Сергій Ковалець візьме на Кубок Співдружності 22 футболісти

Сергій Ковалець візьме на Кубок Співдружності 22 футболісти


Головний тренер молодіжної збірної Сергій Ковалець оприлюднив прізвища футболістів, котрі в складі команди вирушать на Кубок Співдружності, який 18 січня стартує в Санкт-Петербурзі.

Для підготовки до турніру тренерський штаб збірної викликав 24 футболісти. Однак, за підсумками збору, було вирішено залишити двох гравців поза заявкою − захисника київського "Динамо" Антона Браткова та голкіпера харківського «Металіста» Артура Денчука.

Усі інші футболісти, які фігурують у заявці на Кубок Співдружності, готові до турніру, травмованих у команді Сергія Ковальця немає. Виліт української делегації до Санкт-Петербургу запланований на ранок 17-го січня.

Нагадаємо, що збірна України потрапила до групи "С", де її суперниками будуть команди Туркменістану, Молдови та Литви. Матчем проти литовських однолітків, який відбудеться 19 січня, наша команда і розпочне виступи на турнірі. 20 січня українці зіграють з командою Молдови, 22-го − зі збірною Туркменістану.

Оцените этот материал:
Источник:
ФФУ
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Фанат Українського Футболу (Київ)
ЗАВЖДИ, коли ми їдемо на цей вбогий, та небезпечний для здоров`я футболістів (бо синтетика це ЗЛО!) турнір, я молюсь щоб це було востаннє! Скільки народу там перекалічилося - не злічити! Але найбільше дратує та обурює, що цю вбогу виставу використовують у відверто політичних цілях! Певна річ, ОСЬ ДЕ ДЕ, ТА НІКОЛИ ЯК ЗАРАЗ, а вже на цьому, поточному, турнірі здійме нову хвилю, просто ЦУНАМІ, спроб та агітацій щодо знищення незалежного чемпіонату України, та його поглинання імперською гідрою! Яка МРІЄ, МАРИТЬ, ЧАВИТЬ УСЮ ОБУРЕНУ СУСПІЛЬНУ ДУМКУ НАЧЕ ТАНК, але крокує ТЕРМІНАТОРОМ до знищення нашої СВЯТИНІ - НЕЗАЛЕЖНОГО УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ! Відтак, мені байдуже кого викликав Ковалець, хто туди поїде, а хто ні, чи яке місце ми там посядемо! Наразі готуюсь до відбиття чергових злочинних атак (на наш незалежний чемпіонат (і кубок!), на наш незалежний футол) від представників імперської гідри та прихильників об`єднаної химери!
Ответить
1
2
Вернуться к новостям
Комментарии 10
Фанат Українського Футболу (Київ)
ЗАВЖДИ, коли ми їдемо на цей вбогий, та небезпечний для здоров`я футболістів (бо синтетика це ЗЛО!) турнір, я молюсь щоб це було востаннє! Скільки народу там перекалічилося - не злічити! Але найбільше дратує та обурює, що цю вбогу виставу використовують у відверто політичних цілях! Певна річ, ОСЬ ДЕ ДЕ, ТА НІКОЛИ ЯК ЗАРАЗ, а вже на цьому, поточному, турнірі здійме нову хвилю, просто ЦУНАМІ, спроб та агітацій щодо знищення незалежного чемпіонату України, та його поглинання імперською гідрою! Яка МРІЄ, МАРИТЬ, ЧАВИТЬ УСЮ ОБУРЕНУ СУСПІЛЬНУ ДУМКУ НАЧЕ ТАНК, але крокує ТЕРМІНАТОРОМ до знищення нашої СВЯТИНІ - НЕЗАЛЕЖНОГО УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ! Відтак, мені байдуже кого викликав Ковалець, хто туди поїде, а хто ні, чи яке місце ми там посядемо! Наразі готуюсь до відбиття чергових злочинних атак (на наш незалежний чемпіонат (і кубок!), на наш незалежний футол) від представників імперської гідри та прихильників об`єднаної химери!
Ответить
1
2
тутти-10 (Сумська область)
А пачєму в молодьожнай сборной так мало прєдставітєлєй с вєлікага Шахтьора? Что єто за дєскрімінація такая? Опять кієвскіє нє хотят брать ігрогов с васточнай барсєлони? Вєдь акадємія вєлікага Шахтьора пастаянна випускаєт с сваіх стєн кваліфіцірованних іграков? Правда? Шкода, що Ковалець не дасть на це питання відповіді. Бо їх же постійно сердешних дискримінують....((((((
Ответить
2
2
Igorich (Львів)
Олексин (Новочорна) 16.01.2013 17:47 В Металіста ще Шуст є. Не вкурсі, як там себе почуває Дишленковіч, але, якщо не помиляюся, когось з молодих Маркевич в Емірати взяв. Так що їм четвертий не мав би бути потрібний
Ответить
0
0
Олексин (Новочорна)
Браткова і Денчука звільнили від турніру на прохання ОВБ і марика? ІМНО. Можливо, і є сенс. В Блохіна - зірвався трансфер Гранквіста; тепер йому конче потрібно укомплектувати КІЛЬКІСНО центр оборони; в хорьків - другим кіпером в товарняку грав Шуховцев (і як він ще досі на труху не розсипався...) - значить, в Дишленковича та в Шуста очевидні проблеми... - значить, потрібен третій кіпер для підготовки... Якщо Денчук і Братков найближчим часом приєднаються до своїх головних команд - моє ІМНО може з версії перетворитись на реальність...
Ответить
1
2
Диктатор (Харьков)
[quote datetime="16.01.2013 16:54" author="Igorich (Львів)"] Що скаже Серйозний? [/quote] Что Ковалец отцепил "харьковского перспективного воспитанника" не иначе, как по личной просьбе Маркевича
Ответить
1
1
Igorich (Львів)
Що скаже Серйозний?
Ответить
0
0
DON-BASS (Донецкий кряж)
Из этой группы надо выходить. Тем более без защитника киевского Динамо оборона не будет представлять собой дыру.
Ответить
4
6
FixDeluxeR (Киев)
меня от тебя уже тошнит...ты можешь хоть гдето не упомянуть о Динамо??? к чему этот бред??? повзрослей деточка
Ответить
3
2
mizu (Южноукраїнськ)
Динамо всем интересно,а Шахтер - нет.
 
1
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус