×
Спасибо, я уже с вами
Борис Орловський: "Очікували, що збірна Данії буде трохи сильнішою"

Борис Орловський: "Очікували, що збірна Данії буде трохи сильнішою"

3 марта 2012, суббота. 09:562012-03-03T09:56:09+02:00

Цього тижня півзахисник «Буковини» Борис Орловський зіграв за юнацьку збірну України (гравці 1993 року народження) дві контрольні зустрічі. Підопічні Олега Кузнецова двічі протидіяли у Києві одноліткам із Данії. Наша збірна здобула дві перемоги – 5:1 та 2:0. Сьогодні ми поспілкувалися з футболістом буковинської команди.

Борисе, наша збірна в двох поєдинках переконливо перемогла однолітків із Данії. Невже ця збірна виявилася такою слабкою ?

Чесно кажучи, ми очікували, що збірна Данії буде трохи сильнішою. Зрештою, суперник нас нічим не здивував і ми здобули перемоги в обох поєдинках.

У першому матчі з данською командою ти вийшов на поле на 60 хвилині матчу, а у другій зустрічі вже мав місце у стартовому складі колективу Олега Кузнецова. Чи було це обумовлено ще напередодні спарингів із збірною Данії ?

Так. Планувалося, що кожен із футболістів збірної проведе на поле час, який буде дорівнювати одній зустрічі.

Які подальші плани юнацької збірної України ?

Зараз наша збірна готується до відбірного еліт – раунду чемпіонату Європи – 2012 (U – 19), який відбудеться у другій половині травня в Португалії. До цього в української команди буде два навчально – тренувальні збори – наприкінці березня та квітня. У нас заплановано контрольні матчі з юнацькими збірними Естонії та Норвегії.

До відїзду у табір юнацької збірної ти був на зборах «Буковини» в Криму…

Я вважаю, що в Криму наш колектив провів велику роботу. Гадаю, що нам вдалося закласти фундамент майбутніх успіхів «Буковини».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФСК "Буковина"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев