Нехай син Порошенка ще й футболом займається ᐉ UA-Футбол
Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Нехай син Порошенка ще й футболом займається


Нехай син Порошенка ще й футболом займається


...Як же все-таки печально усе це виглядає...

Я про оцю от фотографію з Луцька.

Нехай син Порошенка ще й футболом займається - изображение 1

І я не знаю, що печальніше - а) чи б). Зараз я розшифрую ці букви.

а) Люди не розуміють елементарних речей. Наприклад, таких, як ніхто не буде рятувати клуб, на якому, скоріш за все, висять немаленькі борги. І нехай би "Волинь" була першим таким випадком - ми ж уже пережили "Кривбас", буквально кілька місяців тому загнувся запорізький "Металург". Ось вони, приклади, перед вами. Ну подивіться ж, почитайте - ту ж запорізьку історію. Хто буде виплачувати мільйони доларів ні за що, за порожнє місце? Так-так, я пам'ятаю про "всі здобутки команди з 19 60 року" у тексті фанатського звернення. Але - які це здобутки? Вихід в вищий дивізіон ЧУ? Чемпіон української зони другої ліги? Скільки відсотків із уболівальників "Волині" знають про цей титул? А правильно назвуть рік тріумфу? А якщо взяти лише тих, кому менше 35-ти?..

б) "Палиця, врятуй". Ну це ж класика - "хай син Порошенка!" Коли люди дійсно чогось хочуть і прагнуть - вони роблять отак. Шукають можливості, варіанти, банально шукають гроші. А не просять Палиць. І про те, що "нам не потрібна «НОВА» команда без історії, без традицій та здобутків". Ви знаєте, ті, хто створював АФК "Вімблдон" - вони чудово розуміли (і це офіційно підтверджено), що вони створюють новий клуб. Із схожими назвою і емблемою - але НОВИЙ. Навіть коли власники "Мілтон Кінс" повернули Кубок Англії, виграний першим "Вімблдоном" - вони повернули його не в офіс АФК, а місцевій, районній владі.

І нічого. Створили. Розвивають. А не просять Палиць. Зараз в двох очках від зони плей-офф за Лігу 1.

А взагалі все йде правильним шляхом. Чим швидше позникають ці покручі радянської доби, чим швидше наш футбол переживе цей період безпорадного утриманства і почне з самого нуля створювати нормальну систему - тим краще. Все одно це колись мало статися. То навіщо тягнути кота за хвіст далі? Що дадуть ще рік-два-три-п'ять? Чи ви чекаєте, що ситуація в країні зміниться, і "папіки" знову почнуть давати гроші на футбольні "іграшки"? Ну, тоді чекайте.

P.S. Є в моїй домашній бібліотеці книжка "Из истории Мелитополя: от "Сокола" до "Олкома". Два розділи я перечитував особливо уважно і ретельно. Це історія створення футболу в Мелітополі і футбол в 20-30-х роках минулого століття. Так от там автор (дякую вам, пане Володимир Діденко за цей дуже важливий матеріал) прекрасно розписав те, як створювалися команди в цьому південному місті, як розвивалися, скільки їх було, як і за що жили. Уявіть - в Мелітополі був свій "Маккабі". І все це - без допомоги "Палиць", без підтримки влади (а по правді - так і з протидією оної). А от коли комуняцькі руки дотягнулися до футболу - на цьому історія розвитку футболу закінчилася. І почалася історія "відомчих футбольних клубі". Тобто команд, гроші на які давали тодішні "Палиці" - секретарі обкомів, очільники підприємств чи керівники регіональних відділень спецслужб. Отак і виродився той, уже всіми забутий справжній футбол у нахлібницьке явище. Яке і зараз продовжує своє безглузде і нікому за великмм рахунком не потрібне існування.

Следите за нами:

В статье: Волынь (Луцк)

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (28)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
progres (Луцьк)
Це все наслідки буремних часів правління Януческу. коли младоолігархи захотіли мати собі дорогі цяцьки - футбольні клуби, а потіми почали ці клуби гробити - Арсенал, Кривбас. Тепер Металість, Металург (З), Волинь.
Палиця, кажете не при чому? Якщо власник клубу не при чому, то хто при чому? Я, чи вболівальники ВЛ? Керував клубом Столяр, худо бідно грали, вилітали в першу лігу, поверталися знову, але питання ліквідації клубу не стояло. Столяра загнобили, в т.ч. з допомогою правоохоронців. Придбав клуб Палиця, вигнав тодішнього тренера А. Дем"яненка й багатьох гравців, а тому утворився борг. Аце значить, що твердження автора ніби Палиця не має ніякого відношення до цих боргів не відповідає дійсності. Саме Палиця є тією особою, яка створила ці борги й має їх сплатити.
Але чого ради гонорару не напишеш. Правда, пне Миленко?

І якщо для автора Волинь не має здобутків, то за його логікою в ЧУКрі повинні грати всього три команди - ДК, ЩД і ДД, в яких є певні здобутки. А інші клуби ніщо, бо ніяких здобутків не мають, така собі футбольна пилюка.
А маленький Луцьк, Волинська область завше гордилась своєю командою. Нехай ВЛ і не хапала зірок з неба, але на відміну від більшості значно більших та розвиненіших областей ми майже завжди мали свою КОМАНДУ в УПЛ.

Ну нічого, ми віримо Кварцяному. Аби тільки він Палицю подалі від футболу відіслав.


Ответить
+1
0
волиняка (Луцк)
Дем'яненко вже був при Палиці...тоді після пресухи в Харкові Кварц наговорив лишнього і Бєня його поміняв руками Палиці на Дем'яненка, тоді і попідписували всяких "великих" гравців з серйозними зарплатами, піар перед виборами.
Ответить
0
0
tolina-ystas (Краматорск)
Это очередная попытка найти оправдания тому беспределу который творится именно сейчас.
Ответить
+1
0
волиняка (Луцк)
"джинсова" стаття на замовлення. Чесно прочитав взагалі незрозумів про що автор..вигороджує Палицю, ніби він нікому нічого не винен, і клуб не його!!! Ну а "варіант а" це взагалі нонсенс...(Володимир Миленко о..а хто це..які його здобутки, можливо його теж "умножити на ноль")
Ответить
+1
0
Парус2 (Дніпро)
Болільники цього НЕ РОЗУМІЮТЬ. Вони хочуть ходити на футбол безкоштовно. Вони не можуть прийняти, що за видовище треба платити!!!
Fan #1 (Кировоград)
15.03.2016 21:44
----------------------------
если ты этого не понимаешь это не значит шо все такие.
Ответить
+1
-1
Волинянин (Луцьк)
Проплачена стаття від Палиці??? Дуже схоже... Автору великий жирний мінус. Це для вас можливо втрата ще одного клубу - це так пшик, а для нас хоч історія невизначна, але своя, рідна. І я з дитинства ходив саме на Волинь з 1996 року, памятаю матчі ті коли тільки вилетіли в 1 лігу і відчаяну боротьбу за вихід в вишку з Металургом Д та Металург М. тоді ще головним тренером Волині був Раденко. Так, що шановний автор непотрібно так з сарказмом писати про будь-який клуб з будь-якою історією тому, що з цими клубами виростало не одне покоління і не вам про це судити.
P.S. Визнаю лише "Волинь" не уявляю, що прийду на свій стадіон і буду скандувати умовне совдепівське "торпедо"...
Ответить
+5
0
viajador (Lutsk)
1. "Хто буде виплачувати мільйони доларів ні за що, за порожнє місце?"
З якого це часу олігархічні борги (Палиці) стали називатися "пустим місцем"?
Упереджена логіка.
2. "які це здобутки?"
Ні, ну це просто бидляцтво.
Ответить
+6
0
Князь Сангушко (Поділля)
Тут згідний повністю. Бидляцький опус.
Ответить
+4
0
spinfloid (Kherson)
Совладельцами клуба являются все его члены (так называемые socis, что на каталонском означает «партнеры»), количество которых на 2010 год равно 170 тыс., а не акционеры или иностранные олигархи- Ф К Барселона.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D1%80%D...
и ещё.«Верес» — украинский футбольный клуб из РовноСТАТУТ
http://veres.club/index.php/home/statut
Ответить
+1
0
footboliare (Мир город)
"У своїй недавній Концепції реформ в українському футболі запропонував, як на мене, цікаву модель переформатування структури власності футбольних клубів та управління ними. Мова йде про плавне запровадження обов’язкової регламентної норми про зміни в структурі власності українських футбольних професійних клубів. Починаючи із сезону 2016/17 – 25%+1 акція підприємства-футбольного клубу повинна належати офіційно зареєстрованим об’єднанням вболівальників. Ця частка статутного капіталу підприємства виконує функцію блокуючого пакету, без затвердження уповноваженими представниками не приймаються такі рішення: продаж частки у статутному капіталі клубу, продаж окремих активів клубу, отримання кредитів, затвердження стратегії розвитку клубу, затвердження завдання на сезон, затвердження бюджету." Дедишин
Ответить
0
-1
footboliare (Мир город)
"У своїй недавній Концепції реформ в українському футболі запропонував, як на мене, цікаву модель переформатування структури власності футбольних клубів та управління ними. Мова йде про плавне запровадження обов’язкової регламентної норми про зміни в структурі власності українських футбольних професійних клубів. Починаючи із сезону 2016/17 – 25%+1 акція підприємства-футбольного клубу повинна належати офіційно зареєстрованим об’єднанням вболівальників. Ця частка статутного капіталу підприємства виконує функцію блокуючого пакету, без затвердження уповноваженими представниками не приймаються такі рішення: продаж частки у статутному капіталі клубу, продаж окремих активів клубу, отримання кредитів, затвердження стратегії розвитку клубу, затвердження завдання на сезон, затвердження бюджету." Дедишин http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/news/14557...
Ответить
0
-1
footboliare (Мир город)
пан Миленко краще б дослідив природу банкрутств таких клубів, як Кривбас Кривий Ріг, Арсенал Київ, потенційно Волинь Луцьк, причини і суму їхніх боргів, перед ким борги, чи то футболістами, чи банками, чому перед футболістами завищені суми, аудит проблемних клубів. А не вигороджувати Палиць. Можна сюди додати ще Говерлу, хоча власники тут інші, але схеми похоже ті самі. Такого плану стаття була би значно цікавіша і предметніша, ніж про сина Порошенка. Карпатам ще поталанило, що в них є свій Димінський, а не Палиця, чи Лівшіц. Запропонував би пан Миленко львівянам, махнути рукою на Карпати і створити, щось нове, сучасне, свій львівський НьюБойз...
Ответить
+6
0
shannon (Кривой Рог)
Блин, как на это трудно смотреть, сначала мой родной Кривбасс загнулся, теперь МеталЗ, теперь Волынь и теперь понимаешь в какой козлячей стране мы живем...
Ответить
+5
-2
Инспектор (Донецк)
Когда люди не хотят что-то делать, то так и говорят- пусть Порошенко (сын) делает.
Ответить
+6
-2
oleg_lutsk (Луцк)
Авторе, а що не так? Ви хоть розумієте хто такий Палиця? Це власник клубу, який повинен виплачувати всі борги, які з'явились після покупки НИМ клубу, тобто це ЙОГО борги. Я би зрозумів якби заборгованості залишилися від попереднього власника. 4 лями для Палиці це просто пшик. Що вболівальники неправильне написали на банері?
Ответить
+9
-2
Revadik (Кампала)
Автор щось поплутав! А що європейські гранди це не іграшки багатіїв? Можна на пальцях перелічити вдалі клуби, які тримаються на членських внесках вболівальників. Однією з найбільш вдалих є хіба Бенфіка. А що ПСЖ, Баварія, Реал, Барселона, англійські команди, італійські гранди - хіба там власники не крупні бізнесмени сія світу? Вболівальники апелюють до Палиці, бо Палиця купив цей клуб аби підняти собі рейтинги до виборів. А до Палиці "Волинь" грала собі у Прем'єр-лізі періодично вилітаючи у Першу. Ну нехай ніхто не ставив завдання про єврокубки. Але питання про зникнення не стояло як зараз. Так що Порошенко тут ні до чого. У всьому винен тільки Палиця, який угробив клуб.
Ответить
+9
-1
nicknov (Новомосковск)
+++ Дійсно, хотілося щоб автор матеріалу назвав відомі в Європі команди і скільки їх, що тримаються на членських внесках. Така думка автора, на мій погляд, видати бажане за щось реальне. Хай би навів цифри, скільки потрібно внести рядовому болільнику, щоб утримувати футбольний клуб як Волинь та порівняв би ці цифри із середньою заробітною платою в Україні, а потім вже робив би такі далекосяжні висновки.
Ответить
+2
0
Червяк (Донецкая)
[quote datetime=" 15.03.2016 21:42 " author="clear (Haifa)"] " Цікаво перевірити, наскільки сучасні ліги країн Східної Європи тримаються на традиційних брендах радянських часів. Складається враження, що в УПЛ одна з найконсервативніших в цьому плані. Олександрія, Сталь, Олімпік. Все. Тобто немає ініціативи вболівальників чи дрібних бізнесменів, немає бажання розвивати новий клуб і завойовувати вболівальників з нуля. Є лише бажання паразитувати на старому бренді. Тому й немає лудогорців, віїторулів, вікторій пльзень, пястів іт.д." [/quote]Олимпик донецкий он как раз на мелких бизнесменах. А им тяжелее других было: это был третий(!) клуб в городе.
Ответить
+3
-2
ser-gio (kiev)
ерунда. автор попутал советский футбол и олигархический
Ответить
+5
-5
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
А в чому різниця? Що тоді команди були утриманцями, що тепер клуби на утриманні живуть. Як тільки перестають давати гроші - так відразу і помирають.
Ответить
+6
-3
footboliare (Мир город)
[quote datetime=" 15.03.2016 22:02 " author="Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)"] " Як тільки перестають давати гроші - так відразу і помирають." [/quote]помирають з інших причин. створювати клуб з нуля, без історії - це не те саме, що зменшити бюджет клубу і продовжувати славну, чи не дуже історію, яку пам'ятають батьки. а то покористувались, як останньою... заробили і викинули з купою болячок. так, поступати з клубами не можна.
+3
-1
Futbolist1988 (Артемовск)
А какие лиги, клубы из Восточной Европы, которые ушли от советской системы финансирования "на коне" сейчас? Польша? Чехия? Словакия? Болгария? И ушли ли они от такой системы содержания?

Автору можно было бы написать еще статью о системе финансирования клубов лиг бывших стран Варшавского договора. Какая у них система? А то у нас плохая и все тут. А в Англии, Испании хорошая. А то если убрать этих олигархов - останется у нас только дворовой футбол.
0
0
Fan #1 (Кировоград)
Перший матеріал, який короткий але повний по суті. Але одне прикро. Болільники цього НЕ РОЗУМІЮТЬ. Вони хочуть ходити на футбол безкоштовно. Вони не можуть прийняти, що за видовище треба платити!!!
Ответить
+8
-3
clear (Haifa)
Цікаво перевірити, наскільки сучасні ліги країн Східної Європи тримаються на традиційних брендах радянських часів. Складається враження, що в УПЛ одна з найконсервативніших в цьому плані. Олександрія, Сталь, Олімпік. Все. Тобто немає ініціативи вболівальників чи дрібних бізнесменів, немає бажання розвивати новий клуб і завойовувати вболівальників з нуля. Є лише бажання паразитувати на старому бренді. Тому й немає лудогорців, віїторулів, вікторій пльзень, пястів іт.д.
Ответить
+4
-4
Dozenko (NewYork)
теж не зрозумiв про сина Порошенка
Ответить
+5
-2
Усе буде добре (Київ)
Прочитав усе уважно. Так, совок - це не є добре, але при чому тут син Порошенка? Мабуть татусь йому не дає стільки кишенькових грошей.Знов таки і зарплата депутатська.
А ФК Волинь мені шкода. Так важко ставав на ноги, і ось маємо те, що маємо.
Ответить
+4
-2
ПетроФ (Луцьк)
Вболівальники вправі вимагати від Палиці, щоб той врятував "Волинь", навіть не врятував а зробив те що він зобов'язаний зробити. Адже, поки цьому козлу не захотілось погратись в футбол , то клуб худо-бідно але існував.
Ответить
+9
-5
odiseyitaka (Лемберг)
А вболівальники розуміють що гроші нізвідки не беруться? Палиця у вас же їх і забере(
Ответить
+1
-1

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус