Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Мессіграфія. 2014-й - рік правої ноги


Мессіграфія. 2014-й - рік правої ноги

Володимир Миленко Автор UA-Футбол

Закінчився календарний рік для "Барселони". Наступний матч вона проведе уже в 2015-му. 2014-й же завершила розгромом "Кордоби" - 5:0. Два голи, в самому кінці матчу, забив Ліонель Мессі. Обидва - правою ногою. Найприскіпливіші з вас, певно, помітили, що останнім часом Лео багато забиває якраз правою - не головною своєю ногою. А от скільки і як змінився відсоток голів "тещиною" за роки його кар'єри в "Барселоні" - розкаже вам ця інфографіка.

Мессіграфія. 2014-й - рік правої ноги - изображение 1

Як бачимо, в абсолютних цифрах голи правою ногою цього календарного року побили рекорд 2010-го - на цілих три більше. А ось графік відсотків.

Мессіграфія. 2014-й - рік правої ноги - изображение 2

Вперше за кар'єру Лео забив 30% голів за рік правою. До цього рекордними були показники 2009-го і 2010-го - по 21 відсотку. І вперше аж так мало, менше двох третин (64%), Ліонель поклав "рідною", лівою. При тому, що голи іншими частинами тіла за останні роки забиваються у однаковому діапазоні, 4-6 відсотків.

Отже, 2014-го Ліонель почав частіше (чи все-таки ефективніше) використовувати праву ногу. Особливо це було помітно в останні тижні - де з 9-ти голів Мессі 8 забив "тещиною", зробивши навіть "правоногий хет-трик" в лігочемпіонському поєдинку проти АПОЕЛа.

Інфографіка - Олександр Риженко

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус