Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Стамбул - город контрастов"


"Стамбул - город контрастов"

От дивіться. Є, наприклад, два гравці, майже одного віку, майже одного амплуа, майже однієї важливості для команди... Ай, давайте не будемо грати в загадки. От є Фернандіньо і Тарас Михалик.

Першому 28 років. Другому 29. Перший - для простоти назвемо його опорним півзахисником. Другий починав і деякий час грав на позиції опорника, згодом перекваліфікувався в центральні захисники. З певною натяжкою можна сказати, що суть їх роботи на поле схожа. І роботі ця така, що вік "під 30" ще аж ніяк не критичний.

Обидва футболісти в своїх уже колишніх командах досить давно - Фернандіньо з 2005-го, Михалик з 2006-го. І того, і іншого можна було б назвати ключовими персонами, як на полі, так і безперечно поза ним. (Так, Михалик останнім часом демонстрував не найкращу гру, але з ким не буває. І у Фернандіньо бували невдалі періоди.) До певної міри і бразилець, і українець були системоутворюючими елементами в "Шахтарі" і "Динамо" відповідно.

І от вони йдуть. Йдуть одночасно - але як же по-різному. Фернандіньо переїхав в найсильнішу лігу світу, до одного з найбагатших і потенціально найуспішніших клубів. Який погодився заплатити за футболіста 40 мільйонів євро. Рекордну суму для футболіста з клубу, що представляє чемпіонат України.

А поруч - Михалик. Якого відпустили вільним агентом в, як виявилось, "Локомотив". Далеко не найсильніший клуб в далеко не найсильнішому чемпіонаті. Але справа навіть не в тому, хто куди пішов, і скільки грошей за це заплачено. Ясно, що Михалик не коштує ані 40, ані 20 мільйонів євро. Але якусь же суму за нього можна було отримати? Принаймні, те, що його підписали "червоно-зелені" (ще й не на однорічний контракт, а на нормальний строк), говорить про зацікавленість у його персоні.

Ну так, "ФК «Динамо» (Київ) дякує Тарасу Михалику за ігрові роки, віддані клубу, і бажає успіхів у подальшій футбольній кар'єрі". Але, ви знаєте, я чомусь думаю, що і ФК «Шахтар» (Донецьк) теж подякував Фернандіньо за ігрові роки (тим паче є за що!), віддані клубу, і побажав успіхів в подальшій ігровій кар'єрі. І напевно клуб і гравець в Донецьку розійшлись з добрим настроєм. Але при цьому клуб заробив на футболісті чималеньку суму.

А Михалика просто відпустили. І хіба тільки Михалика... Ну от як розцінювати цю ситуацію? В лоб? Ні, ну я можу пригадати й слова Ігоря Суркіса після програшу в кваліфікації "Аяксу", коли він запевняв, що нічого страшного не сталось (в прольоті повз лігочемпіонські гонорари - В.М.). Але з іншого боку він же не раз в інтерв'ю скаржився, що я, мовляв, кожного року енну суму витрачаю на клуб...

Ні, якщо подобається - то на здоров'я. У мене, знаєте, теж є хобі (навіть кілька) - і як для моїх статків, теж недешеве. Але я от не плачуся, що на це ж стільки грошей йде. Сам вибрав собі заняття, сам його й оплачую. Якщо зможу конвертувати це в якийсь прибуток - як колись захоплення журналістикою перетворив на роботу, - то буду тішитись цим фактом.

А Ігор Суркіс, таке враження, навіть не збирається цього робити. Футбол - це вже навіть в Україні бізнес (нехай і не в таких масштабах, як в цивілізованому світі). І одна з головних складових цього бізнесу - продаж гравців. "Шахтар", який у свій час пережив пік божевільних витрат, зараз починає заробляти на трансферах. Три футболісти, всього три - Вілліан, Фернандіньо, Мхітарян - принесли чи то пак принесуть донецькому клубу суму близько (чи навіть більше) 100 мільйонів євро.

100 мільйонів. Про такі гроші "Динамо" зараз об'єктивно можна тільки мріяти. Але - ну хоч якісь же гроші починайте заробляти! Тим паче, фінансовий фейр-плей, від якого ви хочете втекти в "чемпіонат СРСР", ніхто ж не відміняв. Та, звісно, простіше підписати якогось папірця і отримати з бездонних газпромівських засіків купу грошей - ніж займатись непростою, часом навіть неприємною (згадайте історію з продажем Вілліана) роботою...

P.S. Чи насправді Михалик тільки формально пішов в "Локомотив" вільним агентом, а фактично?.. Знаєте, я нічому не здивуюсь. Та й така ситуація свідчила б про те, що не все аж настільки погано в динамівському королівстві. Принаймні, заробляти гроші там ще не розучились.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (29)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
са585 (Киев)
А поруч - Михалик. Якого відпустили вільним агентом в, як виявилось, "Локомотив". Далеко не найсильніший клуб в далеко не найсильнішому чемпіонат - это из статьи. ------------------------- А будет дана команда, будет написано - в один из сильнейших клубов, одного из сильнейших чемпионатов. Это кто взялся учить морали? Один из славного племени проодажных украинских журналистов? Даже в проституток есть свой кодекс чести в отличии от упомянутых.
Ответить
0
0
Kamik (Нововолинськ)
Хочу замечание сделать автору, цена на футболиста от каких факторов образуется?
1 - его игра (ну тут и сравнивать нечего, Михалик почти не играл, только когда больше некому было)
2 - возраст (ну тут примерно одно и то же)
3 - желание оставить игрока в своей команде (Суркис вроде как прямо сказал что контракт с Тарасом продливаться не будет)
4 - (самое важное ИМХО) срок контракта. У Михалика контракт заканчивался этой зимой, с Ферной его только недавно продлили. Смысл держать игрока, в котором не нуждаются в команде и платить ему з/п?
После этого вопрос, можно ли было продать Михалика, хотя-бы за миллион, если он прямо сегодня может вести переговоры с кем угодно, досидеть пол года на банке и уйти на вольные хлеба, при этом Динамо загоняет себя в еще больший минус, тобишь з/п Тараса.
Ответить
+3
0
flensburger (Київ)
Не розумію, чому тут ображається дехто на автора. Що у статті сказано не вірно ? Очевидно ж, що Суркіс слабкий для подібної посади. І факти приведені тут - зайве цьому підтвердження.
Ответить
+2
-2
DSS (Донецк)


За что вас любить? За ваш выбор? Бывал не раз в ваших краях, разговаривал не токо о футболе, а в ответ одно: мы - другие. Оно и видно, что другие, Донбасс не УкраинаВы правы.
Донбасс - это Новороссия. К так званной Украине он не относился никогда, если бы не Ленин и Лева Троцкий.
Ответить
+1
-5
flensburger (Київ)
Ще Сталіна додай сюди - і буде повний порядок. Я не дуже плакати буду, якщо колись Донбасс перестане мати до України будь-який стосунок. Від одних тільки назв адміністративних районів Донецька мутить...
Ответить
+5
-1
Alex51 (Kiev)
Так дедушка Ленин с Артемом - это же ваше все, лампочка Ильича до сих пор во лбу
Ответить
+5
-1
Baobab (Kyiv)
Фернандиньо своей многолетней службой Шахтеру, считаю, заслужил, чтобы его отпустили так же, как Динамо Михалика - безвозмездно по первому требованию. Но не тут то было. Так что действительно - страна контрастов.
Ответить
+1
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
имхо не совсем объективно сравнивать Мыхалыка и Фернандиньо, более объективно сравнить с Рац, оба свободные агенты, оба много лет отдали клубам , да и по амплуа близки ... и вот тут почувствуйте разницу
Ответить
+1
-1
slava81m (Балаклея)
Ну, вообще и я не согласен с автором статьи. Фернандинио и Михалика нельзя и рядом ставить по уровню игры. Ферна уходит с команды лидером способным прогрессировать, а Михалик игроком запаса, который в последние года не блещет. Да к тому же вспомнить что Михалик три игры играет пол года лечится и так по кругу. Правильно сделал Суркис, что отдал безплатно его. А так еще и зарплату ему пол года плати и запасе его маринуй.
Ответить
+3
0
Гаринча (Киев)
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)

Мы с Вами по разные стороны и правила у нас разные то что можно мне я решаю сам, а то что можно Вам это рамки Вашей профессии)) Это не обзор матча, это статья в которой Вы излагаете свое мнение и от того как вы это делаете формируется мнение читающих... Если Вы футболом не "живете", а для Вас это всего лишь работа то и тон должен быть нейтральным... много агрессий...
Спасибо, не нужно мне отвечать... просто сделайте выводы...
Ответить
+3
0
Гаринча (Киев)
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)

Сравнивать паровоз и самолет тоже можно ... и то и другое средство передвижения... Сами задали вопрос, сами ответили.. но суть то на поверхности... в связи с этим у меня вопрос..
А почему Вы так не любите Динамо Киев?
Если будете отвечать, пожалуйста по сути.
Ответить
+4
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Відповідаю по суті.

У мене немає і не буде до жодного футбольного клубу таких сильних емоцій, як "не любиш", "ненавидиш" ітд. Так що тут Ви помилились.

А такий тон моїх блог-записів зумовлений однією простою річчю. Я бачу, що Ігор Суркіс протягом тривалого часу просто гробить "Динамо" - що однозначно не йде на користь всьому футболу в Україні. Я вважаю, що маю право вказувати на моменти цього процесу.

От і все.

ЗІ. Велике прохання - і до Вас, і до всіх. Якщо ви аж настільки живете українським футболом, що когось "любите", когось "ненавидите" ітд - не треба автоматично екстраполювать це на інших. Ви нібито тут дорослі люди. Варто вже б починати розуміти, що всі люди різні - і живуть різними цінностями. І не обов'язково ці цінності будуть такими, як ваші. Дякую за розуміння. Більше на подібні питання відповідати не буду.
Ответить
+4
-2
Impressed (Украина)
как ВООБЩЕ можно сравнивать Михалика и Ферну???
что значит "були системоутворюючими елементами"???
как такое можно говорить???
Ответить
+3
-2
ioan-lutsk (Луцьк)
Вельмишановний автор! Судячи зі змісту статті - у Вас одні тугрики в очах... Як не банально зараз це звучить, але в даній ситуації основну роль зіграв людський фактор, а саме розуміння ситуації Суркісом. Він його відпустив, розуміючи, що через пів-року одинаково Михалик піде без будь-якої компенсації. Що толку - тримати гравця на банці, платити йому пів-року немалі гроші і чекати коли той піде. А так, гравець уже зараз зможе сам собі підшукати клуб і мати ігрову практику. Суркіс нічого не втратив (якщо не зважати той факт, чи зміг би Тарас вийти на кращий свій рівень) і при цьому у відношенні до гравця поступив порядно!
Ответить
+3
-2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Який людський фактор, ПРО ЩО ВИ! Та в "Динамо" банально нема кому займатись продажем футболістів. От вони й граються у "людський фактор". Були б там нормальні менеджери - Михалика продали б ще півроку-рік тому. За якісь більш-менш пристойні гроші.
Ответить
+8
-1
ioan-lutsk (Луцьк)
Шановний Володимир! Можливо Ви і праві, що в ДАНИЙ час в Динамо проблеми з продажем гравців (те, що там селекції немає уже багато років - то зрозуміло навіть козі). Але ситуацію з Михаликом ні в якому разі не слід порівнювати з ситуацією з гравцями ШД. Ну, наприклад, змоделюйте ролзклад в захисті команди ще пів-року тому...Михалик після травми, цілком ймовірно сподіватися, що він вийде на свій попередній рівень...в обоймі лише 3 центрбеки (Хач, Віда і Тарас), а якщо хтось травмується???? А конкуренція? І хто з них трьох буде на висоті, на той час не зміг би передбачити ніхто. Який нормальний президент буде когось продавати??? Зараз все ясно - Блохін зробив ставку на інших, тому цілком по-людськи буде поступити так як і сталося - відпустити його на усі 4 сторони. І час є щоб придбати/награти когось іншого, і гроші платити не треба, і показати себе з позитивного боку. До того ж, в ДК (крім Ярмоленка і, з натяжкою, Хача і Коваля) і продати-то нема кого... p.s. Ситуацію з Михаликом знаю достеменно, можу стверджувати, що ніяк не Суркіса слід критикувати.
+3
0
Odyssey68 (Donetsk)
В моем понимании Ферна и Михалик игроки слегка разного уровня. Я приведу другой пример. Все помнят последний матч Шахтера и проводы Раца. http://www.youtube.com/watch?v=iLd3ffcAYQ0 За период с 2003 -2013 г провел в составе 174 матча и забил 6 голов. Без вопросов заслужил таких проводов. Алексей Гай. За период с 2000 по 2013 г ( с перерывами) провел 141 матч и забил 14 голов. И при этом он не румын и не пользовался таким доверием у Луческу. Достаточно вспомнить матч Рома- Шахтер в ЛЧ 2004-2005 г. А как проводили Гая. Просто выставили за калитку. В принципе одного уровня игроки, а какие разные судьбы.
Ответить
+5
0
rudoms'kyi (Хмельницький)
[quote datetime="18.06.2013 23:09" author="Mikhail Nickolayev (Екатеринослав. губ.)"] Заголовок - и не к тексту, и неверен. У древнего города на Босфоре есть настоящее христианское имя - Константинополь, [/quote] Відкриваю атлас Європи... І таки Стамбул.
Ответить
+7
0
Зенко (уже емігрант)
Гммм, і справді Стамбул - містечко контрастів.... Один, тамтешній славний клюб, захотів купити лівого захисника збірної "Р" аж за цілих 2 мільони долярів!!!!!!!!!!..... але наперсточники із степової глухомані відправили того на ТРИ букви..... а через місяць-два .... подарували тотого "лівшу" якимсь докерам "Яппі" на туманній річці........ Влодку, безкоштовна порада, ніколи не намагайся зрозуміти тих скоробагатьків.... сьогодні з бабки-родачки останню сорочку знімуть, а.... завтра подарують відро перлів якійсь курві, заморській. насамкінець: щодо фінансового "...клею", нормальні бізнесовці уже другий рік відпрацьовують з десяток схем, тому вони нічого того не бояться, зваж на те.
Ответить
+5
-4
Донбасс (Донецк)
хорошо что ты уже эмигрант ,одним невменяемым меньше.
Ответить
+7
-5
Odyssey68 (Donetsk)
Да наверно Ваша точка зрения интересна, но он слегка ущербна. В плане ненависти к всему донецкому. А Вы проживите хоть один час под девизом Я люблю Донецк. Анекдот. Еврейская семья. Ужин. Дети беседуют с родителями о прошедшем дне. Мальчик рассказывает, что в школе была перекличка и их спрашивали какой они национальности. Мальчик сказал, что он русский. Ужин продолжился всем положили курицу, а мальчику хлеб и воду. Мальчик помолчал, а потом сказал: Вот пять минут я побыл русским и как я Вас ж..дов ненавижу.
Ответить
+5
-4
Alex51 (Kiev)
За что вас любить? За ваш выбор? Бывал не раз в ваших краях, разговаривал не токо о футболе, а в ответ одно: мы - другие. Оно и видно, что другие, Донбасс не Украина
+2
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Скоробагатько скоробагатьку рознь. Принаймні, той же "Шахтар" є досить прогнозованим - на відміну від.
Ответить
+2
-2
Беня Сиплый (Днепропетровск)
[quote datetime="18.06.2013 23:09" author="Mikhail Nickolayev (Екатеринослав. губ.)"] Заголовок - и не к тексту, и неверен... [/quote] Очень грустно, юноша. Грустно оттого, что Вы, не зная классики лезете давать советы и поправлять на свой лад... А по сути статьи тоже грустно. Но уже по другой причине.
Ответить
+11
-2
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime="18.06.2013 23:37" author="Счётчик шансов (Полтава)"] Во-первых, каким образом можно "продать" игрока в другой клуб, если сам игрок туда не хочет? ))) [/quote] Ой, я Вас прошу. Та таке сплошь і рядом. Загнать в дубль і всєго дєлов. Тим паче, що зарплати у гравців "Динамо", підозрюю, далеко не білі - тому можна спокійно зрізати її до мінімального рівня. Думаєте, комусь захочеться сидіти на копійках? Краще вже кудись перейти.
Ответить
+6
-3
Счётчик шансов (Полтава)
Автор, вы заблуждаетесь. Во-первых, каким образом можно "продать" игрока в другой клуб, если сам игрок туда не хочет? ))) (Во-первых (а): в частности, игрок может не хотеть переходить в другой клуб в основном по двум причинам: 1. Из-за более низкой з/п по контракту 2. Из-за более низкого ранга клуба. Таким образом, Тарас Михалик, получая в Динамо, наверняка, очень приличное жалование (думаю, от 500 тыс до 1 млн. долларов в год) - столкнётся с проблемой поиска клуба, который согласился бы платить ему столько же или больше. Понимаете? Динамо это высшая точка заработка для этого игрока. Во-вторых, у Динамо есть и другие "контрактники" для "продажи". В частности, Милевский и Алиев, например. И мы с вами прекрасно видим уровень бойкости торговли этими игроками. ))) Спроса по такой цене - ноль. А снизить цену сами же футболисты на себя не хотят. Такой у них контракт, хороший контракт. Что касается Михалика, то возможно если бы Динамо знало что к нему есть интерес с Локо - возможно продлило бы Михалика чисто ради перепродажи. Хотя бы за 500 тысяч долларов - размер его годового жалования. Но видимо, Суркис так не мелочится, это ниже его достоинства. Не нужен или не нравится игрок, разонравился или попал в немилость - всё, на выход! Ну и в третьих, важно понимать, что тренером Локо стал украинец. Поэтому он и подтягивает к себе игроков с чемпионата Украины, игроков которых знает. Не было бы тренера - трудно сказать, пожелал ли Михалика какой-нибудь российский клуб даже в роли свободного агента... Ну разве что, начиная от 300-350 тысяч долларов в год, учитывая его позицию и иностранный статус. Ну а в Украине на Михалика претендовал бы разве что Днепр. (Хотя на примере Алиева мы видим, что если даже динамовец в Днепре и заиграл, стал полезным - то он не очень захотел там оставаться. Иначе вопрос о переходе решили бы...
Ответить
+9
-3
SergGarini4 (kovel)
"Стамбул - город контраст [quote datetime="18.06.2013 23:09" author="Mikhail Nickolayev (Екатеринослав. губ.)"] Заголовок - и не к тексту, и неверен. У древнего города на Босфоре есть настоящее христианское имя - Константинополь, в честь святого Константина Великого, первого христианского императора ромеев. Если не привыкли употреблять такое имя, могли бы воспользоваться общеславянским традиционным "Царьград", как всегда веками обозначалось на картах и употреблялось в устной речи. Если даже на это не способны, то могли бы просто избежать такого заголовка вообще. [/quote] "Стамбул - город контрастов" - взагалі-то це один з перлів вже культової комедії "Бриллиантовая рука". Класику потрібно знати.
Ответить
+12
-1
Mikhail Nickolayev (Екатеринослав. губ.)
Заголовок - и не к тексту, и неверен. У древнего города на Босфоре есть настоящее христианское имя - Константинополь, в честь святого Константина Великого, первого христианского императора ромеев. Если не привыкли употреблять такое имя, могли бы воспользоваться общеславянским традиционным "Царьград", как всегда веками обозначалось на картах и употреблялось в устной речи. Если даже на это не способны, то могли бы просто избежать такого заголовка вообще.
Ответить
+3
-19
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Дякую за лікбез. Всі претензії переадресовуються автору(ам) сценарію "Діамантової руки".
Ответить
+10
-2


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...