Нехай син Порошенка ще й футболом займається. 15-03-2016 Владимир Мыленко - UA-футбол
Последние записи в блогах

Володимир Миленко
15.03.2016
вторник
21:03
Нехай син Порошенка ще й футболом займається
Рейтинг публикации
Також читайте українською: Нехай син Порошенка ще й футболом займається

...Як же все-таки печально усе це виглядає...

Я про оцю от фотографію з Луцька.

Нехай син Порошенка ще й футболом займається - изображение 1

І я не знаю, що печальніше - а) чи б). Зараз я розшифрую ці букви.

а) Люди не розуміють елементарних речей. Наприклад, таких, як ніхто не буде рятувати клуб, на якому, скоріш за все, висять немаленькі борги. І нехай би "Волинь" була першим таким випадком - ми ж уже пережили "Кривбас", буквально кілька місяців тому загнувся запорізький "Металург". Ось вони, приклади, перед вами. Ну подивіться ж, почитайте - ту ж запорізьку історію. Хто буде виплачувати мільйони доларів ні за що, за порожнє місце? Так-так, я пам'ятаю про "всі здобутки команди з 19 60 року" у тексті фанатського звернення. Але - які це здобутки? Вихід в вищий дивізіон ЧУ? Чемпіон української зони другої ліги? Скільки відсотків із уболівальників "Волині" знають про цей титул? А правильно назвуть рік тріумфу? А якщо взяти лише тих, кому менше 35-ти?..

б) "Палиця, врятуй". Ну це ж класика - "хай син Порошенка!" Коли люди дійсно чогось хочуть і прагнуть - вони роблять отак. Шукають можливості, варіанти, банально шукають гроші. А не просять Палиць. І про те, що "нам не потрібна «НОВА» команда без історії, без традицій та здобутків". Ви знаєте, ті, хто створював АФК "Вімблдон" - вони чудово розуміли (і це офіційно підтверджено), що вони створюють новий клуб. Із схожими назвою і емблемою - але НОВИЙ. Навіть коли власники "Мілтон Кінс" повернули Кубок Англії, виграний першим "Вімблдоном" - вони повернули його не в офіс АФК, а місцевій, районній владі.

І нічого. Створили. Розвивають. А не просять Палиць. Зараз в двох очках від зони плей-офф за Лігу 1.

А взагалі все йде правильним шляхом. Чим швидше позникають ці покручі радянської доби, чим швидше наш футбол переживе цей період безпорадного утриманства і почне з самого нуля створювати нормальну систему - тим краще. Все одно це колись мало статися. То навіщо тягнути кота за хвіст далі? Що дадуть ще рік-два-три-п'ять? Чи ви чекаєте, що ситуація в країні зміниться, і "папіки" знову почнуть давати гроші на футбольні "іграшки"? Ну, тоді чекайте.

P.S. Є в моїй домашній бібліотеці книжка "Из истории Мелитополя: от "Сокола" до "Олкома". Два розділи я перечитував особливо уважно і ретельно. Це історія створення футболу в Мелітополі і футбол в 20-30-х роках минулого століття. Так от там автор (дякую вам, пане Володимир Діденко за цей дуже важливий матеріал) прекрасно розписав те, як створювалися команди в цьому південному місті, як розвивалися, скільки їх було, як і за що жили. Уявіть - в Мелітополі був свій "Маккабі". І все це - без допомоги "Палиць", без підтримки влади (а по правді - так і з протидією оної). А от коли комуняцькі руки дотягнулися до футболу - на цьому історія розвитку футболу закінчилася. І почалася історія "відомчих футбольних клубі". Тобто команд, гроші на які давали тодішні "Палиці" - секретарі обкомів, очільники підприємств чи керівники регіональних відділень спецслужб. Отак і виродився той, уже всіми забутий справжній футбол у нахлібницьке явище. Яке і зараз продовжує своє безглузде і нікому за великмм рахунком не потрібне існування.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 30
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com