Владимир Мыленко
Владимир Мыленко

Владимир Мыленко - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Повна історія Ель Класіко - в одній книжці


Повна історія Ель Класіко - в одній книжці

Друзі, радий представити вам своє творіння - книжку, присвячену протистоянню "Реала" і "Барселони", розповідь про 231 офіційний матч в рамках Ель Класіко.

Повна історія Ель Класіко - в одній книжці - изображение 1

Якщо є бажання придбати - інструкція ось тут. Дякую за увагу ;)

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (10)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Евгений Панкратов
Мыленко, а что ты вообще в Эль Класико понимаешь? )))

"...З іспанської періодики в першу чергу. Хоча ізначально ідея була якраз написати про матчі - бо хто там їх бачив і знає, як тоді грали. А деякі матчі навіть для мене стали одкровенням. (Як, наприклад, гра збірної СРСР в фіналі КЄ-1960.)

Але як можна було обминути смерть гравця "Барселони" за два дні до Класіко. Або історію переходу ді Стефано. Або убивство президента "Барселони" на початку війни. Або викрадення Кіні. Або першого майже-українця в "Барселоні" - задовго до Чигринського..."


Володька, ты о чём? ))) Смешной ты парень.

А слабо отправить мне на электронку текст книги (обязуюсь никуда дальше его не распространять)? Не могу да и не собираюсь покупать твоё творение. А я тебе отвечу по всем пунктам - от и до.
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 16.03.2016 16:13 " author="Вболівальник (Київ)"] " "подібна література не цікавить серйозні видавництва" - не тому, що видавництва такі "бяки", а просто тема на україномовних теренах має ду...уже куцу ЦА. Ще й за таку ціну. [/quote]

Про ціну говорити не буду - я єдиний знаю собівартість книжки (та й то не до кінця. бо є купа неврахованих витрат). Звісно, якби наклад був нормальний, а не 100 примірників - собівартість була б нижча, а то й значно.

А про ЦА - так, звісно. Я чудово розумію, чому мені не відповідали чи відмовляли. Саме через рівень інтересу до футболу, до футбольної літератури ітд. Цим ви мене не здивували. До цього я був готовий ще до того, як написав перший рядок книжки.
Ответить
+1
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 16.03.2016 18:11 " author="NikeFootball (Івано-Франківськ)"] " А звідки інформацію черпали???Ексклюзиви цікавенькі і т.і. присутні чи так просто описи самих матчів???" [/quote]
З іспанської періодики в першу чергу. Хоча ізначально ідея була якраз написати про матчі - бо хто там їх бачив і знає, як тоді грали. А деякі матчі навіть для мене стали одкровенням. (Як, наприклад, гра збірної СРСР в фіналі КЄ-1960.)

Але як можна було обминути смерть гравця "Барселони" за два дні до Класіко. Або історію переходу ді Стефано. Або убивство президента "Барселони" на початку війни. Або викрадення Кіні. Або першого майже-українця в "Барселоні" - задовго до Чигринського?

От і довелося все це вписувати в книжку. Того і вийшла така товста - 539 сторінок, хоча я планував десь 350.
Ответить
0
0
NikeFootball (Івано-Франківськ)
А звідки інформацію черпали???Ексклюзиви цікавенькі і т.і. присутні чи так просто описи самих матчів???
Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 16.03.2016 16:53 " author="Вболівальник (Київ)"] " Сумніваюся, що книжка має аж так багато ексклюзиву"
Вболівальник (Київ) 16.03.2016 16:13

" Навіщо?" [/quote]Якась у вас дивна логіка. Спочатку сумніваєтесь в унікальности видання - а потім відмовляєтеся перевірити це. Аби шо ляпнуть? Я правильно зрозумів?)
Ответить
+1
0
Книголюб (Харьков)
Если бы на русском сделал - я бы взял штук 20, а так извини
Ответить
0
-3
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
Саме тому я й не робив російською.
Ответить
+1
0
Вболівальник (Київ)
Навіщо? Я якраз до ЦА не належу. І не прагну щось довести.

Щоб цікавитись всіма "розписаними" (хай би що це означало) матчами Барселони і Реала, треба бути, як на мене, трохи упоротим фанатом однієї з команд. Сумніваюся, що попит буде помітним - власне це і є основна думка. Хоча кількадесят (чи скільки їх там) примірників з часом та скрипом можливо і розійдуться.

Мені ж особисто, як дуже припече, вистачить і цього:
https://en.wikipedia.org/wiki/El_Cl%C3%A1sico
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_El_Cl%C3%A1s...

Ответить
0
0
Volodymyr Mylenko (UA-Футбол)
[quote datetime=" 16.03.2016 16:13 " author="Вболівальник (Київ)"] " "подібна література не цікавить серйозні видавництва" - не тому, що видавництва такі "бяки", а просто тема на україномовних теренах має ду...уже куцу ЦА. Ще й за таку ціну. На запит "full history of el clasico" гуглиться за 5 секунд 10 вагонів інформації. Безкоштовної і оновлюваної. Сумніваюся, що книжка має аж так багато ексклюзиву.Коротше, якщо автор отримав задоволення від процесу написання/видання, можна привітати. А щодо пошуку покупців - лише побажати успіху.))" [/quote]Ну, якщо ви знайдете в інеті - українською чи російською, а хоч і англійською - книжку, де буде розписаний КОЖЕН із 231-го офіційного Ель Класіко - я вам свою книжку подарую.
Ответить
+1
0
Вболівальник (Київ)
"подібна література не цікавить серйозні видавництва" - не тому, що видавництва такі "бяки", а просто тема на україномовних теренах має ду...уже куцу ЦА. Ще й за таку ціну. На запит "full history of el clasico" гуглиться за 5 секунд 10 вагонів інформації. Безкоштовної і оновлюваної. Сумніваюся, що книжка має аж так багато ексклюзиву.

Коротше, якщо автор отримав задоволення від процесу написання/видання, можна привітати. А щодо пошуку покупців - лише побажати успіху.))
Ответить
+1
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...