Карпати оштрафовані за поведінку вболівальників та інші рішення КДК


Крім того, Карпати отримали умовну санкцію

Карпати оштрафовані за поведінку вболівальників та інші рішення КДК


У п’ятницю, 28 листопада, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв ряд важливих рішень.

На один матч відсторонено тренера донецького "Шахтаря" С. Ковальова, вилученого з меж технічної зони у матчі 13-го туру чемпіонату U-21 із львівськими "Карпатами", який проходив 20 листопада 2014 року.

За небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячом, з ризиком нанесення травми, під час матчу 13-го туру чемпіонату U-21 між донецьким "Олімпіком" і маріупольським "Іллічівцем", який відбувся 21 листопада 2014 року, футболіста маріупольської команди Л. Махарадзе дискваліфіковано на два матчі.

За результатами розгляду питання щодо неправомірних дій вболівальників "Карпат" під час матчу 13-го туру чемпіонату "Карпати" Львів – "Шахтар" Донецьк (зокрема, серед інших допущених порушень з боку вболівальників львів’ян, у рапорті делегата зафіксовано використання ними безпрецедентної кількості піротехнічних засобів - 511) було вирішено зобов’язати клуб сплатити штраф у розмірі 150 тисяч гривень.

Крім того, "Карпати" отримали умовну санкцію у вигляді проведення двох домашніх матчів без глядачів з випробувальним терміном до завершення сезону 2014/2015 років.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime=" 28.11.2014 20:10 " author="III (Lviv) (Львів)"] " Якби такі глибокі думки написав якийсь раб з лугандонії, тоді це можна було б зрозуміти, але коли це пише львівянин - стає дивно. Обгрунтуй, якщо не важко." [/quote]А що не зрозуміло ?
Ніби ти не знаеш, під чию дудку пляше Дим( ну і решта "керівництва клубу").
А по решті, мені не зрозумілі ці фаєр-шоу та кидання димовух.
Я на стадіон ходжу щоб підтримати рідну команду і якщо не беру з собою фаєр, то це не означає, що я її підтримую менш за інших.
Ответить
3
0
Вернуться к новостям
Комментарии 20
Smooth da Hustler (Львів)
Ответить
3
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
если не заниматься страусиной политикой , то о том что в среде львовских болельщиков есть активная группа для которых закон не писан было ясно давно , сейчас они делают медвежью услугу как ФФУ так и Украины , 100500 их патриотичных кричалок и песен не оправдают тот вред какой имиджу украинскому футболу и Украины они нанесли ... имхо тут пока ситуация которую можно описать народной мудростью : дурака учить только портить ... надеюсь , что со временем разум возобладает и быть патриотичным хунвейбином стане не комильфо
Ответить
3
0
moderator

III (Lviv) (Львів)
28.11.2014 20:10
попередження п.4.13

ramzess70 (Донецк)
28.11.2014 21:58
попередження п.4.13

Vik Stanislav (Запорожье)
28.11.2014 22:18
попередження п.4.4

Мститель Неуловимый (Николаев)
28.11.2014 23:14
попередження п.4.13

M&M (Lviv)
29.11.2014 09:07
попередження п.4.4
Ответить
1
1
Вано (Lviv)
Придурки краще б ті гроші що на піротехніку використали передали на АТО, там явно сума витрачених коштів більша ніж зібрана на допомогу Армії яку зібрали, не говорячи вже про 150к гривень які так само можна було туди відправити.. Підтримуєм армію а гроші викидаємо на балування малолітніх придурків
Ответить
1
5
ramzess70 (Донецк)
[quote datetime=" 28.11.2014 20:10 " author="III (Lviv) (Львів)"] " Якби такі глибокі думки написав якийсь раб з лугандонії, тоді це можна було б зрозуміти, але коли це пише львівянин - стає дивно. Обгрунтуй, якщо не важко." [/quote]А что тебе обгрунтовувати? Ти что слепой? Вроде кроты слепые, львы как раз должны хорошо видеть! Можно подумать ты не видел тот бардак, который твои земляки вытворяли на матче Шахтёр - Карпаты....а может ты не видел, как идиоты в зелёных шарфах на шеях жгли футболку Атлетика из Бильбао ? При чём в тупую, гыгыкая и по даунски радуясь....их снимала камера крупным планом, а им хоть бы что! А тебе всё нужно обгрунтовувати, что-то доказывать, все всё видят про львовских болел, один ты слепой выходит......
Ответить
7
2
Vik Stanislav (Запорожье)
играйте в новоросии
Ответить
3
10
Мститель Неуловимый (Николаев)
лучше жуй , чем такие провокации писать
 
7
1
chambo31 (Харків)
Не варто так. На їх місці (або і разом з ними) могли бути і Харківська, і Запорізька області. Не варто всіх на Донбасі звинувачувати, навіть, якщо там більшість проти територіальної цілісності України.
 
3
0
Одіссей (Донецьк)
А что там слышно с апелляцией игрока Десны. Даже интересно состоялось рассмотрение апелляции . Ведь сайт вроде взялся освещать этот вопрос, так надо до конца идти!
Ответить
2
0
Ten0N (Львов)
Цікаво, дим штрафи платить чи так само, як і суддівські внески?
Ответить
4
0
донтист (днепропетровск)
Скажу одно: Народ Львова очень любит футбол.Но! Есть группа лиц так называемых болельщиков,которыми манипулирует группа людей. Спец службам они известны.Но вот возникает вопрос: Почему с ними не проводят проф. мероприятия.Все пущено на самотек.Жаль только истинных болельщиков.
Ответить
3
1
Marcelino (Запорожье)
Значит это кому-то выгодно.
Ответить
2
1
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime=" 28.11.2014 16:52 " author="Gennchik64R (Lugansk)"] " Ну, если долбо......, не куда деньги выкинуть, может на мою карточку кинете?Скоро, доиграетесь и город вообще без клуба оставите, да и футбол вам наверное не нужен." [/quote]Это куклы в чужих руках, пытающиеся засветится.
Во Львове многим футбол нужен, подчеркну футбол, а не пиротехнические шоу за 40гр.
Ответить
9
2
III (Lviv) (Львів)
Якби такі глибокі думки написав якийсь раб з лугандонії, тоді це можна було б зрозуміти, але коли це пише львівянин - стає дивно. Обгрунтуй, якщо не важко.
Ответить
2
11
Мститель Неуловимый (Николаев)
имхо вот такие комментарии ярко показывают , что быдло останется быдлом даже если оно в вышеванке из Львова ... поясню почему быдло , только в лексиконе быдла есть такие слова как "раб з лугандонії " , кроме того только раб в других видит раба
 
7
1
Йоко і самураї (Сімферополь)
Кстати,вполне адекватное творившемуся на стадионе наказание. Даже лояльное
Ответить
16
4
zeny (Запорожье)
Удивительный клуб.Не игрой знамениты,а скандалами регулярными.Зачем они нужны?
Ответить
16
8
Aleksandr.t (Донецк)
Эффектно, но к сожалению вряд ли эффективно.
Ответить
13
3
Gennchik64R (Lugansk)
Ну, если долбо......, не куда деньги выкинуть, может на мою карточку кинете?
Скоро, доиграетесь и город вообще без клуба оставите, да и футбол вам наверное не нужен.
Ответить