Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ

Автор: Solomir

13 февраля 2013, среда. 05:25

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ

 

Валенсія – ПСЖ

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 1Команди підійшли до протистояння в Лізі Чемпіонів, в різному настрої, якщо «Парі Сен Жермен» не знає собі рівних в чемпіонаті Франції, перемагаючи в останніх 5 матчах, то «Валенсія» може похвалитись лише нічиєю здобутою проти Барселони, та вольовими перемогами над  «Депортіво» та «Сельтою» здобутими на останніх хвилинах матчів, проте в цей відрізок помістився виліт з Кубку Короля, та поразка від Реалу в чемпіонаті.

Формації команд.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 2Ернесто Вальверде запропонував звичне для «мишей» розташування 4-2-3-1,  з права в захисті вийшов Перейра замість Барагана, на позицію лівого захисника опустився Гвардадо за відсутності Сісохо. В центрі захисту валенсійці не могли розраховувати на Віктора Руіза.

В  центральній частині поля Вальверде обрав пару Парехо – Т. Коста, хоча на позицію центрального півзахисника в Валенсії мають рівнозначні претензії Давід Альбельда та Фернандо Гаго.

Звичні позиції для себе зайняли Жонас, Фегулі, Банега та Сольдадо.

Жонас діяв ближче до центральних півзахисників, залишаючи простір на фланзі на відкуп Гвардадо, який вільно себе почуває на позиції лівого «вінгера»,  таким чином розтягуючи оборону суперника.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 3Карло Анчелотті віддав перевагу тактичному розташуванню 4-2-2-2, з чітким розмежуванням гравців групи атаки та захисту 6-4.

З права в захисті грав Жале, замість зіркового новачка Ван дер Вілля,  лівий фланг при ведені атакуючих дій ПСЖ закривав Максвел.

Пасторе зміщувався в центральну зону, та вів наступальні дії під Златаном Ібрагімовичем  та Ізак’єлем Лавессі,  в захисті Пасторе здвоював фланг з Максвелом,  Лукас Моура на позиції правого вінгера.

Верратті та Матуіді весь час перебували за лінією м’яча, фактично унеможливлюючи швидкісні атаки суперника.

Ібрагімович переважно розташовуючись під Лавессі мав задавати напрямок атакам парижан.

Анчелотті відмовився від боротьби за м’яч, віддавши його супернику, не було і пресингу на половині поля Валенсії, який переважно застосовують парижани. Захисні дії «ПСЖ» розпочинав лише на розрізі другої та третьої зони футбольного поля,  активно вступаючи в відбір.

«Валенсія» володіючи м’ячем не знаходила продовження атаки, та практично будь-яке просування вперед закінчувалось втратою його. Банега, який мав би діяти між лініями захисту опонента, щоб отримати м’яча підіймався в  центральну зону, та кожний вихід в контратаку парижан ніс в собі загрозу. Вератті та Матуіді фактично в двох контролювали центральну зону.

На малюнку 1, видно як четверо гравців «ПСЖ» пресингують  двох гравців «Валенсії», при цьому в них немає жодного адресату вперед  і назад,  через секунду м’яч опиниться в Верратті, і розпочнеться перша небезпечна контратака «ПСЖ» з ударом в стійку воріт.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 4

 

На малюнку 2, бачимо протилежну ситуацію, двом гравцям «ПСЖ» протистоять чотири футболісти «Валенсії», Ібрагімович який за кадром також перебуває під наглядом захисника, Максвел в центральній частині поля не підтримує атакуючі дії Пасторе та Лавессі, проте індивідуальна майстерність дозволяє парижанам відкрити рахунок в грі.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 5

 

На малюнку 3, відмічена зона, в якій мав би активно діяти Банега,  тим самим садити оборону «ПСЖ» глибше до воріт, та заволодівати більшою територією для розвитку позиційних атак.  Декілька разів Сольдадо зміщуючись до центрального кола, відтягував за собою Сахо, за яким утворювався вільний простір, але відсутність Банеги між лініями, та не наповнення вільних зон, не дозволяло валенсійцям продовжувати атакуючі дії.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 6

 

На малюнку 4, відмічено Верратті, який не дозволяє створити «Валенсії» ситуацію на фланзі 3 в 3, займаючи зону ймовірного продовження атаки, в той час як Максвел контролює прохід Фегулі в фланг, а Пасторе піддає пресингу можливий адрес передачі.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 7

 

На малюнку 5, відмічений четвертій номер «Валенсії» - Рамі, який перекриває можливу траєкторію передачі на Пасторе, проте вже за мить загубить позицію та Пасторе заб’є другий гол, як і в першому так і в другому м’ячах, атаки «ПСЖ» розпочинались з простого ауту, та індивідуальна майстерність Лавессі, а в даному випадку Лукаса Моури, який обіграв трьох гравців на фланзі та віддав пас на партнера, дозволили парижанам подвоїти перевагу в матчі. Зауважимо, що групі з чотирьох атакуючих гравців парижан протистоять сім футболістів «Валенсії».

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 8

 

Середні позиції команд на полі в першому таймі.

 

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 9Загалом «ПСЖ» здебільшого діяв правим краєм, де активністю відзначався Лукас Моура, і туди ж  зміщувався Лавессі, швидше за все це і був план на перший тайм від Анчелотті використати  слабкі якості захисника Гвардадо, який вміє та вдало підключається в атаки, але в захисті припускається помилок, натиснувши на лівий край захисту «Валенсії»  Анчелотті отримав результат.

Також на картинці видно не вдале розташування Банеги та Жонаса, які діяли надто близько один з одним, не використовуючи вільні зони для взаємодії між собою та Сольдадо.

По перерві Вальверде провів заміни, знявши з поля - Банегу та Жонаса натомість з’явились  Канал’єс та Вальдес, які мали здвоювати фланг з Гвардадо та грати між лініями захисту «ПСЖ» відповідно.

На малюнку 6, видно, що «Валенсія» по перерві розпочала активно використовувати пресинг захисників суперника, намагаючись максимально швидко повертати м’яча собі, а при можливості швидко розгортати свої атаки на половині поля суперника.

Збільшення тиску на центральну вісь «ПСЖ» та широке розташування Канал’єса, дозволили «мишам» використовувати лівий фланг для кросів в штрафний майданчик. На що Анчелотті відреагував швидкою заміною Лукаса Моури на Шантона.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 10

На малюнку 7, помітно, як змінилась гра з виходом Вальдеса, який посадив центральних захисників глибше до воріт, а Канал’єс розтягнув в ширину з Гвардадо, при цьому опорні ПСЖ вже не контролюють зону перед воротами, звичайно ці огріхи ще потрібно використати.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 11

 

На малюнку 8, відмічений Ремі, який відірвався від опіки Алекса, та забив гол, який дає примарну, але надію Валенсії на матч який вже відбудеться в Парижі.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 12

 

Підсумок.

«ПСЖ» переміг в цьому матчі за рахунок вищої індивідуальної майстерності гравців, та вмілого використання слабких місць в побудові суперника. В другому таймі, коли парижанам не вдавалось виходити в атаку через пас чи індивідуальні проходи,  вони перейшли на довгі передачі в вільні зони за які чіплявся переважно Златан Ібрагімович, та Лавессі, який і міг підсумувати загальний підсумок протистояння, маючи дві відмінні нагоди, натомість «Валенсія» отримала можливо і мізерний але шанс, в першу чергу завдяки вилученню Златана, який вже не зіграє в Парижі та переборі жовтих карток Вератті.

Варто відзначити, що Валенсія володіла територією, м’ячем, зробила більший об’єм бігової роботи, при цьому цілком закономірно зазнала поразки.

Статистика гри.

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 13

Аналіз матчу Валенсія - ПСЖ - изображение 14

 

Последнее изменение: 13 февраля 2013, среда. 14:00

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев