Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки

Автор: Demian

23 марта 2014, воскресенье. 00:09

Як ми відкривали футбольний сезон на Прикарпатті

Після історичних подій, що відбулися в Україні цієї зими практично всі ультрас та футбольні фанати країни оголосили перемир'я. Раніше злісні вороги тепер стали друзями і почали проводити між собою товариські матчі та турніри. Не стоїть осторонь цього процесу й Прикарпаття. Незажаючи на те, що в області на даний момент не має жодного професійного футбольного клубу, аматорський футбол тут знаходиться на дуже високому рівні. Команди, що грають в обласному чемпіонаті та першості мають прихильників, які організовано підтримують своїх улюбленців не лише в домашніх, а й у виїзних матчах. 

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 1

 

Ідея провести турнір серед фанатів та вболівальників області виникла спонтанно і була реалізована в досить короткі терміни, практично за 10 днів. Тут потрібно відверто визнати, що концепцію турніру, яку первинно ставили собі за мету організатори, а це: "Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпатті", Асоціація аматорського футболу УкраїниФК "Карпати" (Коломия) та Коломийська міська рада повністю втілити в життя, на жаль, не вдалося. По-суті з 8 комад-учасниць турніру критеріям "фанатів" відповідали лише 2 колективи - це Рогатин та Коломия. Але останні оперативно по-ходу змагань переформатували свій склад, підсилившись учнями місцевої ДЮСШ, що в результаті і допомогло їм завоювати бронзові нагороди. Ще 5 колективів так чи інакше складалися з футболістів різного штибу та калібру. Хоча попередньо мова йшла про участь в турнірі саме фанатів і ця інфомація неодноразово доводилася представникам кожної з команд. Але мабуть тут в першу чергу, є вина організаторів, які не змогли правильно донести концепцію змагань до учасників. 

Ще один колектив - команда ІФФФ була сформована виключно з арбітрів, які продемонстрували досить змістовний рівень командної гри, хоча й поступилися в усіх трьох матчах групового етапу.

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 2

Але й суперники у команди обласної федерації були не прості - це журналісти, підсилені екс-редактором сайту яремчанських "Карпат" Денисом Рудницьким та двома учасниками чемпіонату коломийського району, вже згадувані господарі майданчика, а також команда з с. Вигода, яка вистуає в чемпіонаті Долинського району. Цікавий факт: в матчі-відкритті турніру в групі А долиняни просто розірвали коломиян з рахунком 6-0. Але так склалося, що ці два колективи зустрілися між собою і в зустрічі за третє місце. Тут вже господарі, підсилені юною зміною коломийських "Карпат", каменя на камені не залишили від команди з Вигоди - 5:1. Хоча кщо відверто, то ця гра була, мабуть, однією з найзапеклішийх на турнірі.

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 3
 

У фіналі змагань зустрілися переможці групи Б - "умовні" фанати ФК "Калуш" та городенківського "Пробою". Обидва колективи вирізнялися грамотною та дисциплінованою грою, вони грали самі і давали грати суперники. В результаті бойова нічия 2:2 та серія післяматчевих пенальті, де фортуна усміхнулася команді з Чернятина.

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 4

Після завершення змагань було проведено нагородження команд. Переможець, срібний та бронзовий призери отримали відповідно кубок та медалі з рук керівника Федерації футболу м. Коломия Романа Остяка та першого заступника міського голови Коломиї Тараса Яворського. Також всі команди, що брали участь у змаганнях були нагороджені грамотами від ФК "Карпати" (Коломия) та вимпелами від ААФУ. 

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 5

Кращим воротарем турніру визнали коломиянина Михайла Франюка, а кращим гравцем - калушанина Петра Леськіва. Вони були нагороджені вишиванками збірної України, які люб'язно надав сайт UA-Футбол  Свою відзнаку отримала і єдина представниця прекрасної статі на турнірі - одна  кращих арбітрів області, капітан команди ІФФФ - Анастасія Романюк. 

Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 6
 
Організатори щиро сподіваються, що учасники турніру залишилися задовлені загальним рівнем його проведення та атмосферою, яка панувала на цьому святі футболу. Натомість самі відмітили для себе ряд моментів, які потрібно враховувати при проведенні таких заходів у майбутньому і сподіваються, що зможуть втілити їх у життя...
Фанат фанату - друг і брат. Підсумки - изображение 7

Последнее изменение: 24 марта 2014, понедельник. 21:10

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев