×
Спасибо, я уже с вами
U-19: поразка від "трикольорових"

U-19: поразка від "трикольорових"

31 марта 2009, вторник. 10:252009-03-31T10:25:53+03:00

За словами наставника української команди Юрія Мороза, результат зустрічі є цілком закономірним

Україна (U-19) − Франція (U-19) − 0:2

Голи: 0:1 (39), 0:2 (75).

Україна: Базилевич, Кушніров, Петров, Парцванія, Бутко, Єременко (Шевчук, 63), Шахов (Білий, 46), Карноза (Морозенко, 46), Гармаш, Каверін, Коркішко.

Невикористані можливості

У понеділок, 30 березня, юнацька збірна України, яка готується до «домашнього» Євро-2009, провела у Маріуполі перший з двох запланованих спарингів із французькими однолітками. За словами наставника української команди Юрія Мороза, результат зустрічі є цілком закономірним. «На відміну від суперників, ми свої моменти змарнували, за що й були покарані», − зазначив він. Відкривши рахунок наприкінці першого тайму, «трикольорові» закріпили успіх незадовго до фінального свистка, вдало виконавши штрафний удар.

Розбалансованість складу

«Французька команда перемогла, перш за все, завдяки мобільності, котрої нам, на жаль, не вистачало. Далася взнаки розбалансованість складу, адже хлопці прибули до збірної з різним рівнем фізичної готовності», − зауважив наставник «синьо-жовтих», який у другому матчі планує вдатися до кадрових перестановок. У вівторок українці проведуть тренування і теоретичне заняття, аби якнайкраще підготуватися до повторної зустрічі, що її 1 квітня знову прийматиме «Західний» − один із стадіонів, задіяних у Євро-2009 (U-19).

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформ-служба ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев