U-21: у прицілі – Євро-2011

U-21: у прицілі – Євро-2011

25 января 2008, пятница. 22:472008-01-25T22:47:49+02:00

3 лютого, свій перший збір у новому році розпочне молодіжна збірна України

За десять днів, 3 лютого, свій перший збір у новому році розпочне молодіжна збірна України. «Синьо-жовті» братимуть участь у представницькому турнірі в Португалії, в якому окрім господарів зіграють також команди Швеції та Шотландії. Нового головного тренера «молодіжки» поки не призначено, тому до Піренеїв колектив повезе голова Комітету національних збірних Володимир Мунтян.

Примарні шанси

З огляду на те, що вкрай складне турнірне становище українців у відборі Євро-2009 (U-21) залишає їм лише теоретичні шанси на потрапляння до фінальної частини турніру, було вирішено вже зараз розпочати побудову нової команди. Саме тому до списку Мунтяна, який попередньо проконсультувався з колишнім наставником Олексієм Михайличенком, увійшло багато новачків.

Склад на перспективу

За своїм віком усі 22 кандидати матимуть змогу грати в кваліфікації Євро-2011 (U-21). У тому числі й три легіонери − Дмитро Непогодов з французського «Марселя», Єгор Лугачов з московського «Спартака» та Антон Макаренко з німецького «Аугсбурга». Досвід виступів за молодіжну команду є тільки у п’яти хлопців − Олексія Курилова, Максима Пашаєва, Тараса Степаненка, Дмитра Льопи та Олександра Лисенка.

Щільний графік

Турнір в португальській Алканені складатиметься з двох півфіналів, поєдинку за третє місце та фіналу. Змагання почнуться 5 лютого зустрічами Україна − Швеція та Португалія − Шотландія. Вже 6-го числа відбудеться остаточний розподіл місць. Саме необхідністю виходити на поле два дні поспіль пояснюється велика чисельність футболістів, викликаних Мунтяном. Вочевидь, під час змагань наш тренерський штаб вдаватиметься до суттєвої ротації складу.

Турнірне становище

Нагадаємо, що у рамках поточного відбірного циклу українській «молодіжці» залишилося провести один виїзний матч − у вересні проти чеських однолітків. Після семи ігор вона з 12 очками посідає другу сходинку в 2-ї групі Євро-2009 (U-21). Турки мають 14 залікові бали та одну гру в запасі, чехи − 10 та 3 відповідно.

Склад збірної України:

Воротарі: Антон Каніболоцький («Дніпро» Дніпропетровськ), Дмитро Непогодов («Марсель», Франція);

Захисники: Євген Баришников, Максим Пашаєв (обидва − «Дніпро» Дніпропетровськ), Єгор Бідний, Дмитро Момотенко (обидва − «Чорноморець» Одеса), Олексій Зоря, Володимир Чеснаков (обидва − «Ворскла» Полтава), Олексій Курилов, Євген Селін (обидва − «Металіст» Харків);

Півзахисники: Володимир Бідловський, Олег Голодюк (обидва − «Карпати» Львів), Сергій Вовкодав («Ворскла» Полтава), Єгор Лугачов («Спартак» Москва, Росія), Дмитро Льопа, Максим Зайнчківський (обидва − «Дніпро» Дніпропетровськ), Артем Семененко, Тарас Степаненко (обидва − «Металург» Запоріжжя);

Нападаючі: Володимир Лисенко, Олександр Степанишин, Юрій Шевель (усі − «Динамо» Київ), Антон Макаренко («Аугсбург», Німеччина).

Источник: Костянтин Паткевич, ФФУ


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев