×
Спасибо, я уже с вами
Андрій Воронін: "Карпати" добре пресингують і вміють тримати м’яча"

Андрій Воронін: "Карпати" добре пресингують і вміють тримати м’яча"

27 февраля 2011, воскресенье. 10:342011-02-27T10:34:30+02:00

Мабуть, найактивнішим гравцем у складі московського «Динамо» був український нападник Андрій Воронін. В його активі кілька небезпечних ударів по воротах Богатінова і хороша командна гра. Після фінального свистка 10-ий номер «Динамо» поділився враженнями від спаринга з Інформаційним центром ФК «Карпати».

- Андрію, «Динамо» провело свою першу гру на зборах. Можливо, ще не до кінця акліматизувалися в Туреччині?

- Позавчора ми провели перше тренування, а сьогодні вже була перша гра. До цього ми мали три вихідних. Попри це моментами наша команда діяла непогано, особливо коли грала швидко. В цілому в нашого суперника не було багато моментів. Забили ми собі самі, як це не раз бувало в багатьох іграх у минулому році. Загалом, думаю, грою можна бути задоволеним.

- Але не результатом…

- Ясно, якщо програли – то задоволення нема. Але в нас ще є три тижні до старту чемпіонату, ми маємо провести ще три контрольні матчі. Є над чим працювати, це помітно – було сьогодні і помилок багато, і метушні.

- «Карпати» чимось здивували?

- Це хороша команда, ми про це знали, і я знав зокрема. Та й тренер попередив, що «Карпати» виступають в єврокубках, добре пресингують і вміють тримати м’яча.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев