Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району


Німецьке минуле, пенітенціарне сьогодення і УПЛівська зірка.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району


Пару тижнів тому на нашому сайті, та й по всьому спортивному інтернету прогулялось відео з чемпіонату району, де гравець забив гол з центра поля. Прогулялося і прогулялося, свою хвилину слави людина отримала – та й по всьому. А мені стало цікаво, що ж це за чемпіонат, що там, по-перше, такі голи забивають, а по-друге ще й відео пишуть і викладають. Та й особисту цікавість мав – команда та з моєї малої батьківщини, а на стадіоні, який увійшов в історію тим суперголом, я колись на шкільну першість району грав і навіть забивав (з пенальті).

Отже, порився я в інтернеті і знайшов – що б ви думали – цілий сайт! Ще кілька кліків – і сторінку в Фейсбук. Уже цікаво. Списався з людиною, яка веде фейсбучну сторінку, уточнив всі нюанси календаря – і вирішив поїхати на один із матчів цього турніру. Турнір, до речі, називається не просто собі так, а "Відкритий чемпіонат Вільнянського району" (офіційна назва – "Відкритий чемпіонат Вільнянського СФОК "Колос" з футболу серед аматорських команд Вільнянського району"). Відкритий – бо в ньому бере участь команда з сусіднього, Новомиколаївського району (власне, це її гравець і забив той пам'ятний гол). Чому так? А от по дорозі на матч і виясняв.

Оскільки тимчасово опинився без машини, то вирішив зганяти на виїзд "канонічно" – на електричці. Домовився із своїм новим знайомим (звуть його, як і мене, Володимир) і поїхав на вокзал "Запоріжжя-1".

Там досі зустрічає і проводжає запоріжців та гостей міста отака скульптурна композиція. Втім, недовго їй залишилось.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 1

Несподівана як на нинішні часи реклама прямо на центральному виході з вокзалу. Але ми її ігноруємо – у нас свій пункт призначення.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 2

Ось він, на квитку – станція і місто Вільнянськ.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 3

Щоб немісцевим було зрозуміло – відстань там трохи менша ніж від Києва до Борисполя, тільки ходять електрички. Колись давно навіть поїзди зупинялись (я на море їздив з бабусею), але пройшли ті часи. Отже, купив квиток, заправився хендмейдним - сам робив! - квасом…

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 4

…дочекався електрички – і алга.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 5

По дорозі до Вільнянська – там трохи більше півгодини на "собаці" – розпитував у свого тезки, що це і як це, чемпіонат району. До речі, у вагоні зустріли футболіста, який також їхав у Вільнянськ, точніше, у сусіднє село Павлівка на матч. (Забив останній гол в матчі, вирвав для своєї команди бойову нічию 3:3.)

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 6

Отже, про нюанси районного футболу. Є регламент турніру, згідно з яким в заявці має бути 25 футболістів, з них не більше трьох легіонерів. Нелегіонери – це ті, хто живе або жив чи навчався на території району. Як це перевіряється? Дуже просто – паспорти (або документ про освіту; футболіст Женя, який їхав з нами, якраз і є таким не легіонером, бо він закінчив школу у Вільнянському районі). Теоретично перед кожним матчем представник команди має право перевірити документи у будь-кого із команди суперників.

Причому заруби там настільки серйозні, що доходило до екстремальних випадків. Наприклад, вирішальний матч – для однієї з команд міг стати чемпіонським. Звісно ж, вона, аби убезпечити себе від "підстав" з боку конкурентів (які могли б заслати суперникам підкріплення), вирішила провести перевірку. Суперник теж став у позу. Зібрали всі паспорти, 20 хвилин звіряли їх із стартовими протоколами.

Або одного разу забув один футболіст паспорт. Його там всі знають, він зірка місцевого масштабу, в 90-х в "Уралан" елістинський на перегляд їздив – але закон є закон. Стрибнув дядько в машину і погнав додому за паспортом. Чому погнав? Бо є цікава норма регламенту – матч може початися із запізненням у 50 хвилин максимум. Якби цей футболіст не встиг приїхати вчасно – все, технічна поразка. Встиг :-) А бувало таке, що й ціла команда приїздила ледь не за пару хвилин до дедлайну.

Все настільки серйозно, бо, на відміну від класичного аматорсько-районного футболу, де суддів привозили із собою гості – тут судді із Запоріжжя, отримують за свою роботу гроші (250, здається, гривень за матч, плюс відшкодування на дорогу). Платять суддям традиційно господарі матчу. Зате така система убезпечує, за словами мого тезки, від махлювань і убивання команд. Та й взагалі дисциплінує. От саме тому команда з Новомиколаївського району й заявилася в чужий турнір - бо "орднунг унд дісціплінен", причому вже не перший рік.

Про фінанси. Сезонний внесок кожного учасника чемпіонату складає від 2 до 3 тисяч гривень. Звідки беруться гроші? Комусь дають керівники місцевих агрофірм (екс-колгоспів). Хтось, як один із учасників побаченого мною матчу, збирає гроші самотужки, із членів команди. В принципі, як для сільської місцевості сума немала – а ще врахуйте витрати на домашні матчі (судді) та виїзні (паливо для автомобілів чи автобуса).

Була в чемпіонаті Вільнянського району і своя суперзірка. Точніше, суперзоря – бо грала вона в команді "Зоря" села Михайло-Лукашеве (хто їздив по трасі Запоріжжя-Донецьк, проїздив це село). Зірка із самої Прем'єр-ліги, хоч і пограла там зовсім мало. Це Денис Барвінко. Він після завершення контракту з "Металістом" сидів удома, а дім у нього (чи, мо', родичі живуть) в райцентрі Дніпропетровської області, на кордоні якраз із Вільнянським районом. То запропонували пограти, платили якісь гроші. Кажуть, що зайву вагу набрав, але навіть з пузцем возив усіх, як хотів. "Зоря" тоді всі матчі з ним у складі виграла.

За розмовами незчулися, як прибули до Вільнянська.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 7

До початку матчу майже три години. Що робити? Видивлятись якісь цікавинки.

Що знають про Вільнянськ мешканці інших областей? Нічого. Що знають про Вільнянськ жителі Запоріжжя? Ну, максимум – що там кілька "зон", тобто пенітенціарних закладів. Ще була історія із будівництвом туберкульозної лікарні для засуджених, місцеві жителі тоді виступали проти, боялися, що заразу рознесуть по всьому місту.

Отже, йдемо дивитися на колонії. А крім того я знайшов інформацію про цілих два старих закинутих цвинтарі, один із яких не просто так, а німецький. Спочатку на дорозі нам трапляється отакий от довгобуд.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 8

Спіймали місцевого жителя (який теж виявився Володимиром). Він виявився балакучим дядьком, розповів, що це місцевий гігант, завод імені Шевченка, колись в 90-х роках намагався співпрацювати з німцями. Ті побудували новий цех, щось там хотіли виробляти – але що саме, ніхто не знає, бо прийшов новий директор і з якихось невідомих причин відмовився від співпраці. Так і стоїть тепер ця порожня коробка. А дядько залюбки сфотографувався і поїхав далі.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 9

А якраз за нею був один із цвинтарів. Правда, територія оточена високим парканом, в одному місці ще й колючий дріт, а там, де можна було через діру в стіні пролізти на територію, виявився рів, за яким просто росли дерева. Від цвинтаря не залишилося ні сліду.

Йдемо далі. Перша колонія. Тут сидять з невеликими термінами, і навіть храм є. Звісно ж, ніхто пускати туди журналіста UA-Футбол і не збирався, тому фото іззовні – і прямуємо далі.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 10

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 11

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 12

А це вже інша колонія, як кажуть в народі, "строгого режима". Є навіть блок для тих, хто відбуває довічне ув'язнення.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 13

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 14

Біля адмінбудівлі – якийсь загадковий постамент. Ніяких пояснювальних написів на ньому немає. Може, Ленін стояв, та знесли…

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 15

Неподалік – спортивний майданчик 20-ї колонії.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 16

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 17

Видно, що час від часу тут проводять якісь змагання. Очевидно, не серед засуджених. До речі, місцеві жителі розказували, що "зеки" теж свій вклад у розвиток місцевого футболу внесли – мовляв, треба було терміново зробити палки для кутових прапорців (наявні були замалі, за нормами не проходили), і нібито якимось робом дали це завдання засудженим однієї з колоній. Так ті з таким завзяттям підійшли до справи, що вистругали мачти вище людського зросту. Ось навіть фото маю цього творіння.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 18

По дорозі від колоній до центру – місце, де нібито має бути закинутий німецький цвинтар. Місце це я благополучно знайшов, але… Як сказав дядько, який стояв із сапою на городі – "так отут воно і було, те німецьке кладбище, а тільки його год п'ять назад вивезли". Отак, вивезли невідомо куди, і сліду від німецької історії Вільнянська не залишилося.

Зате поки що стоїть отакий от літачок. Це одна із традиційних форм прикрашення міст і містечок в СРСР – понатикувати усілякої військової техніки.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 19

А ще є отакий от несподівано якісний майданчик із штучним покриттям.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 20

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 21

Зважаючи, що поруч знаходиться гімназія, належить воно саме їй. Майданчик підзамочний, згори на паркані – колючий дріт. Що ж, зате в доброму стані зберігається.

Ще одна несподіванка. Ніколи б не подумав, що тут потрібні такі от послуги.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 22

Це не просто площа з пам'ятником – а місце збору усіх футболістів, хто грає не у Вільнянську, а десь в районі по селам. Приїздять сюди, на цей "п'ятачок", збираються і вперед на футбол.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 23

Мені ж нікуди їхати не треба, до стадіону рукою подати. Після прогулянки містом треба підкріпитися традиційною швидкою кухнею (ціни, до речі, нижчі за запорізькі)…

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 24

…і уперед на стадіон.

Іноді Вільнянськ буває навіть отакий.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 25

Стоїть "дєдушка", стоїть. Чекає, коли відповідний закон дійде і до нього.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 26

Автор таблички, очевидно, вважав, що "Ленин" – це абревіатура. Іншого пояснення для крапки після прізвища я не знаю.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 27

Герб Вільнянська. Як бачимо, раніше там було дещо інше.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 28

Напис на цьому камені прочитати просто нереально – але мені майже вдалося. Встановили його на честь початку Великої Вітчизняної війни. (Хто зна, може, якісь нащадки нацистів ставили – нам-то чого початок війни вшановувати…) Причому не колись там, а осьосьочки, 2011-го року. Дивні бувають люди.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 29

Дякувати науково-технічному прогресу, можна не відриватись від роботи (наприклад, радувати вас новинами нашого сайту в соцмережах) навіть на виїзді. Пару кліків – і ви уже в курсі, що там з Гьотце і "Ювентусом".

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 30

А ось і стадіон. Хвилин 35 до матчу, якісь працівники наносять розмітку.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 31

Поле оригінальне – одна половина трави покошена, інша ні.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 32

Необхідні складові – сітка на воротах, боковий прапорець – на місці.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 33

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 34

"Не треба мене фоткати, я не фотогенічний". Нічого, для історії піде.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 35

А ось і одна з команд вийшла на поле, на розминку.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 36

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 37

Передматчева установка. Вирішують, за якою схемою грати. "4-3-3!" – крикнув хтось із трибуни. (Ну, як – земляний насип, на якому, може, колись і були лавочки, а зараз лише трава росте. Кілька років тому була ідея реконструкції, але поки що все отак, як є.) А грали, до речі, щось типу "4-2-2-2", що часом трансформовувалось в "4-2-4". Періодично - із останнім захисником. Суперник був більш консервативний - "4-4-2" і все.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 38

Команди виходять на поле. Ліворуч – "Колос" (Вільнянськ).

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 39

Праворуч – "Форза" (Вільнянськ). Вільнянське дербі! Причому не просто собі дербі – а битва за шість очок, бо "Форза" йшла на останньому місці, а "Колос" був передостаннім.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 40

Потисли руки..

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 41

…фото на пам'ять…

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 42

…енергетичне коло…

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 43

…і поїхали!

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 44

Момент, після якого "Колос" забив перший гол.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 45

"Форза" намагалася атакувати – але сили були явно нерівні.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 46

За секунду в ворота "Форзи" влетить другий м'яч.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 47

Краєвиди тут, звісно ж, живописні.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 48

Перший травмований. "Форза" догравала удев'ятьох – заміни закінчилися.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 49

Зараз "Колос" заб'є третій гол.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 50

Заміна – не тільки гравців, а й футболок. Це не "Шахтар", тут не видають по дві футболки на кожен матч.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 51

Штрафний для "Форзи". Готові усі.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 52

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 53

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 54

Обійшлося.

Інколи футбол відходив на другий план.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 55

А тут голу не буде, голкіпер нейтралізує вихід сам на сам.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 56

4:0 – так завершився перший тайм.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 57

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 58

Уболівальники однієї з команд.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 59

Нарада у перерві матчу. Як відіграти чотири голи? Виявилося, що ніяк.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 60

Суддя чекає команди на полі.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 61

Відразу дві заміни у "Форзи".

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 62

Після чергового пропущеного голу.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 63

Боротьба часом була жорстка.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 64

Уболівальниця

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 65

Уболівальники.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 66

Воротар на газоні. Той, хто чухає потилицю – лікар. Принаймні, так його представили судді.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 67

Доки перерва, хтось спілкується із суперником.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 68

Хтось відпочиває.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 69

Ще один травмований. Без грубощів, очевидно, потягнув м'яз.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 70

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 71

Стадіон, як мені розказали, називається "Комсомолець" – а міг би називатись і "Тополі", так гарно вони там ростуть.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 72

За воротами якийсь дим, але на те ніхто не зважає.

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 73

Фінальний свисток сповістив про те, що матч "Колос"-"Форза" закінчився розгромом – 10:0. Щастить мені на початку сезону на крупні результати – 6:0 в УПЛ, тепер ось ще більше.

А далі хто куди, а ваш покірний слуга – на зупинку маршрутки, яка за 20 хвилин повертає мене у Запоріжжя і у світ професійного футболу. А аматорський залишається там, де йому й має бути – у колі ентузіастів, людей, яким просто цікаво грати у футбол. Чи варто витрачати час на знайомство із настільки низовим футболом – кожен вирішить сам, але як мінімум одного разу можна приїхати і подивитися. Бо де ви ще таке побачите ;-)

Низовий футбол неозброєними оком. Виїзд на матч чемпіонату району - изображение 74
Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (36)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
spartak.sumy (Сумы)
в каждой области есть такие поправки))))просто нес каждой области норм журналист в ЮА футбол пишет!!!
Ответить
0
0
ser-gio (kiev)
Отличный репортаж. и нужный
ибо даже такие коряво-неравные матчи типа 10-0 смотреть эмоционально интереснее, чем ленивое ползание ДК по полю в ожидании свистка судейки...
футбол - это не счет на табло, кто играл - тот знает)))
Ответить
0
0
vizalexx (Киев)
Дякую. З душею зроблений репорт.
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
А місцеві вважають, що я їх обісрав і опустив)))
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 22.07.2015 20:08 " author="Olexandr78 (Оренбург)"] " втор, может напишешь вот такие эпизоды, когда в село приезжают можно сказать звезды отечественного футбола" [/quote]Є у мене одна думка, тільки б її краще було в телевізійному форматі втілити - приїхати в одне дуже історичне українське село, познімати, репліку футболки команди зробити, всьо вот ето вот) Та тіко де я, а де телевізор...

У мене взагалі є ідея (знов-таки, для телевізора) проїхатись по Україні, по отаких от історичних місцях. От, наприклад, в одному обласному центрі України колись сиділа в тюрмі людина, яка пізніше стане легендою одного з фіналів Кубку Англії. Писати тут особливо нічого, а от познімати тюрму, нарізаи відео з того фіналу (якщо воно десь є, в принципі, мало б зберегтися)...
Ответить
0
-1
Olexandr78 (Оренбург)
[quote datetime=" 21.07.2015 22:41 " author="Счётчик шансов (Полтава)"] " Гей тітко! Заберіть свою прив`язану корову.На поле зараз вийдеРозминатися основа.На наше непокошенеСантьяго Бернабеу,За півгодини вийдутьСамі кращі футболери!Корови мукають уже,Ревуть бики и кози.А м`яч легенький як проб`єм -Щоразу вітром зносе.На живчик, що ми розлили,Вже прилетіли оси.У декого з нас бутс нема,То будем грати босі.Ніщо нам не завадить вже,Ні дош страшний, ні злива.Настроюються всі на гру,На ящик граєм пива!Суддя Кіндрат прибув ужеНа москвичеві синім,Ось ветерани прибулиЗ містечка Сіромлинів.Усе готове вже для гри,Василь лежить готовий.Щось меле п`яним язикомПо поводу основи.Але не починають груТретю годину поспіль.Всі ждуть, коли приїде синДиректора радгоспу!!!" [/quote]Да вообще супер!!!
Могу еще написать, в конце 80-х, чемпион района, сельская команда играла со СКА Киев. Киевляне приезжали в село. Рубка была капитальная, хозяева уступили 3:2. Автор, может напишешь вот такие эпизоды, когда в село приезжают можно сказать звезды отечественного футбола. Когда учился в технаре, уламывали одного сельского парня ( с нами учился) организовать матч нашего технаря с сельскими. Что то не получилось, зато девченка смогла организовать матч с иностранными студентами.
Ответить
0
0
Come_on_play (Івано-Франківськ)
На воротах спорткомплексу так і хочеться поставити Jedem das seine .... сумні реалії української переферії.... але спочатку напевно треба хоч семкі перестати лузгати...
Ответить
0
0
Dzamyga (Харьков)
Владимир, спасибо за репортаж-сам как будто в детство вернулся, у меня бабушка в селе жила, приезжал к ней на лето и играл сразу за две команды на первенство района за молодняк и за взрослых...правда пока последним защитником играл местный дядя Витя Кравченко-то мне было спокойно (14 летний пацан вратарь) он никого из напов с квадратными глазами не подпускал ко мне, а как стали братьна следующий год "профф" игроков, так мне почку на выходе один-в-один и отбили...потом этот клоун оправдывался что в азарте с наса пнул, пытался у меня-пацана мяч выбить...от как то такой районный футбол и есть
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 22:41 " author="Demian (Коломия)"] " Тому такі матеріали справді потрібні, але уявлення про аматорський футбол вони дають не більше ніж відвідини зоопарку про тварин" [/quote]А я й не претендую на всеохватність. Я просто показую людям ту чи іншу сторону футболу. Якщо я фоткаю і викладаю в ФБ фотографію запорізького будинку 1904-го року - я теж не відображаю градостроітєльних процесів міста. Просто показую цікавий шматочок історії.
Ответить
0
0
AndreSem (Киев)
Супер :) Отличный материал!
Ответить
+2
0
Demian (Коломия)
З одного боку матеріал читається на льоту і в захльоб. А з іншого він не відображає процесів, які відбуваються в любительсокому футболі. Як відомо в Україні є 450 районів. Є районні чемпіонати, де окрім дорослих паралельно відбуваються ще змагання серед юнаків. На деяких стадіонах цілком можуть виступати і професійні клуби. У складах багатьох команд є екс-професіонали та навіть колишні збірники України. Наприклад Андрій Воробей виступає в чемпіонаті Броварського району Київщини, а Сергій Ребров нещодавно грав у фіналі Кубку Обухова. Тому такі матеріали справді потрібні, але уявлення про аматорський футбол вони дають не більше ніж відвідини зоопарку про тварин.
Ответить
+7
0
Счётчик шансов (Полтава)
Гей тітко!
Заберіть свою прив`язану корову.
На поле зараз вийде
Розминатися основа.

На наше непокошене
Сантьяго Бернабеу,
За півгодини вийдуть
Самі кращі футболери!

Корови мукають уже,
Ревуть бики и кози.
А м`яч легенький як проб`єм -
Щоразу вітром зносе.

На живчик, що ми розлили,
Вже прилетіли оси.
У декого з нас бутс нема,
То будем грати босі.

Ніщо нам не завадить вже,
Ні дош страшний, ні злива.
Настроюються всі на гру,
На ящик граєм пива!

Суддя Кіндрат прибув уже
На москвичеві синім,
Ось ветерани прибули
З містечка Сіромлинів.

Усе готове вже для гри,
Василь лежить готовий.
Щось меле п`яним язиком
По поводу основи.

Але не починають гру
Третю годину поспіль.
Всі ждуть, коли приїде син
Директора радгоспу!!!

Ответить
+5
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 20:25 " author="Гаринча (Киев)"] " Массовые репортажи со всех уголков Украины (таких мест довольно много... не нужно даже так далеко ехать... киевская область как пример) будут интересны узкому кругу людей" [/quote]Саме тому їх і не буде.
Ответить
+3
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 20:17 " author="Рима Пуденда ( Киев)"] " А если мячом зарядить по шиферной крыше - то можно огрести неилюзорных люлей от хозяина " [/quote]Далеко, не добили б.
Ответить
+3
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 20:25 " author="Гаринча (Киев)"] " Интересная история! Но это от её необычности. Массовые репортажи со всех уголков Украины (таких мест довольно много... не нужно даже так далеко ехать... киевская область как пример) будут интересны узкому кругу людей. Гости хоть на транспорте приехали?) Помню мы 10 км на велосипедах, отыграли и обратно 10 км... романтика)))" [/quote]Та які "гості", це ж дербі)

Хоча машини стояли, да.
Ответить
+2
0
Olexandr78 (Оренбург)
Вспомнил детство, лето, село у бабушки. Хатка как раз через огород от стадиона. У соседа корова, по вечерам паслась на стадионе. Так что одна штрафная площадка была " заминирована". Хозяева поля про это знали, поэтому в первом тайме выбирали эти ворота. Батюшка на стадионе среди болел;) Славное было время. Теперь стадион зарос травой, вся молодежь на заработках;(
Ответить
+2
0
leonov1 (Днепропетровск)
Приезжайте к нам у нас матчи аматорской лиги частенько заканчиваются шашлыком и что то покрепче всегда присутствует))))
Ответить
+2
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Аж ви ж іскусітєль)
Ответить
+2
0
Гаринча (Киев)
Кстати, по свежим следам... в чем причина такого крупного поражения? Неправильная тактика или физическое состояние после повышенных нагрузок?
Ответить
0
0
Гаринча (Киев)
Интересная история! Но это от её необычности. Массовые репортажи со всех уголков Украины (таких мест довольно много... не нужно даже так далеко ехать... киевская область как пример) будут интересны узкому кругу людей. Гости хоть на транспорте приехали?) Помню мы 10 км на велосипедах, отыграли и обратно 10 км... романтика)))
Ответить
+2
0
Рима Пуденда ( Киев)
А если мячом зарядить по шиферной крыше - то можно огрести неилюзорных люлей от хозяина :)
Ответить
+2
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 18:40 " author="PoisenIvy (Вольнянск)"] " и несколько памятников природы" [/quote]Так, водоспад є.
Ответить
+1
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 18:40 " author="PoisenIvy (Вольнянск)"] " и несколько памятников природы" [/quote]Так, водоспад є.
eeaa4e6f4f2719e_tmp
Ответить
+5
0
PoisenIvy (Вольнянск)
Па́мятникприро́ды — особо охраняемая природная территория,на которой расположен редкий или достопримечательный объект живой или неживой природы, уникальный в научном,культурном, историко-мемориальном или эстетическом отношении.
Неподалёку отДнепровки, в районе Ясиноватого, находятся два памятника природы государственногозначения — Балка Балчанская и Балка Россоховатая.
Круглый (памятник природы), компл.,5 га, 1972, Вольнянский р-н, с. Круглик.
Балка Криничная (памятник природы), бот.,14 га, 1972, Вольнянский р-н, с. Богатыревка. Живописная балка по краям сводоохранными лесными полосами.
Балка Таволжанская (памятникприроды), компл., 5 га, 1972, Вольнянский р-н, с. Перун. Целинная балка,покрытая искусственным лесом с вековыми дубами.
Ну это так, просто, и еще десяток заказников поменьше.
Я правда искренне написала приглашение. Если автор видит в чем-то скепсис или что-то еще - Ваше право.
Тогда - спасибо что приехали и все
Ответить
+1
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
В смислі "скепсис"? Шановна, у Вас якийсь комплекс, їй-Бо.

Я взагалі-то фотографією (власноруч зробленою, щоб було понятно; тобто я по-перше знайшов об'єкт на карті, а потім не полінувався машиною туди з'їздити) проілюстрував Ваші слова про пам'ятники природи.
0
0
PoisenIvy (Вольнянск)
Шановний авторе, мої комплекси почувають себе дуже добре, дякую. Я Вам просто подякувала за те, що знайшли час приїхати в наш район та подивитись на футбол, все.
+1
0
KossaK-DK (Київ)
Чудовий репортаж.
Ответить
+5
0
Бармалей младший (Ужгород)
Супер! Прочитав на одному диханні.
Ответить
+4
0
PoisenIvy (Вольнянск)
А вы приезжайте на матчи лидеров, там бы и посмотрели))) Мы всегда рады.
И, кстати, игра в Вольнянске одна из многих, игры идут по всему району, так что посмотреть есть на что. В Вольнянском районе, кроме описанного, есть еще этносело, Червоноказачье ( http://reporter-ua.com/2011/08/10/etnoselo-v-zapor... и несколько памятников природы
Ответить
+1
0
Kir K
Настоящие фанаты ездят на выезда в собаках не заплатив - по вписке;)
А посещение матчей в каком-нибудь захолустье во всем мире называется граундхоппингом...
Ответить
+1
0
Dimon Nazarenkoff
[quote datetime=" 21.07.2015 17:46 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " [quote datetime="21.07.2015 17:44" author="Dimon Nazarenkoff"]" на отих пагорбах же"[/quote]Абсолютно. Приїздіть, дивіться :-)" [/quote]я он краще в Білозір"я ;-)
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 21.07.2015 17:44 " author="Dimon Nazarenkoff"] " на отих пагорбах же" [/quote]Абсолютно. Приїздіть, дивіться :-)
Ответить
+2
0
Dimon Nazarenkoff
непоганий рівень, скажу я вам. але на черкащині є крутіше: ціла футбольна академія аматорського клубу! правда вона тіки почала будуватись (зоря білозір"я)
Ответить
+1
0
Dimon Nazarenkoff
[quote datetime=" 21.07.2015 17:15 " author="Гаринча (Киев)"] " Где можно посмотреть трансляцию?" [/quote]на отих пагорбах же
Ответить
+4
0
вручий (Светловодск-Киев)
Прикольно...!!!
Ответить
+3
0
Гаринча (Киев)
Где можно посмотреть трансляцию?
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус