Ковалець: Головне завдання - підготувати гравців для національної збірної

Ковалець: Головне завдання - підготувати гравців для національної збірної


Новий головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець в інтерв’ю газеті "Експрес" розповів про перспективи команди та плани на майбутнє, а також розвіяв чутки про величину його зарплати.

- Сергію Івановичу, вашого прізвища не було у списку трьох кандидатів на цю посаду. Тож для всіх ваше призначення стало несподіванкою. Для вас теж?

- Певною мірою так. Мені зателефонували з федерації і запропонували подумати. Звісно, що я погодився. Я ще ніколи не працював на рівні збірних. Для мене це новий досвід, нові емоції і, сподіваюсь, крок вперед у кар'єрному зростанні.

- Яке завдання ставить перед вами і вашою командою керівництво?

- Наше головне завдання полягає у тому, щоб підготувати для національної збірної добрих футболістів. Зрозуміло, що важливості результату ніхто не скасовував. Але специфіка роботи з молодіжною збірною ставить результат на друге місце. Попри те, кожен тренер завжди хоче перемагати. Я не виняток.

- Досі ви працювали в клубах-аутсайдерах, де стикались із постійним браком добрих футболістів. У збірній же матимете змогу вибирати найкращих!

- Я хочу подякувати попередньому тренерові команди Павлу Яковенку за те, що він якісно попрацював із цією командою. Мені не доводиться приходити на випалене поле і починати все спочатку. Уже є сформований колектив, який слід скерувати у відповідне русло. Найбільша проблема — що в цьому складі "молодіжка" зіграла не так багато матчів, як хотілося б. Та вже у січні ми цю прогалину почнемо ліквідовувати.

- Готуєтеся до Кубка Співдружності?

- Так, із 10 по 17 січня ми проводимо в Києві збір "молодіжки", знайомимось з усіма гравцями. Це так званий втягувальний збір, адже люди щойно після відпусток, вимагати від них піку форми просто неможливо. Тож можливості гравців більш-менш зможу оцінити лише на Кубку Співдружності, що стартує 18 січня у Санкт-Петербурзі.

- Раніше на Кубку Співдружності грали клуби, а з 2012-го це змагання "молодіжок ". Як вам такий регламент змагань?

- Щодо видовищності, то змагання клубів були набагато цікавішими. Чого лише вартували фінали між "Динамо" і "Спартаком" Але я свідомий того, що цей формат віджив своє, бо клуби невдовзі вирішуватимуть свої завдання в Лізі чемпіонів і Лізі Європи. А бігати перед цими відповідальними іграми "на синтетиці" недоречно. А для молодіжних збірних це чудова нагода випробувати свої сили, налагодити взаємодії. Та й уболівальникам буде цікаво. Для мене ж Кубок Співдружності буде дуже важливим, бо саме на цьому турнірі я по-справжньому познайомлюсь із командою.

- Чи правда, що ваша зарплата становитиме 100 тисяч доларів на місяць?

- Ні, це точно неправда. Але умови оплати моєї праці — конфіденційні, на жаль, без згоди федерації футболу я не маю права їх розголошувати.

Нагадаємо, Сергій Ковалець був призначений головним тренером молодіжної збірної в кінці минулого року після того, як свій пост залишив Павло Яковенко. По словам голови ФФУ, Яковенко подав у відставку тому, що керівництво Федерації "розійшлось з ним в поглядах на деякі питання".

В четвер, 10 січня президент Федерації футболу України Анатолій Коньков представив гравцями молодіжної збірної країни нового головного тренера.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
PFCAlexandria (Полтава)
[quote datetime="11.01.2013 11:12" author="Маульвурф (Великий Березный)"] а состав какой на Содружество едет, знает кто? [/quote] посмотрим после 16 января...ведь 15 будет контрольная игра...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 5
PFCAlexandria (Полтава)
[quote datetime="11.01.2013 11:12" author="Маульвурф (Великий Березный)"] а состав какой на Содружество едет, знает кто? [/quote] посмотрим после 16 января...ведь 15 будет контрольная игра...
Ответить
0
0
Igorotchok (Львов)
Ой Сергію ... ти вже стільки наготовив ...
Ответить
1
1
Perk-as (Кривой Рог)
100 тыс., нет это не правда. Так значит 200 тыс.
Ответить
0
1
Маульвурф (Великий Березный)
Владимир Коваль Александр Караваев (ФК «Севастополь») Віталій Приндета Олександр Насонов («Волинь») Борис Тащи (Черноморец) Руслан Бабенко («Днепр»)
Ответить
0
0
Маульвурф (Великий Березный)
а состав какой на Содружество едет, знает кто?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус