?" Певна річ, воно сичало недаремно, адже я досі не забув, ХТО у 2004 році робив спроби віджати підприємство "Оболонь" у Слободяна! Чи не ваш це шеф, панове Баняс, Буняк та Бондаренко???? Авжеж, ви чистенькі, вам байдуже. А ОСЬ МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ! Тому я вмить побачив зв`язок тієї отруйної статті Баняса та дії шахраїв Алімова та Злотоябка! Перший, за наказом згори, обливає брудом клуб, інші, теж за наказом згори, та отримавши свої 30 серебряників, кидають Слободяна та СВІДОМО нищать клуб! Ахметов торжествує - помста за "облом" 2004-го року відбулася, а заодно ще одну українську мрію поховано! Відтак, Слободян має повне право на назву "Оболонь". Для мене "Оболонь" і Слободян слова-синоніми! А друга частина назви клубу "Оболонь-Бровар" лише підкреслює, ким є Слободян. А він і є тим Броваром, З ВЕЛИКОЇ ЛИТЕРИ ПАНОВЕ, який як ніхто може із гордістю так себе називати, бо заслужив своєю працею, своїми зусиллями, стійкістю, терпінням! Його витвір - підприємство "Оболонь" це його життя, його дитина, яку він зробив справжнім та престижним брендом! А для мене, пересічного, маленького українця, ЦЕ СПРАВЖНЯ УКРАЇНСЬКА МРІЯ! Я пишаюсь тим, що є співвітчизником, братом-українцем, Олександра В\'ячеславовича! І для мене назва клубу "ОБОЛОНЬ-БРОВАР" воїстину САКРАЛЬНА ТА МАГІЧНА, для мене це символ нової української мрії! А ще, жодна наволочь не підкопається, якщо почне якось, у юридичній площині (а-ля 2004 рік), зазіхати на клуб та його долю!
Ответить
6
1
Dilettante (Донецкая обл.)
Почему не "Живчик" ? ;)
Ответить
0
2
vismut (Запорожье)
та название на каждом углу торчит-ПивасовЪ а чё? нормалёк...вон у поляков же есть команда в вышке подбескидзе (а они вроде и не грузины) а тут пивовары играют! а ещё жаль что украинская партия любителей пива уже спилась и не может никого поддержать бо сами на ногах не стоят :-)))
Ответить
0
0
bander-login (Луцьк)
Чекаємо в 2015р. в прем"єр лізі.На рахунок назви клубу, дійсно, якось не звучить.Чому б не об"явити конкурс серед фанатів різних клубів на кращу назву команди.Думаю було-б цікаво.А пан Сдободян нехай запровадить якийсь приз переможцю, наприклад 1000л пива. Р.S.І 1000л. пива за цю ідею
Ответить
2
4
Maximbes (Киев)
Ура! Отличная новость для жителей Оболони! Думаю, при нормальном финансировании (а завод потянет его запросто), команда в сором времени вернется как минимум в Первую лигу.
Ответить
5
2
skaman (Оbolon)
ага...Если директор клуба Александр Резниченко явление временное, то вернётся) У многих приближенных к команде большие сомнения, в виде того, что, нечто хорошее получится у бывшего начальника баночного цеха))))
Ответить
0
2
Джаба Канкава (Днепропетровск)
Оболонь светлое - нормальное название )
Ответить
7
2
Парус2 (Днепропетровск)
не знаю, Оболонь всегда у меня вызывала уважение, удачи
Ответить
11
2
Golkiperva (Мелитополь)
Вот не знаю почему но я с тобой полностью согласен. Ни разу плохо о команде не подумал .
Ответить
9
2
xo66it (Киев (Оболонь))
если что, то с 15 по 26 февраля Оболонь будет двумя составами играть в мемориале Щанова, который проводится киевской областное федерацией футбола, подробности и календарь будут там же.
Ответить
7
1
xo66it (Киев (Оболонь))
эксклюзивное интервью нового директора клуба Резниченко сайту футбол.юа, а не "источника в клубе", перепечатанное Комментариями и содранное уа_футболом сутки спустя. Журналистика на уровне
Ответить
9
0
alkor (Кировоград)
[quote datetime="06.02.2013 12:35" author="Chero4ki"] Броболонь [/quote] Обвар...
Ответить
4
9
kyrnix (Киев)
[quote datetime="06.02.2013 13:00" author="Валерыч. (Оболонь/Біла Церква)"] В том то и дело - если бы освещали эту лигу побольше [/quote] Вот сайту как раз просьба.
Ответить
10
0
Валерыч. (Оболонь/Біла Церква)
Поздравляю нас всех!
Ответить
12
1
Смолин (Кривой Рог)
Блин шо за "Совок" ? двойные названия,пусть будет ФК Бровар например
Ответить
9
17
ПетроФ (Луцьк)
"Оболонь" це бренд, і чому Слободян має віказуватись від нього? Тим більше являючись власником пивзаводу "Оболонь" і граючи в житловому масиві "Оболонь".
Ответить
23
0
kyrnix (Киев)
"Оболонь-Бровар" все поединки будет проводить на стадионе "Оболонь-Арена", где ранее выступала "Оболонь" Так а весной в любительской лиге тоже? Где узнать когда у них игры?
Ответить
13
0
Валерыч. (Оболонь/Біла Церква)
В том то и дело - если бы освещали эту лигу побольше, глядишь, и народ бы подтянулся поглазеть. А так...
Ответить