Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Боруссія Д. - Шахтар. Юрген Норберт Клопп

Боруссія Д. - Шахтар. Юрген Норберт Клопп

Автор: Solomir

6 марта 2013, среда. 04:04

Короткий аналіз матчу Боруссії Д. - Шахтар

 

Боруссія Д. - Шахтар. Юрген Норберт Клопп - изображение 1

 

1. Юрген Клопп розпочинає 4-2-3-1, прогнозовано,  хоча і награвав варіант 4-3-3 з ухилом на захист проти «Баварії» в кубку Німеччини, в якійсь мірі така тактика його мала б влаштовувати і в цій грі, «Боруссія» могла грати по рахунку, враховуючи результат попереднього двобою. Але не цього разу та не з цим суперником.

2. Мірча Луческу та 4-2-3-1, як безальтернативний варіант гри «Шахтаря» в Лізі Чемпіонів, і в чемпіонаті України також, вибір впав на Тайсона замість Дугласа Кости, який гарно себе проявив в домашньому матчі проти «Боруссії».

3. «Боруссія» та пресинг, високий пресинг – тиск по всій ширині поля, вочевидь Клопп вирішив, що «Шахтар» без м’яча значно слабший аніж з м’ячем, «Боруссія» та 67 відсотків володіння м’ячем в першому таймі, таку картину можна спостерігати лише проти команд з середини турнірної таблиці «Бундесліги».

Боруссія Д. - Шахтар. Юрген Норберт Клопп - изображение 2

4. Вирішення проблеми Срни та Фернандіньйо, висока гра від центральних півзахисників «Боруссії» при втраті м’яча Гюндоган накриває Фернандіньйо, що приводить до великого браку, в першому таймі «Ферна» працює лише на 67 відсотках точних передач, Бендер зміщується вліво руйнуючи зв’язку Срна  – Тейшейра, Ройс зміщується в зону дій Даріо,  обмежуючи в часі захисника «Шахтаря».

5. Левандовські та гра між лініями, Роберт відтягує та відволікає на себе увагу Кучера чи Ракитського, звільняючи зону перед воротами суперника, фактично в цьому матчі Левандовські грає нижче за Гьотце, навіть з краю, його завдання маневр та стягування захисників на себе, звільнення зон під партнерів. 60 відсотків виграних верхових єдиноборств.

6.        Гьотце «фальшива десятка», Маріо грає з глибини на швидкості займаючи зони які відкриває для нього Роберт Левандовський, гра на фланзі та відволікання Хюбшмана, дриблінг один в один, вихід на ударну позицію, 88 відсотків точних передач і це для гравця, який загострює, загострює та ще раз загострює,  кращий гравець матчу, якщо б не Ройс.

7. Марко Ройс безперечно кращий гравець матчу, через Марко проходять практично всі атаки «Боруссії», в Марко найбільша кількість передач  серед атакуючих гравців з відсотком 83, сім! разів Марко вдало застосовував дриблінг, та завдав три удари. Марко, як початок захисних дій «Боруссії» та завершення атак команди, вражаючий об’єм бігової роботи 12772 метри, кращий показник лише в Гьотце 12932!

Боруссія Д. - Шахтар. Юрген Норберт Клопп - изображение 3

8. Гра приймає односторонній характер, з тотальним домінуванням Дортмунда в першому таймі, «Боруссія» розширює та звужує, активно застосовуючи два фланги, контролює темп гри,  володіє територією та м’ячем, виграє боротьбу та забиває, «Шахтар» не в стані протидіяти такому супернику.  

9. З початком другого тайму Юрген Клопп не проти погратись в кішки – мишки  з суперником, віддаючи ініціативу, будуючи гру на контратаках, «Шахтар» отримує свою гру та надію, але кожний вихід дортмундців вперед несе загрозу, загрозу не відворотну, одна з численних контратак завершується масною крапкою в грі.

10. Клопп експериментував та помилявся, застосовував широку ротацію складу і все для того щоб показати неперевершену «Боруссію». 127106 метрів це загальний кілометраж підопічних Клоппа, фантастичний показник.

11. Це був вечір довершеної команди, команди зірки під керівництвом великого тренера Юргена Клоппа.

Боруссія Д. - Шахтар. Юрген Норберт Клопп - изображение 4

Підсумок

Мірча Луческу створив вже третю команду «Шахтаря», в кожної з них була певна межа, вище якої донеччани вже не стані стрибнути, це обумовлено тренерським рівнем Луческу, я не хочу принижувати досягнення наставника «Шахтаря», він безперечно кваліфікований наставник здатний поставити команді комбінаційну гру, гру яка буде милувати око вболівальнику, але це не топ рівень, в «Шахтаря» немає варіативності дій, Луческу досить прогнозований та однотипний тренер.  «Шахтар» здатний вести гру лише від себе,  тактика під суперника відсутня як клас,  немає «родзинки», немає чим здивувати опонента, вочевидь гірники переросли рівень Луческу і якщо вони бажають рухатись далі та розвиватись, то потрібний новий тренер вищої кваліфікації. 

Последнее изменение: 6 марта 2013, среда. 09:41

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев