Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Все для блага народа, все во имя народа?


Все для блага народа, все во имя народа?


В Запоріжжі на одному з корпусів Центру екстремальної медицини висить такий лозунг, який ви можете бачити в заголовку. Може, вже й не висить - давно там не був. Але раніше він радував око кожного, хто проїздив чи проходив поруч. І, звісно ж, викликав іронічну посмішку. Як мінімум.

Але з цим лозунгом все зрозуміло - уламок радянського "двоемыслия", що в нормальних (чи навіть наближених до нормальних, як зараз у нас) умовах інакшої реакції й не викличе. Хіба у якихось фанатиків минулої епохи - щирий захват.

А от як бути зі свіжою новиною "Карпат"? Тут вже не спишеш ні на які блага чи імена. Так-так, я про вартість абонементів. От давайте просто подивимось.

Ціни на абонементи на домашні матчі львівської команди в сезоні-2012/13:

Все для блага народа, все во имя народа? - изображение 1

Хочу звернути вашу увагу на два цінника - верхній червоний і верхній зелений. Це вартість найдешевших абонементів для тих, хто вперше прийшов за таким товаром в фанатський сектор (червоні сектори) і просто на стадіон. Тобто раніше може він і ходив, але не так регулярно, аби купувати абонемент. А тепер, бачте, дозрів до такого - назвемо це розумним терміном "лояльність до бренду". Наскільки правовірне його вживання в цьому контексті - питання дискусійне, але суть ви зрозуміли.

Отже, сезон-2012/13. Його "Карпати" закінчили на почесному 14-му місці, до останніх турів ведучи боротьбу за виживання. Середня відвідуваність домашніх матчів "Карпат знизилась (у порівнянні з сезоном-2011/12) на 112 глядачів - з 10 503 до 10 391. Це несуттєве, але все-таки зменшення. І списати все це на фактор "Арени Львів" (в 2011/12 кілька матчів "Карпати" провели там, зібравши непогану аудиторію - фактор нового стадіону і т. ін.) навряд чи вийде - не такі вже й великі показники, аби їх не можна було зібрати й на "Україні".

Так що ж чекає на уболівальника, який, незважаючи на провальний сезон, незважаючи на вигнання фактично цілого основного складу на "Прогрес" (і навіть далі), таки відважився купити пропуск на всі матчі улюбленої команди? Дивимось сюди:

Все для блага народа, все во имя народа? - изображение 2

Знову звертаємо увагу на два цінники - верхній червоний і верхній зелений. Як бачимо, обидва змінились на 130 гривень. В плюс, звісна річ.

От чим і як це пояснити? Вибачте, але нічого, крім "гроші потрібні (а вболівальники ні)", мені на думку не спадає. Якщо у вас є варіанти - або ви навіть знаєте, - ласкаво прошу в коменти, подискутуємо. Треба ж зрозуміти логіку керівництва "Карпат".

Якщо там є, що розуміти...

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (14)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
draff120 (Львів)
Ось що буває коли випадкові люди за кермом))) Хто такий Дидишин знаєте? Недороблений журналіст, чому такі люди керують такими організаціями? Доречі я останнім часом помічаю що таке зустрічається дуже часто, тобто керівники недолугі бовдури! Мабуть це проблема усіх і не лише у футболі так всюди, та хочаб гляньте на президента України чи президента ФФУ адин зек а інший алкаш!
Ответить
+2
0
ToVoRo (Львов)
Звичайно зрозуміти логіку керівництва клубу важко.5 000 вболівальників за 40 грн. і 10 000 вболівальниківза 20 грн. - це одні й ті ж гроші,але народу на трибунах більше.Насправді у Львові в Карпат є десь приблизно 3 - 4 тисячі вболівальників,які ходили на першу лігу,на команду Кононова(не топ - матчі і не матчі Єврокубків),останні два провальні сезони і будуть ходити далі.Всі ці аншлаги - це на суперника,або на закордонні клуби(як казав на матчі проти Боруссії мій сусід на трибуні - "завтра на роботі всім роскажу,що я на німцях на стадіоні був).І от саме цих 3 - 4 тисячі клуб вирішив далі доїти бо надії на аншлаги та людей які ходять на суперника вже немає з такими результатами.
Ответить
+3
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Ну да, тобто з одного боку - неофітів абонементами не заманюють, а відштовхують, а це от "ядро" 3-4-тисячне дійсно будуть "доїти". Все правильно. Власне, це дії якихось окупантів - швидко награбить і втекти. (Це я вже інтерв'ю Ощипка прочитав.)
Ответить
0
0
Бенедьо Синиця (Борислав)
Ну що за прокляття той Димінський...ну що за людина...!? Коли цей невдаха-бізнесмен пропаде з нашого футболу??? Нехай валить зі Львова(Карпат)... Кривій Ріг піднімає зі своїм маркетингом...
Гравці в нього раби, Львів Арена йому щось виновата...! і т.д.п.
Пане Димінський, ви негативний персонаж в нашому футбольному житті!
Кононова в Карпати, Дімінського в Кривий Ріг!!!
Ответить
0
-1
Криміналіст (Львів)
Я був би не проти зміни власника, але є одне але. На даному етапі Карпати не цікаві жодному бізнесменові. З Димінським ми хоча б залізно будемо хоча б в 1 лізі, а без нього Карпат на жаль не буде взагалі
Ответить
+2
0
Безразличный (Чернигов)
Цікаво, що більшість вболівальників КЛ підтримало керівництво клубу щодо зменшення платні футболістам.
А як підняли ціни на бюджетний абонемент з 290 до 420 - на 130 гривень, то вже й керівництво "неадекватне".
Вірність "завжди вірних" коштує 130 гривень. Чи будете торгуватись?
Ответить
+2
-2
Колдырев Владимир (Terni)
Абонемент на год,стоит как один билет на Тернану в серии В)))
Ответить
+1
0
Jose Mourinho88 (Lviv)
Шановний журналісти такі ж громадяни, ваша робота доносити інформацію до людей через призму свого світогляду, тобто ви мимохіть фотмуєте громадську думку я вона відповідно вашу, питання який інтелектуальній вклад є суто ваш, шо є на перспективу а шо в регрес.
Я не можу знати в якому ви світі живете і чим він відрізняється і в яку сторону від мого але хочу процинувати одного мудрого чоловіка забув ім"я прізвище Шеремета, який недавно на TEDx Київ сказав "нам треба перестати жалітися". Ніхто нам нічого не винен, сучасний ФК Карпати приватний проект який НАЩАСТЯ старається стати суспільним, економічно обгрунтованим. В вас є якесь бачення розвитку великого футболу? то пропонуйте, зробіть хоча б спробу, ви здивуєтеся але я вам відкрию сектер що світ навколо нас твориться нашими вчинками і нашими думками і ніякого вселенського заговору навколо нас немає. Я наприклад не вважаю що я краще розбираюся у великому футболі ніж ППД, тому якшо він так вчиняє значить на то є аргументи про які ми можем і не знати.
Якшо ви праві то на наступний сезон люди перестануть ходити, ППД втратить бабло а клуб закриють бо без увоблівальників він нікому не потрібен.
Якшо ні то ваша стаття буде нажаль класифікована як "та шо робить бурю в стакані".
Повторюсь, це економіка, виживе той хто робить все правильно, хто помиляється - не вижеве.
Ответить
+4
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)


там чиста економіка, і тільки ваша журналістська "во*ь" надає цій темі такого резонансуВи зараз про "Карпати", чесно? :-)

Знаєте, після "журналістської во*і" мені просто нема про що з Вами дискутувати. Ми в різних світах знаходимось. На все добре.
Ответить
0
-2
Jose Mourinho88 (Lviv)
Шановний автор.
Ви мені нагадали мітингувальника на майдані коли ПакРащувачі (ні в якому разі не підтримую їхню політику) підняли єдиний податок з 200 до 600 грн. Мол доданкових 400 грн в місяць доведе до зобожіння мільйонів "підприємців", давайте нам рівні дороги а ми дальше будем платити за це як і всі 200грн на місяць. Аналогія. 130 грн на !!!рік!!! кардинально відлякає вболівальника зі стадіону, який при тому хоче шоб команда показувала "ігру" а футболісти билися за миску супу при тому за ППДшні бабки... Ви ілюструєте персону яка як собака ганяється за власним хвостом. Якщо ви хочете шоб в клубі були гроші на зарплату супермега Худіку енд мажоркомпані то кашляніть в той зубожілий клуб лишніх 130 грн і не плачте.
Досить ганяти бомжоту по стадіону, якшо людині впадло заплатити 40-80 грн за вищий дивізіон спорту номер один в Україні, то нахріна КАРПАТАМ ТАКИЙ УБОЛІВАЛЬНИК.
Давайте шось вкладем а потім будем терпляче чекати результат, якшо неподобається вам менеджмент то напишіть і вишліть їм свою економіку клубу.
Язиком чесати і по клаві клацати це не керувати футбольним клубом тим більше в умовах кримінально-олігархічних паняній в нашому футболі.
Ні в шо мені не впершя той ППД, захищати його немаю ніякої мотивації, але вдумайтеся нарешні, якби чувак хотів шоб клуб йому підкорявся то він би не намагався вже котрий рік вивести той інертний вагон на самоокупність. Самоокупні Карпати автоматично стануть незалежними і від ППД і від Садіка і він нашого пана Автора.
Давайте ламати цю плебейську психологію. Неможе наш футбол заробляти бабло то хай краще в нас буде чемпіонат рівня Польщі чи Хорватії.
Надоїло.
Лишіть їх в спокої (і зп і ціни на квитки), там чиста економіка, і тільки ваша журналістська "во*ь" надає цій темі такого резонансу.
Ответить
+5
-1
yuralviv2 (Florida)
Нема що дискутувати. Ціни за рік змінилися з урахуванням інфляції незалежно від результатів команди.
Ответить
+4
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
З 290 на 420? Неслаба інфляція.

До речі, не знаєте, а пониження зарплати провідним гравцям команди (тим, що на "Прогресі" зараз) - це теж "з урахуванням інфляції"?
Ответить
+4
-2
Bruno13 (Луцьк)
Бардак.
Ответить
+1
-2
kolia26 (ЛЬВІВ)
Припускаю,що підняли ціни з перспективою переїзду на новий стадіон.
Ответить
+2
-1

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус