Говерла та німецькі інвестори. Das ist fantastisch? ᐉ UA-Футбол
Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Говерла та німецькі інвестори. Das ist fantastisch?


Говерла та німецькі інвестори. Das ist fantastisch?


Не встигла українська Прем'єр-ліга піти на канікули, як перша прекрасна новина облетіла наші футбольні краєвиди. Виявляється, "Говерлу" хотіли придбати німецькі інвестори. Але нинішні власники (які сором'язливо названі також "інвесторами") відмовилися - бо, мовляв, однією з умов було перевезення клубу до Львова. А "на такий крок наші інвестори піти не могли. Не будемо забувати, що "Говерла" представляє Ужгород, весь регіон, так має бути і далі, тому не можна в одну мить перекреслити всю історію "Говерли".

Ви теж вражені? Розумію. Давайте спробуємо заспокоїтись і розібрати ситуацію детальніше.

Є два варіанти реакції на слова Олександра Шуфрича.

1) Він, скажімо так, вигадав цю ситуацію. Навіщо, для чого - не знаю. Може, підняти значимість свого клубу в очах футбольної спільноти - мовляв, он які ми круті, на нас навіть німці позарились. Може, підняти свою значимість в очах закарпатської спільноти - мовляв, он які ми патріотичні, не віддали перлину закарпатського футболу іноземцям і (що іще гірше) галичанам.

Як ставитись до такої ситуації? Не знаю. Очевидно, в ній немає нічого нового і незвичного. Хіба що образ "німецьких інвесторів" - новий на нашому футбольному небокраї.

2) Він говорить чистісіньку правду. Дійсно, були якісь німецькі інвестори, дійсно, хотіли перевезти клуб до Львова. Дійсно, їм відмовили. Що у підсумку маємо?

Є ФК "Говерла". Із серйозними фінансовими проблемами - принаймні, в зовсім недалекому минулому (та й не факт, що зараз цих проблем немає). Нові власники, очевидно, мали б ці борги погасити. Але ні - "не продається". На домашні матчі "Говерли" в цьому чемпіонаті в середньому за матч ходить 1795 глядачів. При населенні Ужгорода в 115 тисяч, а всього Закарпаття - 1 мільйон 259 тисяч. 1,5% жителів міста ходять на матч рідної команди (в масштабах області це 0,14%). Але ні - "клуб представляє Ужгород, весь регіон". Основа команди майже повністю - а в деяких матчах без "майже", просто повністю - складається із орендованих гравців "Динамо". Але ні - "не можна перекреслити історію".

Яка із версій реальніша? (Або - яка гірша і ганебніша.) Не знаю. Вибирайте самі.

P.S. Додам лише таке. Якщо дійсно ці німецькі інвестори - реальні люди, то нам варто чекати в найближчий час появи нової команди у Львові. (Або продажу виннківського "Руху", наприклад.) Все елементарно - в наших нинішніх умовах зібрати боєздатний колектив і за два, нехай навіть три (якщо в наступний чемпіонат не встигнуть заявитися в другу лігу) роки пройти до УПЛ це явно не теорема Ферма. І не треба витрачати гроші "Говерлу" з її негативним шлейфом та купою боргів.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (10)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 18.12.2015 21:20 " author="garcia49 (budapest)"] " В стране военное положение, в такое время не просто содержать команды" [/quote]По-перше, в країні немає ніякого військового положення. Не брешіть.

По-друге, яким боком ситуація на Сході до футбольних клубів? Ок, Ахметов і Геллер. І то - "Зоря" що там орендувала все, що тут орендує все. А усі інші? Що Шуфричу заважає виплачувати зарплати? Війна на Донбасі? Яким боком?
Ответить
+2
0
garcia49 (budapest)
В стране военное положение, в такое время не просто содержать команды. Все очень непросто, а вот бумага все выдержит, все можно писать, это не стоит денег. Кто играл когда-то, тот знает об чем идет речь.
Ответить
0
-2
garcia49 (budapest)
Я не знаю, специально это или нет, но постоянно речь идет только о Говерле, как будто только она проблемная. А кого представляет Шахтер, Заря, Олимпик? Кто хозяин Волыни, Стали. Почему не платят в Днепре, полный банкрот в Одессе, Металлисте, а вот только Говерла. Вы что, все с ума сошли?
Ответить
0
-2
Baumann77 (Калуш)
Треба сплавити в пердив, а там нехай думають (якщо є чим).
Ответить
+3
0
Ronaldu (Днепропетровск)
Надо смерится , но Шуфрич ещё тот гад
Ответить
+8
0
Dnipro_Naikrashi (Днепр)
Це таки інвестори, як наша ковбаса - нiмецькі ковбаски )
Ответить
+9
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Так у нас і футбол такий. Він тільки називається так само, як в Англії - а по суті це різні речі.
Ответить
+6
-1
Мститель Неуловимый (Николаев)
после определенной рюмки или затяжки не то что немецкий инвестор ... принцы арабские выстраиваются в очередь чтобы купить Говерлу ;)
Ответить
+11
-1
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 17.12.2015 21:48 " author="Назар Кусий (Lviv)"] " Так уже подана заявка в другу лігу на клуб ФСК "Львів" - його повязують з Лужним та людьми із старого ФК "Львів". І були слухи ще минулої зими про інвестора у ФК "Львів". Щось є, але немає конкретики повної." [/quote]Думаєте, це таємничі "німецькі інвестори"?
Ответить
+7
0
Назар Кусий (Lviv)
Так уже подана заявка в другу лігу на клуб ФСК "Львів" - його повязують з Лужним та людьми із старого ФК "Львів". І були слухи ще минулої зими про інвестора у ФК "Львів". Щось є, але немає конкретики повної.
Ответить
+8
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус