Олександр Головко: Можемо грати краще

Олександр Головко: Можемо грати краще


Після перемоги над Молдовою на Міжнародному турнірі на призи Білоруської федерації футболу дав сві коментар головний тренер юнацької збірної України U-17 Олександр Головко.

- Як Ви оцінюєте впевнену перемогу України з рахунком 6:0? Чи можна ще краще зіграти?

- Звичайно, можна. Команді вдалося багато, суперник давав грати. Через це вистачало моментів. Добре, що не пропустили, можливо, знадобиться підраховувати різницю забитих та пропущених м’ячів для виходу з групи.

- Чи встигне команда відновитися до наступного матчу, зі збірною Латвії, який відбудеться вже 22-го січня?

- В такому режимі ми працюємо не перший день. Є певний досвід підготовки. Якщо потрібно, будемо використовувати заміни та тактичні прийоми.

- Кого Ви вважаєте основним суперником на турнірі?

- По тому, як складаються матчі, то природно фаворитами є Україна та Росія. Я можу сказати, що ми зустрічалися з росіянами у фіналі турніру ім. Баннікова у травні минулого року. Можу сказати, що тоді у росіян була добротна команда. Сьогодні Росія без проблем переграла Латвію (5:1 − ред.)

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
nats (Житомир)
Головко, був дуже розумним футдолістом на полі, таким і залишився і у ранзі трнера, і думаю, він наймовірніше стане найкращим тренером укарїнцем
Ответить
1
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
nats (Житомир)
Головко, був дуже розумним футдолістом на полі, таким і залишився і у ранзі трнера, і думаю, він наймовірніше стане найкращим тренером укарїнцем
Ответить
1
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус