Школа уникання різних трактувань ᐉ UA-Футбол
Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Школа уникання різних трактувань


Школа уникання різних трактувань

Внешние источники Автор UA-Футбол

Історія із дискваліфікацією Степаненка продовжується.

- КДК закидають, що перелік матчів був застосований лише у випадку зі Степаненком. Наприклад, чому у випадку з відстороненням Хачеріді у рішенні КДК конкретизації матчів не було?

- Різниця полягає в тому, що при обліку матчів, у яких футболіст підлягає відстороненню, у випадку з Хачеріді питань не виникало, тому що враховувалися лише матчі Чемпіонату України ("Динамо" на той час вже вибуло з Кубку України).

А у випадку зі Степаненком, повинен враховуватися, у тому числі, й матч Кубку України. Тому, щоб уникнути різних трактувань відносно того, які саме матчі повинен пропустити цей футболіст, КДК вказав конкретний перелік.

Це головна дійова особа всього шоу - очільник КДК ФФУ пан Роман Морозов.

Вибачте, але сприймати всерйоз ці слова - а також їх автора та організацію, де автор працює - не виходить ніяк. Про які взагалі "різні трактування" може йти мова - якщо всі незацікавлені, незаангажовані спостерігачі, скажімо, українські ЗМІ, трактували покарання Степаненка якраз однозначно і безваріантно. Спираючись, до речі, на документи, якими якраз і керуються вітчизняні футбольні інституції. В тому числі й Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України.

Всі ЗМІ (принаймні, ті, які потрапили мені на очі за ці дні) прекрасно розібрались в хитросплетіннях Регламенту УПЛ і Дисциплінарних правил ФФУ. Ну дійсно, що ж тут складного - подивитись, на матчі яких турнірів розповсюджується дискваліфікація гравця і які матчі йдуть наступними. І навіть раптове перенесення цілого туру нікого не злякало - бо ж у вас, шановні, чи то пак у ваших колег з УПЛ, навіть для такого випадку є відповідний пункт. (Я вже не буду перераховувати їх всі - якщо комусь цікаво, там внизу є лінк на попередній мій блог-запис, почитайте.) До речі, треба віддати належне юристам - якраз документи в цій ситуації не підвели. Виписані так, що навіть людина з вулиці розбереться. (І не треба сміятись - я перевіряв в прямому смислі слова на людях з вулиці, показуючи їм Регламент і Дисц.правила та розказуючи весь нехитрий фактаж.) Тільки чиновники з КДК ФФУ вирішили, що їх рішення, мабуть, настільки складне, настільки хитромудре - що треба обов'язково його роз'яснити.

Молодці, роз'яснили.

От тільки після цього інциденту виникає логічне питання. А чого ж ви, шановні, так прекрасно виписуєте свої регламентуючі документи, що - з вашої ж точки зору - рішення, зроблені згідно з ними, треба додатково роз'яснювати? Чи ви всерйоз думали, що у керівництва ФК "Шахтар" не вистачить клепок у голові зазирнути в документи, щоб дізнатись, що дискваліфікація за матч чемпіонату розповсюджується і на Кубок? Так я думаю, що до подібного висновку навіть закляті вороги гірників не доходили в своїй нелюбові.

До речі, шановне панство, а як тоді ви поясните оцей от прекрасний пункт 1 статті 34 діючого Регламенту Прем'єр-ліги?

Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.

Ви ж самі - Регламент УПЛ, якщо хто не знав, затверджується виконкомом ФФУ - погодили норму, згідно з якою вся відповідальність за порядок з відбуттям покарань лежить на клубах! То навіщо був потрібен цей атракціон небаченого християнського милосердя та співчуття?

P.S. Сподіваюсь, не для того, щоб у одному з наступних випадків, коли якийсь клуб вирішить, що і з його дискваліфікацією відбулось те саме, що й із штрафом Степаненка - гордо заявити: "Читайте правила, там все написане". До речі, правила, які спотворюються отакими от "благими" трактуваннями - це вже не зовсім правила, вам так не здається?

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пузач (Украина)
Вот IMXO автор сделал одну ошибку. Упомянув Шахтер, он невольно отвлек внимание читателей от того ради чего это писалось - от "непогрешимости" КДК. Речь. опять же IMXO, должна идти только об одном - клерки в органах правосудия, в данном случае футбольного, должны быть, повторюсь, как жена Цезаря выше подозрений. И поступать с ними надо соответственно:)
Ответить
+1
-2
Fisherman (Донецк)
кризис жанра, а тут такая тема - писать и писать, еще на год - как минимум...
Ответить
+2
-1
Fisherman (Донецк)
ждем еще 15 статей Мыленко - по этому поводу, и в каждой одну и ту же ссылку на его толерантность к шахтеру....
Ответить
+2
-1
Пiвоборонець (Харкiв)
[quote datetime="2014-11-08 09:31:11" author="Red_Cat"]кдк - уроды
[/quote] Уроды те, кто муссирует эту тему после всех разъяснений. Типа, всё зло от Донбасса. Проигрывать тоже нужно уметь.
Ответить
+4
-4
moderator
Іmperfectum (Днепропетровск)
08.11.2014 12:34
Заблокований п.4.8
Утримайтесь від переходів на особистості щодо авторів сайту.
Ніхто не заьороняє Вам висловити свю позицію у власному блозі.
Ответить
+2
-4
basque (Донецк, Вост.Украина)
я думаю он утримається :)
Ответить
+2
-1
Imperfectum (Днепропетровск)
*висит
Ответить
+1
-2
moderator
Imperfectum (Днепропетровск)
08.11.2014 11:42
попередження п.4.8
Ответить
+1
-2
Imperfectum (Днепропетровск)
Да хоть баньте.
Если человек как маленький глупенький мальчик кидается на один случай из множества и пытается казаться при этом борцом за справедливость - то я об этом и буду говорить как о глупом поступке глупого человека. Если бы он с первого подобного случая раз за разом высказывался - это одно дело, а тут уже надцатый случай подобного решения от КДК, и его вдруг осенило. А все дело в том, что ему плевать на решение КДК, самое важное - что это Шахтер. А Ваш ресурс вроде бы не "Сайтик для обиженных и злопыхающих", а топовый футбольный ресурс в Украине, но почему-то в ленте новостей весит эта статейка с плачем Ярославны.
Ответить
+5
-3
Red_Cat (Харьков)
кдк - уроды
Ответить
+6
-3
Imperfectum (Днепропетровск)
Обожаю таких вот писателей "от правды".

Клуб зобов’язаний самостійно вести облік попереджень (жовтих карток), вилучень (червоних карток) та дисциплінарних санкцій, що застосовуються до футболістів та офіційних представників, і нести за це відповідальність.
Ви ж самі - Регламент УПЛ, якщо хто не знав, затверджується виконкомом ФФУ - погодили норму, згідно з якою вся відповідальність за порядок з відбуттям покарань лежить на клубах! То навіщо був потрібен цей атракціон небаченого християнського милосердя та співчуття?

И так, объясню (потому как делаю вывод, что у Вас с пониманием проблемы). Клуб следит за выполнением наказания, но озвучивает наказание - КДК ФФУ. ФФУ озвучило наказание с указанием матчей - клуб следит сам, чтобы Степаненко не выбежал на поле во время этих матчей. Ну неужели так сложно понять такие простые вещи? А если сложно, то может не стоит тут писать статейки, ведь смешно же читать статьи от такого непонятливого человека.

И еще вопрос. Этот "шоумен" Роман Морозов привел в своих ответах много подобных примеров. Почему Ваша столь бурная реакция проявилась только на Тараса? Или он Вам снится по ночам? Вот хоть убей не пойму такого возбуждения на данный конкретный случай.


Ответить
+5
-7
shevsen (Донецк)

к чему статья? Карпаты просили КДК ФФУ разъяснить суть своих решений. КДК разъяснило... с примерами...что еще не понятно? зачем опять трактовать правила,если все разъяснили... кстати Севидов высказался по этому поводу - "мы уже имеем прецедент - это "Карпаты", к которым я неравнодушен, я там оставил частицу своего сердца. У команды уже минус одно очко. Многие болельщики не понимают, что это не конец. Есть еще наказания, а самое важное - команде просто не выдадут лицензию на следующий чемпионат либо лишат профессионального статуса. Команды просто-напросто не будет".
Ответить
+3
-9

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус