Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Чемпіонат Івано-Франківської області - до старту два місяці

Чемпіонат Івано-Франківської області - до старту два місяці

Автор: TRJ

15 февраля 2014, суббота. 13:11

Івано-Франківська обласна федерація футболу планує дати старт новому чемпіонату краю 13 квітня. Втім, ця дата не є остаточною і може бути скорегована після наради з учасниками.

Приміром, торік старт планувався на 14 квітня, та через складні погодні умови матчі 1-го туру перенесли і турнір розпочався з тижневим запізненням. Нині ж на заваді клубам може стати складна суспільно-політична ситуація в країні, котра заважає формуванню їхніх бюджетів. 
 
Нагадаємо, вищий дивізіон чемпіонату скорочено до 12 команд. За результатами попереднього сезону право виступу у турнірі мають (згідно з зайнятими місцями): "Карпати" Коломия, "Газовик" Богородчани, "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада, "Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ, "Придністров'я" Тлумач, "Гал-Вапно-Енергетик" Галич, "Карпати" Яремче, "Славія" Отинія, "Гуцульщина" Косів і "Нафтовик" Долина.
 
Втратили місце в еліті ФК "Калуш", ФК "Снятин" і "Сокіл" Угринів. 
 
Право підвищитися у класі вибороли переможці другого дивізіону - "Карпати" Кути і "Сокіл" Павлівка. Тільки от чи вони ним скористаються? За останній період "Карпати" Кути вже двічі відмовлялися від виступів у 1 лізі (востаннє змагалися серед найсильніших у 2003 році). Матеріала ж база "Сокола" вочевидь не дозволить йому проводити матчі у рідних стінах (подейкують, що павлівська команда взагалі може повернутися у чемпіонат Тисмениччини). 
 
Регламентом змагань (п. 5. 18) передбачено: "У випадку відмови команди першої ліги від переходу до вищої ліги, це право надається команді, дорослий склад якої посів у підсумковій турнірній таблиці наступне місце після команди, яка відмовилася від переходу у вищу лігу". (1-шу лігу планують перейменувати на вищу - прим. ред.)
 
Наступні місця після двох лідерів посіли: ФК "Турка", ФК "Битків", "Краснопіль" Солотвин, "Нептун" Заболотів, ФК "Гвіздець" і "Енергія" Бурштин". Тож теоретично кожен з них за певних умов може виступати в еліті.
 
Слід зауважити, що ІФФФ отримала лист від ФК "Калуш", який клопоче про збереження за собою місця в 1 (вищій) лізі. До речі, місто нафтохіміків цьогоріч святкуватиме 100-ту річницю проведення першого футбольного поєдинку.
 
Насамкінець повідомимо, що "Кубок Підгір'я - 2014" обласна федерація планує розіграти у період з 22 по 30 березня.
 
Джерело - сайт "Брамки"

Последнее изменение: 15 февраля 2014, суббота. 14:03

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев