Калітвінцев: Думаю, я перебуваю в хорошій формі

Калітвінцев: Думаю, я перебуваю в хорошій формі


Півзахисник київського "Динамо" та молодіжної збірної України Владислав Калітвінцев розповів про матч-відповідь зі збірною Німеччини та поділився очікуваннями від наступного поєдинку "біло-синіх" проти "Говерли".

- Ви вийшли на заміну в другому матчі зі збірною Німеччини. Чи важко було входити в гру?

- Якщо чесно, то важко. Але рахунок вже як би й не тиснув на нас. Команді потрібно було просто показати те, що вона може. Ми до останнього грали на перемогу. Кожен з гравців хотів порадувати вболівальників… Після матчу навіть не хотілось роз’їжджатись, так звикли одне до одного, стоваришувались. У нас хороша атмосфера в молодіжній команді, дуже дружний колектив.

- Юрій Миколайович говорив, що ви разом розбираєте кожен матч? Матчі зі збірною Німеччини не стали виключенням?

- Звісно, ми розбирали ці поєдинки. Обговорили всі плюси й мінуси гри і тому подібне.

- Як вам підтримка вболівальників у Черкасах?

- Я радий, що саме в цьому місті нам довелося зіграти перший матч. Черкаси заслужили приймати такий поєдинок. І підтримка вболівальників була чудовою. Щиро вдячні їм.

- Як проходить підготовка до "Говерли"?

- Підготовка проходить у звичайному режимі. Спокійний графік, плідно працюємо. Завтра в нас заїзд. В принципів, все як завжди.

- Чи не дасться взнаки втома після матчів збірної?

- Ми живемо від гри до гри, розбираємо помилки та налаштовуємось тільки на перемогу. Я не вважаю, що хтось буде втомленим, адже після матчів збірної був час відпочити та відновитися. Всі ми готові до цього поєдинку.

- В останніх матчах "Динамо" показує видовищний футбол та отримує хороший результат. На який аспект гри дається установка?

- Це наша загальнокомандна заслуга. А що саме говорять на установках, розповісти не можу (посміхається).

- Як, на даний момент, оціните свою форму?

- Думаю, я перебуваю в хорошій формі.

- В одному з інтерв’ю медпрацівників "Динамо" йшлося про те, що ви уважно стежите за харчуванням та за режимом - скажете про це кілька слів?

- В мене немає якоїсь спеціальної дієти, якихось салатів чи чогось подібного. Я можу їсти все, але дивлячись коли саме можу собі це дозволити. А так – слідкуємо за вагою. Намагаюсь нічого зайвого не мати.

- Алкоголь дозволяєте?

- Ні, ні, ні.

Оцените этот материал:
Источник:
1927.kiev.ua
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус