U-16: босфорські враження Петракова

U-16: босфорські враження Петракова


Юнацька збірна України (футболісти 1995 року народження) повернулася з Туреччини, де брала участь у представницькому міжнародному турнірі − Кубку Егейського моря. Своїми враженнями від виступу команди поділився її наставник Олександр Петраков.

Січневі реалії

У своїй групі українці посіли лише третє місце і таким чином зійшли з дистанції передчасно. Тим не менш, керманич нашої збірної вважає, що на босфорських полях вона виглядала достойно. «У розпалі зимнє міжсезоння, і оцінюючи гру футболістів, це треба враховувати. Вони непогано рухалися, демонстрували неабияке бажання, і в цілому я залишився задоволений побаченим, − каже Петраков. − На жаль, після перемоги над греками ми поступилися данцям − через прикру помилку наприкінці поєдинку. В останньому турі потрібно було обігравати господарів, але вдовольнилися нічиєю. Так, мали можливість вирвати перемогу, однак суперники об’єктивно виглядали свіжішими за нас…»

Перегляд суперників

Турнір в Туреччині став третім за ліком для української команди 16-річних, перші два − в Литві та Італії − синьо-жовті виграли. Варто зауважити, що в Кубку Егейського моря брали участь і наші суперники по відбору ЧЄ-2012 (U-17) − бельгійці. «Звісно, я спостерігав за майбутніми опонентами. Справили вони дуже гарне враження, хоча й не показали належного результату, здобувши лише одне очко. Восени нас очікує дуже непростий поєдинок, − резюмує тренер. − Ну а найкращою командою турніру − за рівнем організації гри та індивідуальної майстерності − була Франція, котра у фіналі із рахунком 5:1 розтрощила турків».

Нові кандидати

Згідно з попередніми планами, у березні на українських юнаків очікує селекційний збір, на який буде викликано чимало нових кандидатів. «У Туреччині хтось із хлопців мене порадував, хтось − не дуже. Іншими словами − пошук триває. Треба переглянути в ділі інших футболістів, що я і збираюся зробити під час наступного збору», − зазначає Петраков.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
erokez20 (джакарта)
Хороший тренер!! В РВУФК порядок сделал!! Он еще работает РВУФК?
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 2
erokez20 (джакарта)
Хороший тренер!! В РВУФК порядок сделал!! Он еще работает РВУФК?
Ответить
0
0
erokez20 (джакарта)
Хороший тренер!! В РВУФК порядок сделал!! Он еще работает РВУФК?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус