ФІФА видалила з проморолика ЧС-2018 кадр з Кримом у складі Росії


ФІФА замінила проморолик

ФІФА видалила з проморолика ЧС-2018 кадр з Кримом  у складі Росії


ФІФА видалила з офіційного проморолика Чемпіонату світу 2018 року кадр, на якому Крим зображений частиною Росії.

Про це повідомив прес-секретар Міжнародної федерації футболу Девід Ноемі.

"На жаль, ми не звернули увагу на вибрану та використану місцевим виконавцем послуг карту Росії, і сумнівний кадр був видалений", - написав він.

Представник організації заявив, що презентацією ролика, яке відбулося на стінах Великого театру, за дорученням ФІФА займалося російське креативне агентство.

Зазначимо, що зараз на каналі ФІФА в YouTube - FIFATV уже розміщено новий ролик без скандальних кадрів з анексованим Росією Кримом.

Оцените этот материал:
Источник:
УНІАН
Опубликовал: UA-Футбол
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Глюк Львів (Лемберг)
Яйця Фаберже під балалайкові мотиви. Блєск і ніщіта. Чимось пригадалися маєтки легітимного і його прокурора. Тренд. Схоже кріпосне таки введуть)))
Ответить
4
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
Глюк Львів (Лемберг)
Яйця Фаберже під балалайкові мотиви. Блєск і ніщіта. Чимось пригадалися маєтки легітимного і його прокурора. Тренд. Схоже кріпосне таки введуть)))
Ответить
4
0
ВОЕНСПЕЦ (днепр)
[quote datetime=" 30.10.2014 21:52 " author="EnterPrise (Днепропетровск)"] " Ну и где же доблестные модераторы? Пора начинать банить любителей поругаться на тему политики на футбольном сайте." [/quote]тут сама тема политическая....

тема о продажности ФИФА . УЕФА.

почему Днепр, Металлист играют не дома? разве в наших городах опасно? опаснее чем в городах того же, например, Израиля?
Ответить
8
1
EnterPrise (Днепропетровск)
Ну и где же доблестные модераторы? Пора начинать банить любителей поругаться на тему политики на футбольном сайте.
Ответить
4
12
citizen (Prolisky)
[quote datetime=" 30.10.2014 20:32 " author="тутти-10 (Сумська область)"] " Тепер цікаво, як це челяді і холопам в підаРаші будуть пояснювати." [/quote]А їм не скажуть, що ФІФАчка вирізала фрагмент. Показуватимуть старий варіант.
Ответить
8
1
ferzz (Gluhiv)
Вот и славненько.
Ответить
8
2
тутти-10 (Сумська область)
Тепер цікаво, як це челяді і холопам в підаРаші будуть пояснювати. Сєргєй Юрьєвіч Бєляков чеше макітру і не може зрозуміти так кримнаш?
Ответить
16
3
СТАРЫЙ (КОБЕЛЯКСКИЙ Р-Н.)
Смеешься! Кто этим баранам будет что-то объяснять? Кто они такое? Им просто что-то там показалось. Это Пуйловское быдло проглотит и не такое.
Ответить
10
3
dindon74 (Севастополь)
ФИФА извинилась за ошибку с Крымом http://nvua.net/world/FIFA-izvinilas-za-oshibku-s-
Ответить
10
2
tyigen7 (Одесса)
не! это какая-то гоп компания ,а не ФИФА! захотели показали,захотели убрали!Короче "дурака включили" как говорила одна известная героиня--Ошибки надо не признавать, а смывать кровью.(с)--короче блаттера к позорному столбу!))
Ответить
13
4
liman (SD)
конченый ролик, в приципе... яйца (намек на "если бы у дедушки были яйца"?) и театр, что больше показать нечего было?
Ответить
14
4
tarras (Одесса)
Лизать, сосать и подлизывать!!!
Вот их сущность!
Ответить
11
5
alexsashka (Rogan)
ну, вот :))
а то тут кто то полдня доказывал, что им на всех плевать :)))
Ответить
12
4
Андрей Криган (Синельниково)
Слава Україні!
Ответить
31
7
spectr (Днепропетровск)
Героям Слава!!!
Ответить