Олег Кузнєцов: Я залишився задоволеним виступом своєї команди

Олег Кузнєцов: Я залишився задоволеним виступом своєї команди


Головний тренер юнацької збірної команди України U-17 Олег Кузнєцов поділився враженнями від участі його команди у турнірі на призи Асоціації "Білоруська федерація футболу", який проходив з 18 по 27 січня в Мінську.

- Досить непоганий турнір, особливо хотілося б відзначити вдалі дати його проведення. Щоправда, минулого року в ньому приймали участь 8 команд, а цього − 12, тому рівень збірних дещо відрізнявся: такі збірні як Туркменістан та Киргизстан було дещо слабкішими. А загалом організація була на високому рівні, ми залишися задоволеними.

- Чи залишилися Ви задоволеним виступом Вашої команди?

- Так, я залишився задоволеним участю. У нас була можливість зібратися та добре підготуватися до турніру. В ці строки зібратися та провести 5 матчів на такому рівні − це вже гарний результат, особливо враховуючи той факт, що ми зараз готуємось до еліт-раунду.

- Який матч, з тих, що Ваша команда провела на турнірі Вам найбільше запам’ятався і чому?

- Напевно, я виділив би матч зі збірною Білорусі − єдиний матч, який ми програли на турнірі. Протягом гри ми володіли перевагою, а програли за рахунок елементарних помилок. А якістю гри я задоволений.

- Які наступні старти заплановані у Вашої збірної?

- 9 лютого ми збираємось, 10 − відлітаємо до Греції, де 12 проведемо контрольний матч. А 17 березня розпочинаємо підготовку до еліт-раунду.

Нагадаємо, що українська команда завоювала бронзові нагороди турніру, здлолавши у матчі за третє місце збірну Литви з рахунком 6:1.

Оцените этот материал:
Источник:
Прес-служба ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус