Олександр Петраков: Перемогою задоволений, але було багато помилок

Олександр Петраков: Перемогою задоволений, але було багато помилок

7 января 2013, понедельник. 15:492013-01-07T15:49:00+02:00

Головний тренер юнацької збірної України U18 Олександр Петраков поділився враженнями від перемоги своєї команди над збірною Литви у другому матчі на турнірі ім. Гранаткіна у Санкт-Петербурзі. Рахунок гри - 4:0.

- Ми зустрічалися зі збірною Литви у відбірних циклах. Сьогодні я в черговий раз висловлюю вдячність і тренеру Литви, і всій команді суперників. Для мене залишається загадкою, як у такій маленькій країні можна набрати стільки вмілих футболістів. В Україні у мене виникають проблеми з формуванням складу, а Литва при меншому виборі гравців ні в чому нам не поступається.

Багато питань до захисту команди. Тарас Качараба - один з кращих центральних захисників. Але після того як він змінив клуб, у нього немає ігрової практики, і зараз він не впевнений у своїх силах. Ще один з наших захисників, Едуард Соболь, також не грає на свої 100%, хоча, я його назвав сьогодні кращим у команді.

Від гравців я вимагаю командної тактики при оборонних діях, але в атаці повинна бути імпровізація. У другому таймі саме про це я просив своїх нападників - брати гру на себе, йти в боротьбу.

Перемогою задоволений, але було багато помилок. Сьогодні Різдво, наше свято, тому удача була на нашому боці.

Источник: ФФУ

Тэги: Александр Петраков, Украина U-18


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев