Гол на своєму полі. 01-03-2016 Владимир Мыленко - UA-футбол
Последние записи в блогах
Чим може обернутися перенесення матчу Кубку.

Володимир Миленко
01.03.2016
вторник
22:44
Гол на своєму полі
Рейтинг публикации
Чим може обернутися перенесення матчу Кубку.
Також читайте українською: Гол на своєму полі

Матч Олександрія-Динамо дивилися? Результат бачили? А тепер, як казали в одній легендарній телепередачі з минулого - следим за моим движением.

Уявіть собі, що в повторному чвертьфіналі - тобто Динамо-Олександрія - команди не спромоглись забити хоча б один гол. І гра завершилася з рахунком 0:0. Хто йде далі? Правильно, той, хто у першому матчі забив гол на виїзді. А хто у першому матчі забив гол на виїзді? Правильно, "Динамо". Тобто далі підуть кияни.

І все б нічого - правила є правила. Але ми ж прекрасно знаємо, що фактично ж "Динамо" за рахунку в Олександрії 0:0 виведе у півфінал гол на домашній арені. І ладно ми - "Олександрія" це розумітиме краще за усіх інших.

А тому що не треба гратися у такі ігри. І це стосується не лише команди із поки що Кіровоградської області - а й наших футбольних інституцій. Ну ок, "Динамо" потрібен був цей матч вдома. (Правда, тут і питання виникає - для чого? До матчу з МС готуються чи що? Важко 300 кілометрів за день на автобусі проїхати? Чи ще якісь причини були? В рішенні Дирекції УПЛ ніяких пояснень немає.) Ну так перенесіть по-людськи - тобто поміняйте матчі місцями, щоб 1-го числа в Києві був матч "Динамо"-"Олександрія". Це що, така непідйомна праця? Нереально виконати? Всього лиш поміняти місцями два рядки в календарі.

Ну, а керівництво "Олександрії", якщо матч таки завершиться 0:0 - нехай подумає. Над чим? Ну, наприклад, над тим, що у них взагалі-то мали б бути власні інтереси. І що на їх матчі, наприклад, уболівальники ходять. Які 1-го березня на рідну "Ніку" збиралися, а не в столицю. А якби в "домашньому" київському матчі "господарі" 0:5 влетіли - на скільки б менше глядачів прийшло на "гостьовий" поєдинок, ніж прийде зараз, після 1:1 і шансів на прохід далі? Про це хтось замислювався, такі ризики, як втрата грошей від продажу квитків, прораховував? Та й взагалі - з якого дива "Олександрію" мали б турбували проблеми "Динамо"? Навпаки - з цих проблем варто було б скористатися!

Звісно, якщо у "Олександрії" в Кубку України на першому місці - бажання вийти до півфіналу (чи навіть фіналу).

P.S. Звісно, за нічийного рахунку 2:2 і вище ситуація стане протилежною - і завдяки фактичним голам на своєму полі далі піде саме "Олександрія". Але в те, що "Динамо" пропустить 2 чи більше голів - віриться значно менше, ніж в 0:0.

Хоча - якщо матч таки завершиться результативною нічиєю - обіцяю зняти капелюха і публічно визнати геніальну передбачливість керівництва ФК "Олександрія".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 2
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com