Український слід. Андрій Пилявський. Ізраїль

Український слід. Андрій Пилявський. Ізраїль

Автор: Леон Вургафт, спеціально для ua-football.com

5 января 2013, суббота. 14:112013-01-05T14:11:00+02:00

Продовжуємо розповідь про виступи українців за кордоном. На черзі Андрій Пилявський, що виступає в ізраїльському чемпіонаті. Зазначимо, що даний матеріал спеціально для нашого сайту підготував простий вболівальник з Ізраїлю Леон Вургафт.

Український слід. Андрій Пилявський. Ізраїль - изображение 1

На фото - Андрій Пилявський

Першу половину сезону 2012-13 для Андрія Пилявського можна поділити на три частини. На початку сезону Андрій, повернувшийся з оренди, вважався одним з провідних захисників команди і на нього покладалися неабиякі надії. Він грав у всіх матчах серпня та вересня, як в Кубку Тото (турнір на кшталт Кубка Ліги, переможець якого отримує грошовий приз), так і в лізі. В одному з матчів Кубку Тото він забив свій єдиний гол в цьому сезоні, врятувавши очко в доданий арбітром час. Гол був забитий головою з кутового. Конкурентів за місце в стартовому складі на позиції центрального захисника в нього майже не було і тренер команди цілком покладався на нього як на основного захисника.

Але команда, яка за всіма показниками, мала боротися за титул чемпіона, почала сезон погано і впродовж всієї осені знаходилася ближче до зони вильоту. Коментатори і фахівці дорікали Пилявському і його партнеру по центру захисту боснійцю Чучалічу за надто повільні дії, неузгодженість з гравцями флангів та центру поля і за неспроможність протистояти швидким атакуючим гравцям суперників. Хоч визнавали, що найголовніша проблема команди-центр поля, де на той час був "прохідний двір". Пилявському навіть в кількох матчах доводилося грати на позиції опорника, через відсутність опорників.

В середині вересня керівництво клубу вирішило терміново рятувати ситуацію і повернуло до команди вільним агентом одного з улюбленців місцевої публіки Декеля Кейнана, який останні роки сидів на лаві у Кардіффі. Кейнан одразу отримав місце в стартовому складі і залишив українцю та боснійцю боротьбу за одне місце у складі. В той же час команда придбала двох опорників. Прихід Кейнана спочатку не вніз жодних змін в гру захисту. Він продовжував діяти невиразно і команда продовжувала регресувати. Але Декель не втрачав своє місце у складі за будь-яких обставин і на протязі жовтня і початку листопаду Андрій боровся за місце у складі, і в цілому вигравав його.В цей період він грав більше за Чучаліча.

Але в середині листопада тренер "Маккабї" був звільнений зі своєї посади і прийшов новий тренер-колишній захисник команди Бенадо, з яким Пилявський встиг ще пограти в позаминулому сезоні, і їх навіть визнали найкращою парою захисників в чемпіонаті. Бенадо одразу зробив вибір на користь Чучаліча і з того часу українець зіграв лише один матч в лізі, та й той-через мікротравму Кейнана. Цей вибір виправдав себе, оборона команди стабілізувалася, "зелено-білі" почали вигравати і у Пилявського просто не було шансів потрапити до стартового складу. Тим більше, що в грудні Андрій отримав травму паху і кінець року провів за межами навіть лави запасних.

Що з ним буде далі?Андрій, на мій погляд, нічим не поступається обом своїм конкурентам за місце в основі, але Кейнан, як місцевий улюбленець, буде грати й надалі, а Чучаліч зараз "впіймав хвилю", отримує лише схвальні відгуки від тих самих людей, які ще в жовтні готові були живцем його з"їсти. Тому Андрію зараз немає місця в стартовому складі.
Поки що він не дуже цим переймається, не хоче йти з команди і готовий боротися за місце у складі, тим більше, що він залишається третім захисником і у випадку травми, або поганої гри двох перших, швидко повернеться на поле.

Але справа в тому, що Андрій-легіонер, а в Ізраїлі дуже жорсткий ліміт-дозволяють лише п"ять легіонерів в заявці на сезон одночасно. Тому жодна команда не може дозволити собі таку розкіш як легіонера на лаві запасних. Такому гравцю швидко знайдуть або інше місце на полі, або нову команду.Тим більше, що в "Маккабі" хочуть посилитися в січні в атаці та півзахисті, а пристойних варіантів серед місцевих мало.Щодо місця на полі, то опорників зараз в команді достатньо і грають вони непогано. На флангах захисту Андрій не здатний грати. Тому найбільш вірогідний розвиток подій-це ще один перехід в оренду в інший ізраїльський клуб. Загалом Андрій в сезоні 2012/2013 провів за "Маккабі" Хайфа 8 поєдинків (усі в основі) у чемпіонаті Ізраїлю. Крім того, зіграв у п'яти матчах Кубку Тото (Кубок ліги), забив один м'яч "Хапоелю" з Акко. Наразі "Маккабі" посідає 7 місце в чемпіонаті, а з Кубку Тото вилетів від одноклубників з Нетаньї у чвертьфіналі.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев