Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Ередивізія. Анонс 27-го туру

Ередивізія. Анонс 27-го туру

15 марта 2013, пятница. 12:33

Ередивізія, на фоні інших європейських чемпіонатів, виглядає таким собі оазисом інтриги та спортивної боротьби. Перше та четверте місце турнірної таблиці розділяють лише три пункти, тому рубка за титул обіцяє бути надцікавою та захоплюючою. Звичайно, увага прихильників голландського футболу тепер ледь не в кожному турі буде прикута саме до боротьби лідерів, адже до завершення сезону залишилося не так багато часу і з кожним туром градус протистояння лише підвищується.

Ередивізія. Анонс 27-го туру - изображение 1

Пане Вербеєк, в турнірну таблицю давно зазирали?

В 27-му турі діючий чемпіон на виїзді поміряється силами з АЗ, наставник якого, Гертьян Вербеєк, минулого тижня особисто спостерігав за виносом Зволле у виконанні Аякса на Амстердам Арені. Цікаво, чи вгледів він щось корисне для своєї команди, яка однією ногою вже в зоні вильоту? Слабо в це віриться, особливо якщо взяти до уваги той факт, що команда Франка де Бура тепер в кожному матчі кістьми лягатиме, бо взагалі не має ніякого права на будь-яку осічку. Але АЗ, очевидно, байдуже на лідерські перипетії. У алкмаарців свої завдання, а поранений звір, як відомо…

Невдаха минулого туру, ПСВ, в суботу в себе на Філіпсі зіграє з Ваалвейком, який знаходиться в такому ж турнірному становищі, як і колектив Вербеєка. В принципі, проблем у ейндховенців в цьому матчі виникнути не повинно, навіть не дивлячись на болючу поразку і повністю провалений перший тайм з Геренвеном. Тому ризикну передбачити, що дружина Діка Адвокаата свої три очки візьме.

Ередивізія. Анонс 27-го туру - изображение 2

На цих хлопців чекає справжнє випробування

А от Фейеноорду цього тижня буде найскладніше довести свої чемпіонські амбіції, адже роттердамці в центральному матчі 27-го туру приймають Утрехт, який має свої плани щодо Вітесса. Минулого уікенду Фейе зі скрипом обіграв на виїзді Роду, яка хапається за будь-який шанс вибратися з небезпечної зони. А Утрехт в свою чергу теж мінімально, але більш впевнено вдома переміг Ваалвейк. Скоріш за все, від цього матчу не варто очікувати комбінаційного та швидкісного футболу, адже враховуючи турнірне становище, в якому перебувають обидва колективи, зайвий ризик недоречний як одним, так і іншим.

Ередивізія. Анонс 27-го туру - изображение 3

Як повідомляють голландські ЗМІ, керівництво Ґронінґена на стало чекати літа і звільнило Роберта Маасканта вже зараз

Не менш цікаві поєдинки відбудуться в середині та підвалі турнірної таблиці. Неймеґен вдома зіграє з Геренвеном, який після Нового року набрав обертів і всерйоз націлився на єврозону. Втім, плани щодо неї має і Неймеґен, але поразка минулого туру від Ераклеса змушує задуматися над здатністю команди Алекса Пастора зупинити «сердечний локомотив» Марко ван Бастена. Гідний уваги поєдинок, як вже зазначалося, пройде між претендентами на пониження в класі – Зволле, після вояжу в столицю, прийме досить небезпечну Роду і це буде матч-відкриття програми 27-го туру.

Варто наголосити і на поєдинках Вітесса, який їде в гості до Ден Хааг, та Ґронінґена з Твенте. «Орли» повинні взяти три пункти, особливо враховуючи в якій формі наразі перебуває Уілфрід Боні, ледь не кожен удар якого закінчується голом. А керівництво Ґронінґена, за повідомленнями голландських ЗМІ, не стало чекати літа і звільнило Роберта Маасканта за невиразні результати команди. Тому для «туккерс» матч на Еуроборг, беручи до уваги рівень гри, продемонстрований в поєдинку з Вітессом, є непоганою можливістю здобути довгоочікувану перемогу в 2013 році.

Програма 27-го туру (час початку матчів - київський)

П’ятниця

21:00 Зволле – Рода

Субота

19:45 Неймеґен – Геренвен

20:45 Венло – Ераклес

20:45 ПСВ – Ваалвейк

21:45 Ден Хааг – Вітесс

Неділя

13:30 Бреда – Віллем

15:30 АЗ – Аякс

15:30 Фейеноорд – Утрехт

17:30 Ґронінґен - Твенте

Последнее изменение: 20 марта 2013, среда. 14:37

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев